Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.10.2017 21:28

Byłam na takiej " drzewnej" plaży, była piękna ( pomijając jeżowce ale to pewnie przez to, że mało tam ludzi i może nikt nie "oczyścił " płycizny ) Oprócz nas była 1 pani pod drzewkiem a raczej gałęziami, które nie dawały cienia i chyba 2 panie schowane w krzakach i tam cień miały :twisted: Na leżąco raczej cieś ciężko szukać ale plaża cudowna chociaż totalnie nie Pagowa :mrgreen:
Załączniki:
20170816_155847.jpg
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 03.10.2017 21:32

sdolas napisał(a):No właśnie.... Jak to jest z tymi drzewami na plaży, znajdę jakąś porośnięta drzewami plaże czy tylko "ksiezyc"?

PS. Z góry przepraszam że nie przekopuję całego wątku :roll:


Witaj nie ma się co martwić o drzewka na plaży w stronę Lub jest kilka fantastycznych miejscówek. Zaglądnij do wątku kilka stronek do tyłu nie czytając tylko oglądając zdjęcia na pewno znajdziesz opisy jak dotrzeć a przy okazji zobaczysz jak to wygląda. Można również zaglądnąć na mapy Google i tam też widać gdzie jest zielono.
Pozdrowionka.
Ostatnio edytowano 03.10.2017 21:36 przez marosmaro, łącznie edytowano 1 raz
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.10.2017 21:34

Dzięki, już zerkam :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.10.2017 21:40

moje zdj też z Lun jak coś ;)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.10.2017 21:47

Jakoś bardziej celowałem w okolice Bosany :wink:
Tylko z tego co widzę to same parasole ... :roll:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 03.10.2017 22:01

oj w Bosanie to ja drzew nie widziałam, ale byłam tylko 4 dni więc może mi umknęły :twisted: chodź nie wydaje mi się... ale i tak uważam, że Bosana jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o Pag :D
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 03.10.2017 23:31

Tak jak pisze wiolek_lp w Bosanie średnio z drzewami jest trochę zielonego ale przy plażach słabo. Zostają okolice od Novalji do Lun ewentualnie zobacz na Simuni tam jest dosyć spory kawałek fajnego cienia.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.10.2017 06:29

Dzięki wszystkim.
Szukam dalej :wink:
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 08.10.2017 10:22

sdolas napisał(a):Dzięki wszystkim.
Szukam dalej :wink:


Bosana i jej okolica - plaże są cudowne! Zieleni jak na Pag trochę jest, choć drzew nie widziałam. Ale plaże są szerokie, piękne, z oszałamiający widokami na drugą stronę zalewu i małą ilością ludzi. W Sveti Marko nawet w szczycie szczytów sezonu, czyli na przełomie lipca i sierpnia, bywały pory, że plaża była pusta. A nawet jak nie była pusta, to była luźna. Cień jest (w zależności od miesiąca, w jakim przyjedziesz) od 17-18 godz.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.10.2017 20:21

Znalazłem app. Kajgo, dom sąsiadujący z hotelem Meridijan a przed nim jest hotel Pagus.
Co sądzicie o tej miejscówce ?
Ze względu na hotele nie jest tam zbyt tłoczno :roll: ?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.10.2017 20:29

sdolas napisał(a):Co sądzicie o tej miejscówce ?
Ze względu na hotele nie jest tam zbyt tłoczno :roll: ?

O taką plażę Ci chodzi?... 8)

http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... starcevica

Piszą: high occupancy, a to coś znaczy...
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.10.2017 20:57

Czyli nadal "pod górkę" :?
Dzięki Danka za info, szukam dalej ...
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.10.2017 21:00

W jakim terminie jedziesz?
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.10.2017 21:07

Na razie bez konkretnego terminu, dwa ostatnie tygodnie lipca, przełom, lub dwa pierwsze sierpnia.
Nie mogę jedynie pierwsze dwa tygodnie lipca. Czerwiec i wrzesień odpada bo dzieciaki szkolne :(
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 11.10.2017 21:09

sdolas napisał(a):Znalazłem app. Kajgo, dom sąsiadujący z hotelem Meridijan a przed nim jest hotel Pagus.
Co sądzicie o tej miejscówce ?
Ze względu na hotele nie jest tam zbyt tłoczno :roll: ?


Jak dla mnie to ta lokalizacja jest bardzo ok, ale moje zdanie już znasz z relacji. Z tej strony Pagu nie musisz się martwić, że powrót z miasta będzie męczący. Z drugiej strony Pagu, w stronę Bosany, jest jednak trochę pod górę, a i dystans do paskiej starówki jest większy. Co do tłoku na ulicy to nie ma dramatu . W dzień wszyscy siedzą na plaży, a wieczorem w mieście, do którego spokojnym spacerkiem dojdziecie w 10 min.
Jeśli chodzi o samą plażę to muszę przyznać, że jadąc na Veli bok, widzieliśmy sporo ludzi plażujących na plażach przy drodze. Dzięki temu te najpiękniejsze nie są tak zatłoczone :wink: . Nie dla tych plaż wybiera się Pag. Miejsce na wodowanie kajaka jest idealne i na Veli bok nie tak daleko :D Do pozostałych trzeba będzie jednak dojechać samochodem, no chyba że będzie taka flauta jak początkiem lipca 2017, czego Tobie i sobie życzę :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 307
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone