Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 14.12.2017 19:18

Rysio napisał(a):
gusia-s napisał(a):Płynęłam tym siedliskiem zła i przekleństwem Beritnicy :mrgreen:


Eeee tam przesadzasz :wink: Po kilku godzinach ciszy i spokoju fajny był taki przerywnik. Dzieciaki se potańczyć mogły i ogólnie spoko. Czasem pływaliśmy za Elizabeth vel Festini żeby dzieciaki mogły się powygłupiać :)


Pamiętasz Rysiu jak próbowaliśmy abordażu, Ty z bakburty ja ze sterburty.. :D
Załączniki:
abo.jpg
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 14.12.2017 20:35

Zago napisał(a):
gusia-s napisał(a):
Zago napisał(a): ... Po Paskim pływają łodzie wycieczkowe, cumują w fajnych zatoczkach i dają czas na nurkowanie lub zwiedzanie.
:mrgreen: Płynęłam tym siedliskiem zła i przekleństwem Beritnicy :mrgreen:


A ja nie bo małżonka powiedziała, cytat " Chyba Cię pojeba..o, po moim trupie" :D


Boshe mój, chyba już wiekowo odstaję od towarzystwa na tej łajbie 8O 8O 8O
Doprawdy czuję się piękną i młodą i wolałabym, żeby to doświadczenie tego uczucia we mnie nie zabiło :lol: :lol: :lol:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 14.12.2017 21:07

Habanero napisał(a):...
Na główkę , na filmiku, fajnie ładujesz, to na nogi spokojnie dałbyś radę :wink:


Tamten murek miał ok. ... 1,5 m wiec to jednak spora różnica :wink:
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 14.12.2017 23:06

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może coś powiedzieć o apartamencie Jadran w miejscowości Pag, którego gospodarzem jest Pani Marija Jelčić - Markanović ?
Wiem, że pod balkonami jest restauracja, która należy do właścicielki i chciałbym wiedzieć czy wieczorami jest tam głośno ? Ktoś był, widział, może cokolwiek powiedzieć ?
Z góry dziękuję za pomoc.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 14.12.2017 23:12

Jak pod balkonem masz restaurację to nie pośpisz, goście do północy i dostawa towaru o 4.30. Chyba, że lubisz nocny tryb życia.
andrzejstrzelba
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 15.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) andrzejstrzelba » 14.12.2017 23:20

Zgadza się. Restauracja otwarta do północy. Cena całkiem atrakcyjna i właśnie tak się zastanawiam czy to nie jest właśnie przez to ? Niby jest cicho i nikt nigdy z gości nie narzekał, ale co mają powiedzieć. Znalazłem tę ofertę też na Airbnb i tam są bardzo pozytywne komentarze. Nie wiem jednak na ile są one prawdziwe.
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 14.12.2017 23:43

Kolega dwa lata temu na Hvar mieszkał nad pizzerią, cena atrakcyjna i jazgot non stop.
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 16.12.2017 23:44

Przeszłam na tryb przygotowań... potrzebuję znaleźć miejsce na Pagu do zakupu dobrego suho bijelo vino i ichniejszej rakiji typu rogać, bo travarica trochę za ostra była (przynajmniej ta tribunijska)... coś, ktoś, gdzieś???
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 18.12.2017 10:02

UwTw napisał(a):Przeszłam na tryb przygotowań... potrzebuję znaleźć miejsce na Pagu do zakupu dobrego suho bijelo vino i ichniejszej rakiji typu rogać, bo travarica trochę za ostra była (przynajmniej ta tribunijska)... coś, ktoś, gdzieś???


W okolicy Lun przy drodze jest drewniany kiosk i facet sprzedaje cuda. Jadąc jedyną drogą do Lun po lewej stronie przed Gajem Oliwnym.
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 18.12.2017 14:08

Zago dzięki Ci wielkie... już nie mogę się doczekać :lol: :lol: :lol:
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 18.12.2017 15:43

A czy ktoś wie czy w Sv Marko jest jakiś sklep lub piekarnia?
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 476
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 18.12.2017 18:35

elfik44 napisał(a):A czy ktoś wie czy w Sv Marko jest jakiś sklep lub piekarnia?

Nic takiego tam nie zauważyłem :D
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 18.12.2017 21:14

Dzięki za info:)) Pytam bo w opisie naszego apartamentu jest 300 m do sklepu:))A śledząc relację też doszłam do wniosku, że nie ma.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 18.12.2017 21:38

elfik44 napisał(a):Dzięki za info:)) Pytam bo w opisie naszego apartamentu jest 300 m do sklepu:))A śledząc relację też doszłam do wniosku, że nie ma.


...zawsze wieczorkiem można się udać do Pagu na spacer i zakupy :wink:
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 18.12.2017 21:40

Zago napisał(a):
UwTw napisał(a):Przeszłam na tryb przygotowań... potrzebuję znaleźć miejsce na Pagu do zakupu dobrego suho bijelo vino i ichniejszej rakiji typu rogać, bo travarica trochę za ostra była (przynajmniej ta tribunijska)... coś, ktoś, gdzieś???


W okolicy Lun przy drodze jest drewniany kiosk i facet sprzedaje cuda. Jadąc jedyną drogą do Lun po lewej stronie przed Gajem Oliwnym.



Potwierdzam, byłem kupowałem, niestety nic już nie zostało :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 313
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone