Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KORĆULA... nasze bajeczne wspomnienia

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 04.05.2013 18:34

witam

Przeczytałam relację jednym tchem i bardzo się cieszę bo planujemy w połowie czerwca wyjazd na Korculę i takich właśnie miejsc jak wyspa Proizd poszukujemy. Mam nadzieję, że w czerwcu będzie tam w miarę pusto i poczujemy ten raj, będąc na Hvarze pływaliśmy na Jerolim i to jest coś w tym stylu:).....ogólnie poszukujemy dzikich, urokliwych zatoczek gdzie możemy być sami...chociaż nie przeszkadzają nam tekstylni jeśli są też inni nietekstylni byle właśnie nie za tłumnie i najlepiej z dużym umiarem i poczuciem prywatności (wyjazdy we wrześniu mają to do siebie że zwykle bywamy sami na plażach)
...zwiedziliśmy wiele plaż w całej Chorwacji, wiele takich dzikich i trudniej dostępnych i wszędzie trafialiśmy na pełną kulturę i normalność jeśli już mieliśmy towarzystwo.
Dzięki za relację, już się doczekać nie mogę Proizd.

Myślimy tez o wyspie Badija.
kriscro
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 12.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kriscro » 17.06.2013 13:02

Bardzo fajna relacja, za kilka dni bede na Korculi, i chcialbym zobaczyc m.in. plaze Bacva, Pupnatska i Zitna.
Poniewaz planuje dojechac do nich samochodem, mam takie pytanie: czy parking jest przy samych plazach, czy auto zostawiamy gdzies po drodze i idziemy dalej do plazy na piechote?
Oginioszki, pisalas zeby jadac do Putnatskiej odpowiednio wczesnie zawrocic autem w strone wyjazdu, bo potem moze byc z tym problem. Kiedy bede wiedzial ze to juz ten moment? Ze dalej jest juz coraz gorzej? Czyli wnioskuje ze nie ma tam parkingu przy samej plazy na ktorym mozna zawrocic? A moze cos sie zmienilo od tego czasu?
ruwado
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1024
Dołączył(a): 06.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruwado » 19.06.2013 13:49

Do Pupnatskiej luki zjeżdżasz z głównej drogi i jedziesz na dół wąską krętą ale asfaltową ścieżką. Nad plażą (na wysokości zatoki) jest parking (miejsca z boku dróżki) - w lipcu były płatne. Ale jeden gość mówił nam, że od trzech dni przyjeżdża i dopiero dzisiaj ktoś zbiera kasę. Więc nie ma reguły. Od parkingu schodzisz w dół ścieżynką i jesteś na plaży. Przy ścieżce są małe bary.
oginioszki
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 27.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) oginioszki » 02.10.2013 20:26

Jak ja tu dawno nie byłam :) i cieszę się bardzo ze temat dalej żyje,lepiej czy gorzej ale żyje :)
dziękuje za wszystkie miłe słowa :*
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KORĆULA... nasze bajeczne wspomnienia - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone