Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula, Stari Grad, Vela Luka, Orebic - ŻYCIE NOCNE ?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
WojtekSandra
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 17.12.2012
Korcula, Stari Grad, Vela Luka, Orebic - ŻYCIE NOCNE ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekSandra » 17.12.2012 23:12

Witam,

Wybieramy się po raz 1 do Chorwacji. Lecimy Samolotem z jednym z biur podróży. Najwięcej ofert nam odpowiadających jest właśnie w tych regionach. Z racji, że przejrzeliśmy forum i sama wyspa Korcula nam się niesamowicie podoba, jesteśmy praktycznie zdecydowani. Do pełni szczęście brakuje nam informacji na temat życia nocnego w tych miejscach ( przeszukałem forum znalazłem wzmiankę o jednej dyskotece )

Czy możecie udzielić bardziej szczegółowych informacji ? Czy jedynie w miasteczku Korcula jest jedna dyskoteka i to by było na tyle :( ?

Makarska odpada - za dużo tego, aczkolwiek nie chcielibyśmy trafić do miejsca w którym o 23 wszyscy myślą już o łóżeczku ;)

Bylibyśmy również wdzięczni za informację nt. taksówek ( np. z Korcula do Lumbardy - jaki koszt ? ) i wypożyczalni aut, skuterów.
Cezario_x
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 08.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cezario_x » 04.01.2013 17:48

[quote="WojtekSandra"]Witam,

(...)Do pełni szczęście brakuje nam informacji na temat życia nocnego w tych miejscach ( przeszukałem forum znalazłem wzmiankę o jednej dyskotece ) (...)

Witam w ubiegłym roku byłem w Vodicach, a dokładniej mieszkałem w Srimie, a do Vodic można było dojść na piechotkę. Kilka dyskotek tam jest (i przy samym morzu na powietrzu i na wylocie z miasta. Do lotniska trochę dalej, ale przy większym mieście zawsze są promy std. i szybkie osobowe (na Jadrolinii można sprawdzić połączenia).

Choć z drugiej strony Lumbarda na Korculi jest piękna. (tu byłem 3x) Ale tu polecam wypożyczenie jakiegoś pływadełka - najładniejsza jest Badija.
Ps. Jeżeli ma być najbliżej lotniska to zostają jeszcze Trogir/ Split/ Ciovo.
Pozdrawiam
Czarek

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Korcula, Stari Grad, Vela Luka, Orebic - ŻYCIE NOCNE ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone