Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Elizabeta
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 39
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizabeta » 19.08.2017 16:12

borsalino4 napisał(a):Kiedy bylem tam w 2015 roku, to raz byla otwarta, raz zamknieta
Moze na urlop wyjechali?☺


W środę jak jechaliśmy to siedzieli tam ci właściciele jedli. Ale ktoś pisał o tym miejscu miesiąc temu. Może to od dnia zależy nie wiem.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 19.08.2017 18:25

Dzisiaj zaatakowaliśmy piękną zatokę Furnje. Woda super choć troszkę chłodniejsza niż w zatoce. Ale to samo było na Jadrze. Puszczam kilka fotek. Są tam super widoczki pod wodą.
Załączniki:
P1150984.JPG
P1160004.JPG
P1160029.JPG
P1160048.JPG
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 19.08.2017 18:56

marosmaro napisał(a):Dzisiaj zaatakowaliśmy piękną zatokę Furnje. Woda super choć troszkę chłodniejsza niż w zatoce. Ale to samo było na Jadrze. Puszczam kilka fotek. Są tam super widoczki pod wodą.


jak ja zazdraszczam... ale już za rok tam wrócę :hut:
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 19.08.2017 19:02

marcin_wawa85 napisał(a):
jak ja zazdraszczam... ale już za rok tam wrócę :hut:


Marcinie zdradzę Ci tajemnicę jeszcze mamy sporo czasu do wyjazdu a już myślimy żeby tu wrócić za rok. Mam nadzieję że się uda. Pozdrowienia z pięknego Pagu. :papa: :papa: :papa:
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 19.08.2017 20:24

marosmaro napisał(a):
marcin_wawa85 napisał(a):
jak ja zazdraszczam... ale już za rok tam wrócę :hut:


Marcinie zdradzę Ci tajemnicę jeszcze mamy sporo czasu do wyjazdu a już myślimy żeby tu wrócić za rok. Mam nadzieję że się uda. Pozdrowienia z pięknego Pagu. :papa: :papa: :papa:



Musi się udać. Bo PAG wciąga :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1708
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 20.08.2017 08:22

Mikromir napisał(a):No i o to chodzi. :wink: Dorośli się boją, dzieci mają po prostu frajdę. Ostatnio też wchodziliśmy na Babią Górę z Anką (8) przez Perć Akademików. Ja się obawiałam jak ona sobie da radę, a tymczasem na najtrudniejszych fragmentach trasy nikt jej nie mógł dogonić i uciechę tam miała największą, tylko czekała na te łańcuchy i klamry. Dużo lepiej wspomina ten odcinek niż mega bezpieczną i obrzydliwie nudną alejkę z Krowiarek do Markowych Szczawin. Jasne, że trzeba dziecko asekurować, ale nie ma co z byle powodu żałować mu wrażeń. Mój syn w podobnym wieku wędrował po Słowackim Raju i stupački do dziś miło wspomina. :)

BTW, jesteś już na Braču?


brawa dla Anki :wink: oj tak, dzieciaki mogą o wile więcej niż nam się wydaje, zwykle to nasza wina, że ich stopujemy ze strachu zeby się nie wywalił, nie złamał ręki, nie obdarł :)

Tak od piątku jestesmy już w Povlji :D
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 20.08.2017 17:56

Jak by kogoś jeszcze interesował przejazd z Bosany do sv duch drogą przy morzu to dalej jest nie do sforsowania. Powiem więcej od tamtego roku jeszcze poprawili jakość przelotu zrobili większe nasypy i postawili znaki. Tak i w jedną jak i w drugą stronę jest taki sam nasyp i dodatkowo jeszcze pomiędzy niemi dwa mniejsze. Ale jest alternatywa droga objazdowa istnieje i nawet nie jest zła niestety jedno miejsce eliminuje zwykłe osobówki. Kawałek miałkiego podłoża w którym są wykopane dziury przez przejazdy moim zdaniem terenówek.
Załączniki:
P1160086.JPG
martuan
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) martuan » 20.08.2017 19:15

marosmaro napisał(a):Dzisiaj zaatakowaliśmy piękną zatokę Furnje. Woda super choć troszkę chłodniejsza niż w zatoce. Ale to samo było na Jadrze. Puszczam kilka fotek. Są tam super widoczki pod wodą.


Hej, w którym miejscu jest ta zatoka?
boboo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4907
Dołączył(a): 06.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) boboo » 20.08.2017 19:28

martuan napisał(a):Hej, w którym miejscu jest ta zatoka?
A kilka stron wcześniej są opisy jak dojść. Łącznie ze screenami z googlemaps.
krutom
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3344
Dołączył(a): 16.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) krutom » 20.08.2017 23:35

boboo napisał(a):
martuan napisał(a):Hej, w którym miejscu jest ta zatoka?
A kilka stron wcześniej są opisy jak dojść. Łącznie ze screenami z googlemaps.


Racja, opis precyzyjny, trudno nie trafić.

Ale kilka stron wstecz to zdecydowanie zbyt dużo dla forumowych leniuchów.
Najlepszym dowodem są pytania o zakup winiet, albo czy na drodze od Ptuja do Macelj obowiązuje winieta.

Czytanie wiąże się z pewnym wysiłkiem intelektualnym, na który nie wszystkich jednak stać.

Za dwie strony pewnie będzie kolejne pytanie jak trafić na tą plażę. :hut:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.08.2017 23:43

martuan napisał(a):
marosmaro napisał(a):Dzisiaj zaatakowaliśmy piękną zatokę Furnje. Woda super choć troszkę chłodniejsza niż w zatoce. Ale to samo było na Jadrze. Puszczam kilka fotek. Są tam super widoczki pod wodą.


Hej, w którym miejscu jest ta zatoka?

Hej >>> tutaj
Nemhain
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 19.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nemhain » 21.08.2017 10:35

marcin_wawa85 napisał(a):
Musi się udać. Bo PAG wciąga :mrgreen:


Oj wciąga, wciąga ;) Mamy duży niedosyt, wielu miejsc nie odwiedziliśmy bo niestety złe moce zadziałały, Młodszy miał kontuzję i nie mógł chodzić, ale te kamulce i barany mają swój urok ;)
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 21.08.2017 17:35

Witam Wszystkich Pagowiczów.

Dzisiaj dla odmiany malutki wypad w góry oczywiście piękne widoki z SV VID. Nawet moja 6-cio letnia córcia dała rade. Po wejściu stwierdziła tatuś jak tu ładnie. Wiatr dosyć mocny ale jak by prażyło to na pewno by nie było wyjścia. Po przyjeździe mały plażing w Casce i konoba z piwkiem i mała pizza. Teraz przygotowania do codziennego grilka. :papa: :papa: :papa:
Załączniki:
P1160275.JPG
P1160267.JPG
P1160263.JPG
P1160230.JPG
P1160226.JPG
marzyciel
Podróżnik
Posty: 25
Dołączył(a): 16.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzyciel » 21.08.2017 20:42

Jestem i od dzisiaj tutaj ja :) Pag przywitał nas mega wiatrem i nadal mocno wieje. Jestem zachwycony widokami a to dopiero początek.
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 21.08.2017 21:10

marosmaro napisał(a):Witam Wszystkich Pagowiczów.

Dzisiaj dla odmiany malutki wypad w góry oczywiście piękne widoki z SV VID. Nawet moja 6-cio letnia córcia dała rade. Po wejściu stwierdziła tatuś jak tu ładnie. Wiatr dosyć mocny ale jak by prażyło to na pewno by nie było wyjścia. Po przyjeździe mały plażing w Casce i konoba z piwkiem i mała pizza. Teraz przygotowania do codziennego grilka. :papa: :papa: :papa:


Ale widoki 8O , coś wspaniałego :P . Pag mam do poprawki i poprawię, oj mówię Wam że poprawię. Straszny czuję niedosyt :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 300
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone