Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 20.09.2017 09:19

Habanero napisał(a):No to ja dorzucam wkupne i proszę o przyjęcie do Klubu :D
P.S.
To nie są tanie rzeczy :roll:
IMG_20170710_162356.jpg
IMG_20170710_162416.jpg
IMG_20170710_162428.jpg


A co robisz z nimi? U mnie najbardziej naturalne miejsce, czyli telewizor odpada ze względu na psy i kota.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.09.2017 17:41

poludnica napisał(a):A co robisz z nimi? U mnie najbardziej naturalne miejsce, czyli telewizor odpada ze względu na psy i kota.


Robiłem degustacje dla znajomych :P Wjazd 30 pln, a w zamian koreczki z paskim i habanero :wink:
Po jednym zjedli i mieli dość :mrgreen:
P.S.
Czy tu się jakiś zarząd Klubu zbiera, czy swoje trzeba odczekać :roll: :wink:
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 20.09.2017 18:25

poludnica napisał(a):Ale czy to normalne, że na Pagu suszący się prstut jest... eee... tego... niewidzialny?

Albo to był on...
simpsons_tomacco_sheep.png
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.09.2017 19:19

poludnica napisał(a): NIE dziękuję tylko mitycznemu Anakinowi :twisted: (a co mi tam! Jeszcze mnie nie przyjęliście do klubu, to i wywalić nie możecie, mogę więc wykazać się odwagą :mrgreen: ).

Różne przymiotniki pod swoim adresem słyszałem :mrgreen: , ale.....mityczny? 8O :lol:
poludnica napisał(a): Anakinowi zawdzięczam kilka bezsennych nocy.

Cała przyjemność po mojej stronie... :twisted:

poludnica napisał(a):Czy owce mogą drapać w drzwi, dyszeć i jęczeć? Dodam, że przeczytane w młodości opowiadania Allana Edgara Poego i relacja Anakina nie pomagały.

Ale mnie obsadziłaś w doborowym towarzystwie. 8O :wink:

poludnica napisał(a):I na koniec – Pag roztrzaskał w drobny mak zasadę, że poza ulubionym miejscem w Bieszczadach, nie wracamy w to samo miejsce. Pod koniec pobytu nieśmiało zapytałam swoich chłopaków, czy nie moglibyśmy tutaj wrócić. Byłam pewna, że mnie wyśmieją, a usłyszałam gromkie TAK. No i jedziemy znowu!

I to jest w tej całej historii najważniejsze. :D

Wszak po Pagu już nic nie jest takie samo. :mrgreen:
Ostatnio edytowano 20.09.2017 19:28 przez anakin, łącznie edytowano 1 raz
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 20.09.2017 19:20

Habanero napisał(a):Czy tu się jakiś zarząd Klubu zbiera, czy swoje trzeba odczekać :roll: :wink:

Już się zebrał i potwierdził Twoje członkostwo. :mrgreen:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 20.09.2017 19:37

marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 20.09.2017 21:06

poludnica napisał(a):

Pod koniec pobytu nieśmiało zapytałam swoich chłopaków, czy nie moglibyśmy tutaj wrócić. Byłam pewna, że mnie wyśmieją, a usłyszałam gromkie TAK. No i jedziemy znowu!


Dopiero co wróciłem a już bym chciał jechać ponownie. Niestety trzeba poczekać cały roczek. Nie dziwię się że było gromkie "TAK"
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 20.09.2017 21:33

anakin napisał(a):
Habanero napisał(a):Czy tu się jakiś zarząd Klubu zbiera, czy swoje trzeba odczekać :roll: :wink:

Już się zebrał i potwierdził Twoje członkostwo. :mrgreen:


:lool: :lool: :lool:
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 20.09.2017 21:37

anakin napisał(a):Różne przymiotniki pod swoim adresem słyszałem :mrgreen: , ale.....mityczny? 8O :lol:


...no cóż .... zrobiłeś się sławny :wink:
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 21.09.2017 09:34

Poe przy Anakinie wysiada, co prawda po nocach kołatało mi po głowie opowiadanie o małpiej łapce, ale NIEZNANE przywiewane z Metajny, było gorsze niż jakaś tam uschnięta kończyna.

U nas ser leży w lodówce i na razie nie trafiła się okazja ani goście, którzy byliby tego majątku godni. Ani nasza rocznica ślubu nie wydawała się odpowiednio uroczystą okazją, ani nawet wizyta mojego dyrektora. Może za kilkanaście lat przekażę w prezencie ślubnym synowi.

Zdjęcia robię żałosne i niemal wszystko tu już było, ale załączam jedno, gdyby komuś na Sveti Marko zginął but (ewentualnie gdyby ktoś chciał odzyskać pogryzione dmuchane kółko w kwiatki, gacie kąpielowe z wygryzioną dziurką lub butelkę na wymianę, niestety te ostatnie nieuwiecznione na zdjęciu). Wszystko to znajduje się w schowku pod stołem i dostaliśmy je od psa właścicielki, który codziennie nas odwiedzał i zostawiał nam takie prezenty. Acha - buty w stanie idealnym, mogą być jako wkupne?
Drugie zdjęcie na dowód, że haczyk przy okiennicach był!
Załączniki:
Aro1_zmniejszony.jpg
Aro_zmniejszony.jpg
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.09.2017 09:45

Może parasol w biało czerwone pasy też znalazł ? Wywiało nam go na klif, między dwoma zatoczkami w Sv. Marko :roll:
P.S.
Bardzo ładny piesek :P
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 21.09.2017 09:58

Poludnica - lokalizacja idealna, jeśli chodzi o .... widok na Metajnę :)
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 21.09.2017 10:32

Habanero- parasola nie było, ale buty (niestety wszystkie pojedyncze) czekają. No i butelka, pamiętaj ile w sklepie za nią liczą!

marosmaro - no ja też nie wiem, jak dotrwam do lata.

Boboo - może to rzeczywiście był ten z Twojego załącznika? Jakaś podobna maszkara - w przeciwieństwie do prsruta - się plątała po okolicy.

Bea.ta - i ten widok, a w każdym razie bliskość Metajny, uważam za odpowiedzialny za nocne straszydła. Bo niby skądinąd do pocztówkowego Sveti Marko miałoby przywiać te dziwadła?
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 21.09.2017 20:46

Habanero napisał(a):Bardzo ładny piesek :P

...psinka fajna dobrze mu z oczu patrzy :wink:
...tak jak temu :mrgreen:
https://www.o2.pl/short/zamurowalo-go-6142060983895681s
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 22.09.2017 07:39

Habanero - to pies właścicielki naszego apartmana, więc pewnie w przyszłym roku też będzie. Jak weźmiecie tę samą miejscówkę, to kto wie, może też będzie Wam przynosił prezenty? Ale jeśli zatrzymacie się np. u Ilji, to radzę butów i innych pierdół plażowych dobrze pilnować (okazało się, że część naszych prezentów mały złodziej porywał z tarasów obok).

Mervik - boski ten z filmu, zupełnie jakbym swoją kocio-psią rodzinę widziała :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 305
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone