Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 09:56

pancezary napisał(a):
Zago napisał(a):
coolibeer napisał(a):Witam Serdecznie Nowy się melduje :) w tym roku padło na Wyspę Pag a dokładnie mieścinkę Kustici :)

Macie jakieś sprawdzone miejsca w pobliżu do zwiedzania? Jakieś atrakcję dla dzieci? Zależy mi też na wypożyczeniu jakiejś łódki którą można by było zwiedzić wyspę od strony Zatoki

Liczę na to że jest to fajne miejsce na spędzenie tegorocznych wakacji. Podpowiecie cos?


Kustici to mała wioska, ale bardzo fajna. Byłem w zeszłym roku i wybieram się w tym w sierpniu. Łódki nie wypożyczysz w Kustici trzeba do Pag podjechać. Musisz poczytać na forum jeśli chodzi o miejsca do odwiedzenia. W Kustici jest mały sklep otwarty rano i po południu ( w południe robią pauzę), dwie restaurację w jednej super pizza, a w drugiej przepyszne kalmary.
Ja polecam:
- wejść na górę sv.Vid
- zobaczyć plażę Beritnica i Rucice
- jak wypożyczysz łódkę to płyń do plaża Slana i Mali Zaton.


Jeżeli jedziesz z dzieciakami to w Nowalji (10 min drogi samochodem od Kustici) jest piaszczysta plaża Planjka z pełną infrastrukturą (bary, duży parking, przebieralnie) ze zjeżdżalnią i huśtawkami w wodzie. Z tego co pamiętam można tam też wypożyczyć jakiś sprzęt wodny, skutery itd.
Jak będzie trochę chłodniejszy dzień możecie się wybrać do na północ do Lun, do Ogrodu Oliwnego, warto też zwiedzić miasto Pag i pojechać do niedalekiego Zadaru.
Nie jestem jakimś wielkim fanem pizzy, ale Zago ma rcję, ta w Kustici jest nieziemska, polecam Slavonską!!


Tenkju :)
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2915
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 26.06.2018 10:22

Zago napisał(a):, dwie restaurację w jednej super pizza, a w drugiej przepyszne kalmary.

W której jest co ?
Jest bar plażowy Kustici oraz konoba Leso.
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 15:03

Witaj drogi Kolego... towarzyszu podróży :papa: :lol: :smo:

Teraz połapałem fakty że jedziemy razem :) Witaj towarzyszko podróży.
pluton
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluton » 26.06.2018 15:53

pancezary napisał(a):Nie jestem jakimś wielkim fanem pizzy, ale Zago ma rcję, ta w Kustici jest nieziemska, polecam Slavonską!!

A w którym miejscu ta nieziemska pizza?
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 26.06.2018 20:09

kaeres napisał(a):
Zago napisał(a):, dwie restaurację w jednej super pizza, a w drugiej przepyszne kalmary.

W której jest co ?
Jest bar plażowy Kustici oraz konoba Leso.



Konoba Leso pyszne ryby i kalmary, bar Kustici zdecydowanie pizza
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 26.06.2018 21:54

coolibeer napisał(a):
Witaj drogi Kolego... towarzyszu podróży :papa: :lol: :smo:

Teraz połapałem fakty że jedziemy razem :) Witaj towarzyszko podróży.

Gratuluję refleksu!!! tu mam mniej zębów ;) bo bardziej słonecznie i woda cieplejsza ;)
Pionier73
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pionier73 » 26.06.2018 23:29

Witam ;)w terminie 9-16 lipca będę z dwójką znajomych w Novalji. Chcielibyśmy się wybrać na kilkugodzinny/całodniowy rejs. Czy możecie polecić coś ciekawego w samej Novalji lub w obrębie 200 km? Dziękuję za pomoc ;)
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 27.06.2018 07:07

UwTw napisał(a):
coolibeer napisał(a):
Witaj drogi Kolego... towarzyszu podróży :papa: :lol: :smo:

Teraz połapałem fakty że jedziemy razem :) Witaj towarzyszko podróży.

Gratuluję refleksu!!! tu mam mniej zębów ;) bo bardziej słonecznie i woda cieplejsza ;)



Pipi? Ula myślałem że dorosłaś :)
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 27.06.2018 07:46

Pionier73 napisał(a):Witam ;)w terminie 9-16 lipca będę z dwójką znajomych w Novalji. Chcielibyśmy się wybrać na kilkugodzinny/całodniowy rejs. Czy możecie polecić coś ciekawego w samej Novalji lub w obrębie 200 km? Dziękuję za pomoc ;)


Do Zadaru masz jakieś 80km tam szukaj rejsu na Kornati.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.06.2018 07:56

Pionier73 napisał(a):Witam ;)w terminie 9-16 lipca będę z dwójką znajomych w Novalji. Chcielibyśmy się wybrać na kilkugodzinny/całodniowy rejs. Czy możecie polecić coś ciekawego w samej Novalji lub w obrębie 200 km? Dziękuję za pomoc ;)

Poświęciłeś choćby 5 minut na lekturę tego wątku?
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 27.06.2018 08:26

Pionier73 napisał(a):Chcielibyśmy się wybrać na kilkugodzinny/całodniowy rejs. Czy możecie polecić coś ciekawego w samej Novalji


Elizabeth tj. pływająca dyskoteka ze średnią wieku 18,5 bez dzieci lub Festini może być z dziećmi. Opływa cały Paski Zalew. Ruszają albo z Novalji (Zrce) to najczęściej albo czasem z Pagu. Łala 8)
pluton
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluton » 29.06.2018 10:23

Pojechaliśmy we środę na plażę Cista. Podjeżdżamy do miejsca gdzie się płaci za parking, a tam nasz gospodarz siedzi i pobiera opłaty.
- O! Dzień dobry!
- Dzień dobry.
- Pan tu pracuje?
- Nie. To moja plaża.
:-D
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 30.06.2018 16:10

coolibeer napisał(a):
UwTw napisał(a):
coolibeer napisał(a):
Witaj drogi Kolego... towarzyszu podróży :papa: :lol: :smo:

Teraz połapałem fakty że jedziemy razem :) Witaj towarzyszko podróży.

Gratuluję refleksu!!! tu mam mniej zębów ;) bo bardziej słonecznie i woda cieplejsza ;)



Pipi? Ula myślałem że dorosłaś :)


Uuuuuu.... jeszcze Pipi nie piłeś??? Wstyd Panie 8O 8O 8O
Pewnie się raczysz wyrobami koncernu Coca Cola lub Pepsi... a to taki ich wyrób, kultowy splicki napó, niczym nie gorszy od Mirindy 8) 8) 8) Dla mnie pychota :hearts: :hearts: :hearts:
asieczek
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 14.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) asieczek » 02.07.2018 07:06

pluton napisał(a):Pojechaliśmy we środę na plażę Cista. Podjeżdżamy do miejsca gdzie się płaci za parking, a tam nasz gospodarz siedzi i pobiera opłaty.
- O! Dzień dobry!
- Dzień dobry.
- Pan tu pracuje?
- Nie. To moja plaża.
:-D

jaki koszt?
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 02.07.2018 13:53

Dojechalem. PAG to idealne miejsce dla mnie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 337
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone