Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1912
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 15.04.2018 21:02

boboo napisał(a):
mchrob napisał(a):Ile aut mieści się na tym promie?
Tiaaa, tak z rękawa to liczby nie wyciągnę.
A z pamięci to tak przez mgłę:
jak kolejka była do kiosku z biletami (my staliśmy przy kiosku), to po zapromowaniu nasze autko stanęło gdzieś w okolicach połowy do "dwóch/trzecich" pojemności promu.


Jakoś tak ciągnie mnie do tego promu mimo, że będzie to sobota. Na goglach widzę tam jakieś stoliki mam nadzieję że jest to jakaś knajpka żeby jakoś umilić sobie czekanie na prom. Na szczęście w sezonie kursuje co godzinę.
W tym roku jadę na tydzień na Pag a drugi tydzień jestem w Mlini dlatego wyjazd przez most będzie w dobrym kierunku, a nie lubię jeździć dwa razy tą samą drogą ;)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.04.2018 21:06

mchrob napisał(a):Jakoś tak ciągnie mnie do tego promu mimo, że będzie to sobota. Na goglach widzę tam jakieś stoliki mam nadzieję że jest to jakaś knajpka żeby jakoś umilić sobie czekanie na prom. Na szczęście w sezonie kursuje co godzinę.
W tym roku jadę na tydzień na Pag a drugi tydzień jestem w Mlini dlatego wyjazd przez most będzie w dobrym kierunku, a nie lubię jeździć dwa razy tą samą drogą ;)

Jeśli będziesz wcześnie rano, to może będzie bez problemu.
Prom co godzinę, to policz sobie ile masz czekania, jeśli się załapiesz na np piąty przepływ :roll:
Ja na prom na Rab (a dużo większy jest) stałam kiedyś 4 godziny.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 15.04.2018 21:09

mchrob napisał(a):Jakoś tak ciągnie mnie do tego promu mimo, że będzie to sobota. Na goglach widzę tam jakieś stoliki mam nadzieję że jest to jakaś knajpka żeby jakoś umilić sobie czekanie na prom.

Wody sobie dużo weź.
I szarą maść ( bo podobno najlepsza na nerwy). :oczko_usmiech:
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1912
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 15.04.2018 21:10

Bea.ta napisał(a):
mchrob napisał(a):Jakoś tak ciągnie mnie do tego promu mimo, że będzie to sobota. Na goglach widzę tam jakieś stoliki mam nadzieję że jest to jakaś knajpka żeby jakoś umilić sobie czekanie na prom. Na szczęście w sezonie kursuje co godzinę.
W tym roku jadę na tydzień na Pag a drugi tydzień jestem w Mlini dlatego wyjazd przez most będzie w dobrym kierunku, a nie lubię jeździć dwa razy tą samą drogą ;)

Jeśli będziesz wcześnie rano, to może będzie bez problemu.
Prom co godzinę, to policz sobie ile masz czekania, jeśli się załapiesz na np piąty przepływ :roll:
Ja na prom na Rab (a dużo większy jest) stałam kiedyś 4 godziny.


Będę po południu, ale co innego Rab a co innego Pag. Nie sądzę że jak ktoś policzy że będzie stał więcej niż 2-3 godziny to nie wsiądzie w auto i zawróci na drogę na most.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1912
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 15.04.2018 21:13

anakin napisał(a):
mchrob napisał(a):Jakoś tak ciągnie mnie do tego promu mimo, że będzie to sobota. Na goglach widzę tam jakieś stoliki mam nadzieję że jest to jakaś knajpka żeby jakoś umilić sobie czekanie na prom.

Wody sobie dużo weź.
I szarą maść ( bo podobno najlepsza na nerwy). :oczko_usmiech:


Na początku urlopu to ja niespotykanie spokojny człowiek jestem ;)
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.04.2018 21:14

mchrob napisał(a):Będę po południu, ale co innego Rab a co innego Pag. Nie sądzę że jak ktoś policzy że będzie stał więcej niż 2-3 godziny to nie wsiądzie w auto i zawróci na drogę na most.

No to powodzenia życzę :)
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 15.04.2018 22:09

anakin napisał(a):Wody sobie dużo weź.
I szarą maść ( bo podobno najlepsza na nerwy). :oczko_usmiech:


...święta racja...wody przynajmniej zgrzewka :mrgreen:

mchrob napisał(a):
Na początku urlopu to ja niespotykanie spokojny człowiek jestem ;)


...to ten spokój będzie szybko na próbę wystawiony w parogodzinnym staniu :mrgreen:

...a tak na poważnie ...słuchaj się ludzi co już przez to przeszli....grzej prosto na most to przynajmniej zobaczysz ładne krajobrazy i nie będziesz żałował a odpoczynek zrobisz sobie tu przed mostem :wink:
https://www.google.pl/maps/place/Pa%C5% ... 15.2597241
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 15.04.2018 22:35

Czy do samej fortecy można dojechać samochodem. Na googlach widzę drogę, czy parking również tam znajdę ?
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1912
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 15.04.2018 22:49

Habanero napisał(a):Czy do samej fortecy można dojechać samochodem. Na googlach widzę drogę, czy parking również tam znajdę ?


Wg googla jest tam parking zwany kocim. https://goo.gl/maps/mgfKv36cjuz Wygląda że można autem dojechać.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 15.04.2018 22:54

mchrob napisał(a):
Habanero napisał(a):Czy do samej fortecy można dojechać samochodem. Na googlach widzę drogę, czy parking również tam znajdę ?


Wg googla jest tam parking zwany kocim. https://goo.gl/maps/mgfKv36cjuz Wygląda że można autem dojechać.

Dzięki za szybką odpowiedź.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.04.2018 23:14

Habanero napisał(a):Czy do samej fortecy można dojechać samochodem. Na googlach widzę drogę, czy parking również tam znajdę ?
Można :) Miejsca jak na lotnisku ;)
P8300042.JPG
P8300023.JPG
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 16.04.2018 06:50

Habanero napisał(a):Czy do samej fortecy można dojechać samochodem. Na googlach widzę drogę, czy parking również tam znajdę ?

Byłem w zeszłym roku. Na parkingu pusto z wyjątkiem ponad tuzina kotów.
Miejsca jak przed marketem w niedzielę :lol: (wolną)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 16.04.2018 07:46

krutom napisał(a):... Na parkingu pusto z wyjątkiem ponad tuzina kotów...
No właśnie ... biedactwa :( Możesz im przy okazji podrzucić suchej karmy troszkę i słodkiej wody, chętnie sfinansuję worek :) Ciężarna kotka jak się dopadła, to nie mogła się napić do syta.
Szkoda, że nikt nie panuje nad tym stadem w sensie kontroli populacji :?
Koty siedzą zazwyczaj w cieniu pod kontenerami widocznymi na pierwszym moim foto, tuż przy brzegu poniżej fortecy.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 16.04.2018 08:16

P6280151_DxO800.jpg

P6280150_DxO800.jpg

P6280149_DxO800.jpg

P6280148_DxO800.jpg

P6280147_DxO800.jpg

P6280146_DxO800.jpg

Trochę tego towarzystwa tam jest, ale nie wygląda na zabiedzone.
Widziałem suchą karmę.
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2926
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 16.04.2018 09:39

Maruś-Man napisał(a):Ja to powtarzam za 110 dni . Mam nadzieję , że bedzie jeszcze lepiej niż w 2017 .

To znaczy, że było coś nie teges ?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 329
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone