Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 23.11.2017 11:36

daria.k napisał(a):Słuchajcie, czy gdzieś w środkowej lub południowej Dalmacji znajdę plaże typu Rucica i Beritnica?


Nie :mrgreen: Przynajmniej ja nie znalazłem :wink:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.11.2017 13:10

daria.k napisał(a):Słuchajcie, czy gdzieś w środkowej lub południowej Dalmacji znajdę plaże typu Rucica i Beritnica? Są nieziemskie, ale w przyszłym roku chcielibyśmy zobaczyć Dubrownik i zatrzymać się dłużej w południowych rejonach,żeby było nam bliżej. Chodzi mi raczej o czystość wody i niewielką liczbę ludzi, bo wiadomo, że na południu bardziej zielono. Bardzo proszę o przekierowanie, jeśli to nie miejsce na takie pytania. Pozdrawiam :)

Z plaż w południowej Dalmacji zachwyciła mnie Pasjaca w Popovici za Dubrownikiem. To z tych na lądzie. Może pomoże Tobie ten wątek albo ta stronka.
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 06.12.2017 21:16

Hejka!
Czytam i czytam ten wątek i doszłam do wniosku: PAG w 2018 roku!!! Grupa 12 osób (3 małżeństwa z 2 dzieci każde). Znalazłam apartamenty w Kustici po 55E. Co myślicie o tej miejscowości? A może macie namiar na fajne noclegi - dom/apartamenty właśnie gdzieś w okolicy (Caska, Kustici, Zubovici, Metajna) w takiej cenie lub niższej? Gdzie w okolicy jakiś gospodarz sprzedaje miejscowe smakołyki... ehhh, już bym chciała żeby był lipiec...
elfik44
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 147
Dołączył(a): 13.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) elfik44 » 08.12.2017 16:05

W 2018 roku Pag:)) Po raz pierwszy. Sv Marko.
Prawie w całości przeczytałam wątek. Odpowiedzi na kilka pytań znalazłam. Kilka jeszcze na pewno będę miała. A o przyjecie do klubu poproszę jak wrócę:))
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 09.12.2017 10:37

UwTw napisał(a):Hejka!
Czytam i czytam ten wątek i doszłam do wniosku: PAG w 2018 roku!!! Grupa 12 osób (3 małżeństwa z 2 dzieci każde). Znalazłam apartamenty w Kustici po 55E. Co myślicie o tej miejscowości? A może macie namiar na fajne noclegi - dom/apartamenty właśnie gdzieś w okolicy (Caska, Kustici, Zubovici, Metajna) w takiej cenie lub niższej? Gdzie w okolicy jakiś gospodarz sprzedaje miejscowe smakołyki... ehhh, już bym chciała żeby był lipiec...


Kustici jest bardzo spokojne nawet w szczycie sezonu, sama miejscowość malutka: 1 sklep, 1 piekarnia, 2 knajpy z dobrym jedzeniem, 1 bar na fast. 55e to tanio ja płaciłem w sierpniu 80. Najlepsze jest to, że w 2018 też tam pojedziemy bo to super miejsce.
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 11.12.2017 00:24

Zago napisał(a):
Kustici jest bardzo spokojne nawet w szczycie sezonu, sama miejscowość malutka: 1 sklep, 1 piekarnia, 2 knajpy z dobrym jedzeniem, 1 bar na fast. 55e to tanio ja płaciłem w sierpniu 80. Najlepsze jest to, że w 2018 też tam pojedziemy bo to super miejsce.


Klamka zapadła - Kustici przybywamy!!!
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 11.12.2017 12:34

My też jedziemy w lipcu ( druga połowa, ale nie na 100%) bo jeszcze nie wiem jak z urlopem.
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 11.12.2017 22:50

Mam nadzieję, że moje zakochanie się w tej wyspie po obejrzeniu zdjęć tutaj i przeczytaniu opisów nie minie się w zderzeniu na żywo :)
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33332
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 12.12.2017 22:00

UwTw napisał(a):Mam nadzieję, że moje zakochanie się w tej wyspie po obejrzeniu zdjęć tutaj i przeczytaniu opisów nie minie się w zderzeniu na żywo :)

Śmiem twierdzić, że jeszcze się pogłębi. :mrgreen:
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.12.2017 08:55

Brednie. Wszyscy wiedzą że Brela, Makarska czy Zlatni Rat są milion razy fajniejsze, a kilku desperatów uparło się na tą kupę kamieni, chyba tylko dlatego że za autostrady mniej się płaci. Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę :roll:

17.JPG

Jeden z Makarskiej przypłynął, popatrzył, zawrócił i tyle go widzieli


ObrazekŹródło

Jakby było fajnie to by ludzie na plaży byli jak tu ...

Hołk 8)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.12.2017 10:19

Obrazek
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 13.12.2017 20:27

Rysio napisał(a):Brednie. Wszyscy wiedzą że Brela, Makarska czy Zlatni Rat są milion razy fajniejsze, a kilku desperatów uparło się na tą kupę kamieni, chyba tylko dlatego że za autostrady mniej się płaci. Innego logicznego wytłumaczenia nie widzę :roll:

17.JPG

Jeden z Makarskiej przypłynął, popatrzył, zawrócił i tyle go widzieli

Tak, tak, tak... tak powinno być... <3


Rysio napisał(a): ObrazekŹródło

Jakby było fajnie to by ludzie na plaży byli jak tu ...

Hołk 8)

Tylko parawanów brakuje 8O :lol: :lol: :lol:
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 13.12.2017 22:13

I takie miejsce. Moje ulubione w szczycie sezonu :D
Załączniki:
pag.jpg
UwTw
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 20.11.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) UwTw » 13.12.2017 23:13

Zago boshe, to miejsce jest piękne... gdzie go szukać?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 310
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone