Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pluton
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluton » 18.06.2018 09:43

Wie ktoś może jak wygląda sytuacja z kwaterami w Mandre?
Wybieram się na Pag 24 czerwca. W necie niewielki wybór i dość drogo jak na czerwiec. Warto jechać w ciemno?
bonku
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 12.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) bonku » 18.06.2018 11:24

Rok temu, dokładnie o tej samej porze, było jeszcze całkiem luźno w Mandre, a za pokój z aneksem przy samym morzu płaciłem 42 euro za 2+1. Klima była w cenie na 3 dni, i tak nie korzystałem, bo temperatura była idealna. Właściciele sami mówili, by przez b..kingi i inne takie nie zamawiać bo drożej. Zarówno w tamtym jak i w tym roku, google mapa w ruch, i to co tam pokazało to pisałem do ludzi mailem. Jeszcze trzy tygodnie temu na 10 zapytań, 4-5 miało miejsca na początek lipca na 10 dni. Cena za ten sam pokój ale w lipcu 62 euro, dlatego jadę na inny większy apartman (dwie sypialnie), za 65 euro za wszystko (klima, domače životinje, taksy, sprzątanie).
CO do ofert w necie, to na b..kingu już w lutym mało ofert było, więc chyba tyle już nie wystawiają, raczej 1 - 2 oferty, tylko by nazwa poszła w świat.
pluton
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluton » 19.06.2018 21:29

Znalazłem taką stronkę:
mandre-pag.com
Wczoraj porozsyłałem maile, a dzisiaj mam już klepniętą kwaterkę na 5 osób za 40 Euro :-)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.06.2018 21:41

pluton napisał(a):Znalazłem taką stronkę:
mandre-pag.com
Wczoraj porozsyłałem maile, a dzisiaj mam już klepniętą kwaterkę na 5 osób za 40 Euro :-)

W jakim terminie :?:
pluton
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluton » 20.06.2018 07:48

24.06 - 30.06
Wybór dużo większy niż na bookingu i apartmanija. Kontaktowałem się mailowo i esemesami. Ludzie odpowiadają szybko i przedstawiaja oferty.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.06.2018 08:18

pluton napisał(a):24.06 - 30.06
Wybór dużo większy niż na bookingu i apartmanija. Kontaktowałem się mailowo i esemesami. Ludzie odpowiadają szybko i przedstawiaja oferty.

Ludzie z agencji już tak mają. :wink:
Wszak z tego żyją.
pluton
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 12.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) pluton » 20.06.2018 10:35

anakin napisał(a):Ludzie z agencji już tak mają. :wink:
Wszak z tego żyją.

Tam są prywatne numery telefonów właścicieli kwater i do nich bezpośrednio wysyłałem zapytania esemesami.
noran73
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 10.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) noran73 » 24.06.2018 18:31

walp napisał(a):
noran73 napisał(a):Metajna,plaza Rucica i Berknica...oraz Zaglava.

Metajna na liście, zresztą stacjonujemy tuż obok. Plaża Rućica także.
Berknica to chyba Beritnica.
Zaglava dopisana.

Edit:
Czy to na pewno jest Zaglava, czy raczej chodzi o plażę Zubava :?: :roll:





Czesc mowi tak,czesc mowi tak...wazne,ze idzie sie na nia godzinke.
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 24.06.2018 19:25

coolibeer napisał(a):Witam Serdecznie Nowy się melduje :) w tym roku padło na Wyspę Pag a dokładnie mieścinkę Kustici :)

Macie jakieś sprawdzone miejsca w pobliżu do zwiedzania? Jakieś atrakcję dla dzieci? Zależy mi też na wypożyczeniu jakiejś łódki którą można by było zwiedzić wyspę od strony Zatoki

Liczę na to że jest to fajne miejsce na spędzenie tegorocznych wakacji. Podpowiecie cos?


Witaj drogi Kolego... towarzyszu podróży :papa: :lol: :smo:
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 25.06.2018 08:25

coolibeer napisał(a):Witam Serdecznie Nowy się melduje :) w tym roku padło na Wyspę Pag a dokładnie mieścinkę Kustici :)

Macie jakieś sprawdzone miejsca w pobliżu do zwiedzania? Jakieś atrakcję dla dzieci? Zależy mi też na wypożyczeniu jakiejś łódki którą można by było zwiedzić wyspę od strony Zatoki

Liczę na to że jest to fajne miejsce na spędzenie tegorocznych wakacji. Podpowiecie cos?


Kustici to mała wioska, ale bardzo fajna. Byłem w zeszłym roku i wybieram się w tym w sierpniu. Łódki nie wypożyczysz w Kustici trzeba do Pag podjechać. Musisz poczytać na forum jeśli chodzi o miejsca do odwiedzenia. W Kustici jest mały sklep otwarty rano i po południu ( w południe robią pauzę), dwie restaurację w jednej super pizza, a w drugiej przepyszne kalmary.
Ja polecam:
- wejść na górę sv.Vid
- zobaczyć plażę Beritnica i Rucice
- jak wypożyczysz łódkę to płyń do plaża Slana i Mali Zaton.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 25.06.2018 08:53

noran73 napisał(a):Czesc mowi tak,czesc mowi tak...wazne,ze idzie sie na nia godzinke.

Chyba z Pagu. :wink:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 25.06.2018 09:14

coolibeer napisał(a):Witam Serdecznie Nowy się melduje :) w tym roku padło na Wyspę Pag a dokładnie mieścinkę Kustici :)


Kiedy?

coolibeer napisał(a):Macie jakieś sprawdzone miejsca w pobliżu do zwiedzania? Jakieś atrakcję dla dzieci?


Pag, Novalja, Lun. Z atrakcji dla dzieci to masz Jadran. Po to się tam najczęściej jedzie :wink: W Pagu jest zjeżdżalnia jakby co, czyli nie za wiele.


coolibeer napisał(a):Zależy mi też na wypożyczeniu jakiejś łódki którą można by było zwiedzić wyspę od strony Zatoki


Grad Pag, ale co i jak nie bardzo się orientuję bo mam swoje pływadło :) W Metajnie są rowerki wodne ze zjeżdżalnią. To jakby się dzieciom nudziło.

coolibeer napisał(a):Liczę na to że jest to fajne miejsce na spędzenie tegorocznych wakacji. Podpowiecie cos?


Albo pokochasz albo znienawidzisz :sm:
mauaen
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 33
Dołączył(a): 23.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mauaen » 26.06.2018 07:48

Poszukuje kwatery na Pag, w miejscowości Pag dla dwóch osób dorosłych + dziecko 6 letnie, w terminie 9.07-27.07 (interesuje nas 10-14 noclegów), może ktoś ma jakiś namiar na kwaterkę nie daleko morza?
Jeśli ktoś ma jakieś namiary proszę o przesłanie na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl.
pancezary
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 159
Dołączył(a): 20.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pancezary » 26.06.2018 09:14

Zago napisał(a):
coolibeer napisał(a):Witam Serdecznie Nowy się melduje :) w tym roku padło na Wyspę Pag a dokładnie mieścinkę Kustici :)

Macie jakieś sprawdzone miejsca w pobliżu do zwiedzania? Jakieś atrakcję dla dzieci? Zależy mi też na wypożyczeniu jakiejś łódki którą można by było zwiedzić wyspę od strony Zatoki

Liczę na to że jest to fajne miejsce na spędzenie tegorocznych wakacji. Podpowiecie cos?


Kustici to mała wioska, ale bardzo fajna. Byłem w zeszłym roku i wybieram się w tym w sierpniu. Łódki nie wypożyczysz w Kustici trzeba do Pag podjechać. Musisz poczytać na forum jeśli chodzi o miejsca do odwiedzenia. W Kustici jest mały sklep otwarty rano i po południu ( w południe robią pauzę), dwie restaurację w jednej super pizza, a w drugiej przepyszne kalmary.
Ja polecam:
- wejść na górę sv.Vid
- zobaczyć plażę Beritnica i Rucice
- jak wypożyczysz łódkę to płyń do plaża Slana i Mali Zaton.


Jeżeli jedziesz z dzieciakami to w Nowalji (10 min drogi samochodem od Kustici) jest piaszczysta plaża Planjka z pełną infrastrukturą (bary, duży parking, przebieralnie) ze zjeżdżalnią i huśtawkami w wodzie. Z tego co pamiętam można tam też wypożyczyć jakiś sprzęt wodny, skutery itd.
Jak będzie trochę chłodniejszy dzień możecie się wybrać do na północ do Lun, do Ogrodu Oliwnego, warto też zwiedzić miasto Pag i pojechać do niedalekiego Zadaru.
Nie jestem jakimś wielkim fanem pizzy, ale Zago ma rcję, ta w Kustici jest nieziemska, polecam Slavonską!!
coolibeer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 99
Dołączył(a): 11.06.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) coolibeer » 26.06.2018 10:53

Zago napisał(a):
coolibeer napisał(a):Witam Serdecznie Nowy się melduje :) w tym roku padło na Wyspę Pag a dokładnie mieścinkę Kustici :)

Macie jakieś sprawdzone miejsca w pobliżu do zwiedzania? Jakieś atrakcję dla dzieci? Zależy mi też na wypożyczeniu jakiejś łódki którą można by było zwiedzić wyspę od strony Zatoki

Liczę na to że jest to fajne miejsce na spędzenie tegorocznych wakacji. Podpowiecie cos?


Kustici to mała wioska, ale bardzo fajna. Byłem w zeszłym roku i wybieram się w tym w sierpniu. Łódki nie wypożyczysz w Kustici trzeba do Pag podjechać. Musisz poczytać na forum jeśli chodzi o miejsca do odwiedzenia. W Kustici jest mały sklep otwarty rano i po południu ( w południe robią pauzę), dwie restaurację w jednej super pizza, a w drugiej przepyszne kalmary.
Ja polecam:
- wejść na górę sv.Vid
- zobaczyć plażę Beritnica i Rucice
- jak wypożyczysz łódkę to płyń do plaża Slana i Mali Zaton.


Zapiasne :)

Dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 336
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone