Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Korcula - kilka pytań

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
propionat
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) propionat » 04.08.2012 14:05

Janusz777

tez jestem z olsztyna

moglbys po krotce opisac trase na korcule ?

sam przymierzam sie do wyjazdu ale ja celuje w zrnovo vrbovica :twisted:
zastanawiam sie nad trasa m.in. przez jajce w BIH
dodatkowo u mnie na pokladzie znajduje sie roczne dziecko wiec bede staral sie podzielic trase na 2 - 3 dni ..

z gory dziekuje
ojanna
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ojanna » 04.08.2012 15:00

ZoltaN napisał(a):Podaj proszę e-maila to prześlę konkretne namiary :wink: ..my jedziemy na początku września



Bardzo proszę również o namiar: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz777
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 06.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz777 » 04.08.2012 20:44

propionat napisał(a):Janusz777

tez jestem z olsztyna

moglbys po krotce opisac trase na korcule ?

sam przymierzam sie do wyjazdu ale ja celuje w zrnovo vrbovica :twisted:
zastanawiam sie nad trasa m.in. przez jajce w BIH
dodatkowo u mnie na pokladzie znajduje sie roczne dziecko wiec bede staral sie podzielic trase na 2 - 3 dni ..

z gory dziekuje

Najmłodszy uczestnik wyprawy ma swoje prawa i to będzie limitowało zapewne Twoje zamierzenia. Z Olsztyna wyruszyłem o pólnocy przez Zwardoń kierując się na Bratysławe a potem w kierunku drogi nr 86 na Węgrzech. Z 86 pojechałem w kierunku Nagyata i Viroviticy w Cro. Dalej Banja Luka, Jajce, Jablanica i Mostar i oczywiście Metković. W miejscowości Bugojno uważajcie na navi jesli macie automapę. Kierowała mnie niestety w drogi jednokierunkowe pod prąd!!!! W Jajce i Jablanicy czy Mostarze było ok. Więc jest coś nie tak tylko w tej miejscowości. Warto zajechać do Jajce i poświęcić na tą miejscowość ok 2 do 3 godzin. O Mostarze nie wspomnę. Jak już będziesz jechał do Metković warto zjechać na wodospady Kravica /po stronie BiH/. W Bośni jest tańsze paliwo niż w Cro ale podróżuje się wolniej i zgodnie z przepisami bo miśki z suszarkami są bardzo aktywni ale za to uroki i krajobrazy wynagrodzą to Wam z nawiązką. Jeśli zależy Ci na szybkim dotarciu na miejsce to nie polecam tej trasy. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania to śmiało pisz adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Tomash32
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomash32 » 02.02.2013 22:25

cześc

wybieramy się w 2 osoby we wakacje na Korculę - od 18 lipca na tydzień.
szukamy kwatery w mieście Korcula, w miarę blisko starówki i plaży.
mógłby ktoś polecic coś ciekawego w niewysokiej cenie?
sami znaleźliśmy taki apartament:
http://www.korculaapartments.net/korcul ... -2692.html
czy ktoś może tam był albo ma jakieś informacje na ten temat?
będziemy wdzięczni za pomoc!

pozdrawiam
Janusz777
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 06.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz777 » 03.02.2013 16:55

Tomash32 napisał(a):cześc

wybieramy się w 2 osoby we wakacje na Korculę - od 18 lipca na tydzień.
szukamy kwatery w mieście Korcula, w miarę blisko starówki i plaży.
mógłby ktoś polecic coś ciekawego w niewysokiej cenie?
sami znaleźliśmy taki apartament:
http://www.korculaapartments.net/korcul ... -2692.html
czy ktoś może tam był albo ma jakieś informacje na ten temat?
będziemy wdzięczni za pomoc!

pozdrawiam


Nie jestem zwolennikiem mieszkania w samej Korculi. Miasteczko jest niewielkie, kameralne z fajną atmosferką. Wolę mieszkać gdzieś w zacisznym miejscu a w Korczuli np. zjeść kolację nad brzegiem morza. W samej Korczuli trudno o apartament w dobrej cenie choć i owszem okazje się zdarzają. Pozdro
Tomash32
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tomash32 » 03.02.2013 17:34

Dzięki za pomoc!
A mógłbyś polecic jakiś sprawdzony apartament dla 2 osób w okolicy Korculi, najlepiej nad samym morzem, no i żeby do samego miasta nie było zbyt daleko?
Pozdrawiam
Janusz777
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 06.10.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz777 » 03.02.2013 20:29

W okolicach Korczuli niestety nie. Byłem w miejscowości Prizba a to jest ok 45 km od stolicy wyspy. Poszukaj na forum. na Cromaniaków można liczyć, pomogą Ci w potrzebie. Pzdr
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Korcula - kilka pytań - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone