Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 22.09.2017 18:01

Witam.
Jakie jest wpisowe do Klubu, byłem na Pagu i jestem zachwycony. Wszystko wskazuje na to, że znalazłem miejsce ideale na wakacje.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.09.2017 21:47

Zago napisał(a):Witam.
Jakie jest wpisowe do Klubu, byłem na Pagu i jestem zachwycony. Wszystko wskazuje na to, że znalazłem miejsce ideale na wakacje.

Lepszego wpisowego nie potrzebujesz. :mrgreen:

Jakbyś jeszcze jakieś zdjęcie wrzucił, można rozważyć Twój awans na skarbnika KMWP. :wink:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 22.09.2017 21:49

Zago napisał(a):Witam.
Jakie jest wpisowe do Klubu, byłem na Pagu i jestem zachwycony. Wszystko wskazuje na to, że znalazłem miejsce ideale na wakacje.


...jak byłeś w tym miejscu i masz potwierdzenie ..jesteś w Klubie :oczko_usmiech:

DSCN3316.JPG
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 22.09.2017 21:50

mervik napisał(a):...jak byłeś w tym miejscu i masz potwierdzenie ..jesteś w Klubie :oczko_usmiech:

Zepsułeś swoją zagadkę. :lol:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 22.09.2017 21:55

anakin napisał(a):
mervik napisał(a):...jak byłeś w tym miejscu i masz potwierdzenie ..jesteś w Klubie :oczko_usmiech:

Zepsułeś swoją zagadkę. :lol:


...chyba nie :oczko_usmiech:
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 24.09.2017 20:33

Byłem.. :D Dzięki motorówce zwiedziłem cały Paški Zaljev. Spróbuje zrobić fotorelację, jak będę miał trochę czasu.
Załączniki:
pag1.jpg
pag.jpg
Zago
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 885
Dołączył(a): 22.12.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zago » 24.09.2017 20:40

I jeszcze na potwierdzenie zdjęcie z Góry sv.Vid
Załączniki:
sv.Vid.jpg
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 24.09.2017 21:37

Zago napisał(a):I jeszcze na potwierdzenie zdjęcie z Góry sv.Vid


To jest fajne miejsce. Sześć zaliczeń ale mam nadzieje że za rok będzie następne.
Czekam na foto relacje. Zawsze chętnie oglądam zdjęcia z tej pięknej wyspy. :D :papa:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 25.09.2017 22:25

Sv. Vid jest dla mnie niezwykły ! Chyba przez tą surowość skał zrobił na mnie większe wrażenie niz Sv. Nikola na Hvarze czy Vidova Góra na Braci. A może też wpływ miało to, że byliśmy tam sami i trochę energii musieliśmy włożyć żeby tam wejść ( 3 godziny całość- wejście,oglądanie widoków i zejście z dzieciakami) a nie wjechać autem :wink:

20170815_111856.jpg
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 26.09.2017 22:23

Jak na klubie Brać, tu też wstawiam moje wpisowe :oczko_usmiech:
Pag zafascynował nas bardzo więc dołączam do KMWP, chyba już formalnie mogę ? :mrgreen:

anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 27.09.2017 09:52

wiolek_lp napisał(a):Jak na klubie Brać, tu też wstawiam moje wpisowe :oczko_usmiech:
Pag zafascynował nas bardzo więc dołączam do KMWP, chyba już formalnie mogę ? :mrgreen:

Jak najbardziej.
Witamy. :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 27.09.2017 10:00

wiolek_lp napisał(a):Jak na klubie Brać, tu też wstawiam moje wpisowe :oczko_usmiech:
Pag zafascynował nas bardzo więc dołączam do KMWP, chyba już formalnie mogę ? :mrgreen:


Filmik cud, miód, malina :hearts: aż chce się wracać.
Miejscówkę mieliście super :papa:
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 28.09.2017 08:22

Generalnie jestem człowiekiem który lubi być tam gdzie go jeszcze nie było. Dlatego raczej staram się nie wybierać tych samych miejsc na wakacje, choć były piękne, ale chcę zobaczyć coś nowego. I tak byłem w kilku krajach, ale do Chorwacji ciągnęło mnie znowu. Więc w tym roku byliśmy ponownie w Cro. Jednak że lubię jeździć w inne miejsca (nie chodzi mi o apartament czy hotel sam w sobie, raczej o otoczenie), a że kilka lat temu byłem na Pagu, to teraz postanowiliśmy odwiedzić Makarską Rivierę. I choć jest piękna to jednak, tak jak coś mnie ciągnęło żeby wrócić do Chorwacji, tak teraz ciągnie mnie jednak żeby wrócić typowo na PAG.

Nie mogę się doczekać żeby ponownie przepłynąć Paski Zalew!!!
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 28.09.2017 09:41

anakin super :wink:
Habanero oj tak ten dom był świetny ! Nie było "luksusów" ale było wszystko co potrzeba i mega czyściutko :D No i ten ogród i widoki z niego... chłopaki zachwyceni, że mogli sobie sami biegać i grać w piłkę ;)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.10.2017 21:07

Na razie jeszcze do klubu się nie wpisuję, bo nie byłem na Pagu :roll:
W poszukiwaniach miejscówki na 2018 (tu przyczynił się Konrad-habanero) spodobał mi się paski zalew. Niestety żonie nie bardzo :( bo nie ma drzewek.
Nie ukrywam, że zawsze szukamy apartmana w pierwszej linii, nawet powiem że niemal na plaży i to właśnie naturalnie zacienionej.
No właśnie.... Jak to jest z tymi drzewami na plaży, znajdę jakąś porośnięta drzewami plaże czy tylko "ksiezyc"?

PS. Z góry przepraszam że nie przekopuję całego wątku :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 306
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone