Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KONZUM - Umag - kiedy otwarcie?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
justin_credible
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.01.2014
KONZUM - Umag - kiedy otwarcie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_credible » 19.01.2014 23:50

Witam Szanownych,

to mój pierwszy post tutaj i miło mi jest Was powitać. Od razu proszę o pomoc co bardziej doświadczonych kroatystów, bo choć w Chorwacji byłem całe trzy razy (Porec, Lovran, Orebic) to tylko ostatni raz była to podróż samodzielna, bez biura podróży. Byłem na przełomie maja i czerwca zeszłego roku i było tak, że np. w Lovranie KONZUMa dopiero otwierali w dzień naszego przyjazdu, a np. w Moscenickiej Dradze (jakieś 10 km na zachód), dopiero ok. 5 czerwca było otwarcie tamtejszego KONZUMA.

W tym roku wybieram się do Umagu na przedłużony weekend majowy (26.04-4.05) i szukam opcji na zakupy spożywki. Czy orientuje się ktoś z Was czy KONZUM w Umagu działa całorocznie, a jeżeli nie, to kiedy go otwierają? (Jest gdzieś może jakaś informacja w internecie na ten temat? (na oficjalnej stronie KONZUM nie potrafię znaleźć takich informacji, wygląda jakby działał całorocznie, ale takie same informacje są np. o KONZUMach w Lovranie i Moscenickiej Dradze.

Pozdrawiam!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.01.2014 00:17

Szukam opcji na zakupy spożywki :?: :!: :roll:

W jakim to jest języku napisane :?: :wink: Po polsku chyba nie :D

http://www.popustolovac.hr/trgovine/kon ... ijeme/UMAG


Umag to nie jest typowy kurort, to miasteczko portowe,
więc jeden z tych dwóch sklepów musi być otwarty :!:
justin_credible
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_credible » 20.01.2014 00:19

Przepraszam wszelkich językowych purystów, niemniej liczy się zrozumienie, a to chyba osiągnęliśmy? :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.01.2014 00:28

Nie ma za co przepraszać :D

Ja też czasami piszę po polskiemu, nie po polsku 8)

Poszukaj w tych okolicach Lidla i Billi, mają niższe ceny niż Konzum, szczególnie Lidl

W Słowenii są tańsze napoje i owoce, np. austriackie piwo jest czasami za 50 centów, znacznie tańsza jest woda mineralna :!: ,
polecam sklepy SPAR i Mercator






To o rzut beretem od Umag :wink:
Ostatnio edytowano 20.01.2014 00:37 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
justin_credible
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 19.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) justin_credible » 20.01.2014 00:35

Dzięki za rady, najbliższy Lidl i Billa są w Poreczu, a że jestem wielkim fanem kukurydzianych bagietek z chorwackiego Lidla więc pewnie tam podjadę, choćby na wycieczkę, by przejść się po starym mieście i zobaczyć czy coś się zmieniło od zeszłego roku. Nie nastawiam się jednak w tym roku na wycieczki, całą Istrię mamy gruntownie przejeżdżoną, podobnie jak Krk i okolice Opatiji, więc raczej będziemy szukać jakiegoś marketu na miejscu, przy czym jestem akurat z tego gatunku, którego ceny aż tak bardzo nie przerażają.

Jakby jednak ktoś znalazł jakiś wykaz sezonowych placówek Konzuma to byłbym wdzięczny.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
KONZUM - Umag - kiedy otwarcie?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone