Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Komunikacja Autobusowa Brela- Baska Voda- Makarska

Nie każdy musi podróżować swoim samochodem. Autokar, pociąg, samolot ... możliwości jest wiele. W tym dziale także tematyka promów.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kuba82wwa
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 17.07.2012
Komunikacja Autobusowa Brela- Baska Voda- Makarska

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba82wwa » 15.07.2013 11:37

Witam serdecznie,

Zupełnie nie mogę zmaleźć w internecie informacji o autobusach na w/w trasie.
Może ktoś jest na miejscu i mógłby mi to namacalnie sprawdzić?
20 jedziemy do Breli - będziemy mieszkać przy Breljanskiej Cescie (Jadranka) - tam są przystanki autobusowe (na górze). Interesuje mnie komunikacja wieczorno - nocna - tak żeby podjechać po 10 kielichach rakiji np z Breli do Makarskiej na imprezę i np ok. 3:00 nad ranem wrócić - czy coś takiego wogóle funkcjonuje?

Byłbym wdzięczny za informacje!! (stawiam zimne Karlovacko :))
Kuba
audreyhorn
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) audreyhorn » 15.07.2013 13:16

Autobusy jeżdżą na pewno z Baśki Vody - byłam, widziałam. Nie wiem jak z Breli ale nawet jeśli nie jeżdżą często to do Baśki Vody można zrobić króki spacerek :) Wieczorem tak do 22 na pewno się dostaniesz do Makarskiej, ale powrót koło 3 nad ranem - raczej taksówką. Nie pamiętam ile płaciliśmy w zeszłym roku ale okazało się, że na 4 osoby nie wyszło wcale tak dużo, może jakieś 20 euro za całe auto.
kuba82wwa
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuba82wwa » 15.07.2013 13:25

No tak. To rzeczywiście dramatu nie ma. Jest nas 4-ka. Więc wyszłoby po 22 PLn /os..
Masz na myśli z centrum Baski Vody - z którego miejsca te autobusy jeżdżą? Bo ja myślałem o przystankach na Jadrance na górze....
audreyhorn
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) audreyhorn » 15.07.2013 16:43

Busy w BV są w samym centrum blisko portu. Wystarczy, że pójdziecie deptakiem nadmorskim z Breli cały czas prostu i na pewno na nie traficie :)
sernikowy
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 48
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sernikowy » 07.09.2013 06:39

To z Breli już chyba wróciłes - to poprosze info jak w końcu z tymi autobusami z Breli - skąd odjezdżają? czy są czesto? Jadę do Breli za tydzień
alexi
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 23.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) alexi » 07.09.2013 11:52

Widziałam te autobusy - co prawda nie odważyłam się nimi jechać, ale w przyszłym roku raczej spróbuję, bo nasz kierowca zawsze narzekał że musi być abstynentem ;-)
arturwaw
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 11
Dołączył(a): 19.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturwaw » 22.06.2015 13:22

Wybaczcie odkopywanie tematu ale w lipcu tego roku jedziemy do Baska Voda i chcielibyśmy udać się do Makarski autobusem. Rozkładu jazdy nie znalazłem także podbijam temat - czy komunikacja autobusowa nadal działa czy wręcz przeciwnie? :)
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2519
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 22.06.2015 13:28

Podpinam się do tematu.
A może jakies busiki jeżdżą ? skąd odjeżdzają ?
fumarek
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 20.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) fumarek » 22.06.2015 13:41

Właśnie wrócilićmy z Marusici.Chcieliśmy busem podjechać do Breli, ale po 40 min czekania zrezygnowaliśmy.W przeciwną stronę jechało w tym czaie 6 busów.Nie ma rozkładów jazdy.Widzieliśmy, że inni też długo czekają na przystankach.
Do Makarskiej można jechać autem, droga jest ok i parking za darmo przy lidlu czy konzumie(z tego dalej do miasta).Do Breli w żadnym wypadku autem - ciasno, masa samochodów, brak parkingów.Wolne miejsca wzdłuż wjazdu do Breli byly odgrodzone sznurkami i miały zawieszoną tabliczkę, że to nie parking (zjechgaliśmy Brela Centrum).Jest jeden płatny parking 50 kun za cały dzień.A niby byliśmy przed sezonem:)

Powrót do Alternatywne środki lokomocji



cron
Komunikacja Autobusowa Brela- Baska Voda- Makarska
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone