Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kontrole policyjne na trasie PL-CRO

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 16.12.2015 18:34

Cześć! Jak będziecie jechać w przyszłym roku do CRO przez Czechy i najdzie Wam ochota "trochę" się zapomnieć :lol: na drogach w tym kraju, to patrzcie w lusterko, kto za Wami jedzie :wink:

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/jak ... wsbw#fp=as

Pozdrav!
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.12.2015 19:43

No, mają też inne auta, np. czarne BMW 8)
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 17.12.2015 13:13

Czarne BMW mają też Chorwaci z rejestracją Osiek, Problemem też są Austryjacy: stoją zawsze poza autostradą i przy zjeździe z górki w stronę Czech. Można jednak płacić kartą.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 18.12.2015 05:12

macvw napisał(a):Cześć! Jak będziecie jechać w przyszłym roku do CRO przez Czechy i najdzie Wam ochota "trochę" się zapomnieć :lol: na drogach w tym kraju, to patrzcie w lusterko, kto za Wami jedzie :wink:

http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/jak ... wsbw#fp=as

Pozdrav!

A tutaj macie dla odmiany, gdybyście jechali tak, jak ja, czyli przez Słowację :lol: :
http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/slo ... st9d#fp=as
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 18.12.2015 09:41

Już sam tytuł powoduje że odechciewa się czytać:

Słowacka policja poluje na Polaków


Widać że "auto świat" robi bokami, to i zatrudnia gimnazjalistów do pisania artykułów żeby zapchać numer :roll:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.12.2015 10:13

Rysio napisał(a):Już sam tytuł powoduje że odechciewa się czytać:

Słowacka policja poluje na Polaków


Widać że "auto świat" robi bokami, to i zatrudnia gimnazjalistów do pisania artykułów żeby zapchać numer :roll:


Niestety tu się nie zgodzę :) Nie wiem czy wiesz ale oni doskonale wiedzą, kiedy Polacy mają długie weekendy :)
Jutro jadę do Budapesztu więc co nieco się wywiem aktualnie w temacie ;)
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 18.12.2015 12:27

bluesman napisał(a):
Niestety tu się nie zgodzę :) Nie wiem czy wiesz ale oni doskonale wiedzą, kiedy Polacy mają długie weekendy :)
Jutro jadę do Budapesztu więc co nieco się wywiem aktualnie w temacie ;)


Jeżdżę przez Słowację do Cro od 1997 roku. Nie liczę wypadów weekendowych na narty czy latem w Tatry. Zapłaciłem raz jak przeleciałem koło ich nieoznakowanej Fabii pod Bratislavą grubo ponad 180km/h. Patroli z suszarkami czy fotoradarami spotkałem sporo i poza wspomnianym incydentem nic złego w powietrzu nie wyczułem. Może nie polują na Polaków, tylko na takich idiotów jak ja i podobnych mających głęboko przepisy :lol: Po zapłaceniu 100E ostatnie 50 km przejechałem zgodnie z przepisami, więc to działa :lol:
KasiaiPiotrek
Odkrywca
Posty: 111
Dołączył(a): 19.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaiPiotrek » 18.12.2015 15:41

Witam , podczas naszych wyjazdów (Czarnogóra + 4 x Chorwacja) żadnej kontroli !!! tylko 1 raz przejazd kontrolny przez parking w Austrii, 0 mandatów i oby tak dalej, prowadzę przepisowo wszędzie i do tej pory koszty mandatów = 0 zł i 0 pkt. :) POZDRAWIAM
PS. zaplanować odpowiednio podróż i bez pośpiechu i dodatkowych kosztów można się cieszyć z Urlopu !!!
black_lord
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 201
Dołączył(a): 25.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) black_lord » 18.12.2015 15:50

KasiaiPiotrek napisał(a):(...)prowadzę przepisowo wszędzie i do tej pory koszty mandatów = 0 zł i 0 pkt. :) POZDRAWIAM
PS. zaplanować odpowiednio podróż i bez pośpiechu i dodatkowych kosztów można się cieszyć z Urlopu !!!

...i bez nerwów. :D

Święta racja. Po co ma policja na mnie zarabiać. :papa:
JACU
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 78
Dołączył(a): 30.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) JACU » 19.12.2015 20:59

A najlepsze że ci których wyprzedzamy luba nas wyprzedzają spotykamy jak stoją obok nas na bramce na autostradzie lub swiatłach jakimś mieście ...
novy77
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 62
Dołączył(a): 20.10.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) novy77 » 19.12.2015 21:34

Jak ktoś jedzie przepisowo to nie ma się czego bać :)
euromissile
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 241
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) euromissile » 12.01.2016 20:05

ja za to miesiac po powrocie z HR dostałem pocztówkę od wujka z Austrii 8O
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 12.01.2016 20:20

A ja byłem w Chorwacji 3 razy i zawsze przekraczam predkosc o okolo 10-20 i zero mandatu i uwazam ze nikt na nikogo nie poluje trzeba przegiac jak pan Rysio wtedy mandacik bedzie na pewno.Kiedys dostałem mandacik w Białej Gorze przekroczyłem predkosc o 18 o 4 nad ranem to jest polowanie
andywiki
Croentuzjasta
Posty: 334
Dołączył(a): 11.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) andywiki » 12.01.2016 20:32

euromissile napisał(a):ja za to miesiac po powrocie z HR dostałem pocztówkę od wujka z Austrii 8O


Z fotoradaru ? ile przekroczyłeś, że się fatygowali.
macvw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 319
Dołączył(a): 11.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) macvw » 12.01.2016 20:49

nenek napisał(a):A ja byłem w Chorwacji 3 razy i zawsze przekraczam predkosc o okolo 10-20 i zero mandatu i uwazam ze nikt na nikogo nie poluje trzeba przegiac jak pan Rysio wtedy mandacik bedzie na pewno.Kiedys dostałem mandacik w Białej Gorze przekroczyłem predkosc o 18 o 4 nad ranem to jest polowanie

Ja również od 5 lat nigdy nie miałem żadnej kontroli, nigdy nie byłem "ściągany" na parking, ani żadnej fotki nie dostałem. Staram się nie przekraczać więcej, niż 10km/h dopuszczalne na danym odcinku drogi. Kontroli winietek też nigdy nie widziałem może dlatego, że zawsze wyjeżdżam do CRO w sobotę, w nocy. W niedzielę nolceg w Austrii, a w poniedziałek rano po śniadaniu wyjad do CRO, powrót po 10 nocach, więc w czwartek i pewnie dlatego też nigdy nie stałem w żadnym korku :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Kontrole policyjne na trasie PL-CRO - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone