Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Pag

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
misiorwroc
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 81
Dołączył(a): 23.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) misiorwroc » 18.07.2017 14:38

marosmaro napisał(a): Jeśli interesuje was plaża piaskowa też mogę podesłać namiar i opisać jak trafić.


Nas interesuje :) Poproszę o wskazówki.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 18.07.2017 15:30

Alka84 napisał(a):Hejo :)

...szykujemy się na wyjazd 19.08 na wyspę Pag ;)

2 lata temu był Brac, czas zmienić klimat trochę ;)
Vidalici, 3 km od Novalija, zobaczymy jak będzie :)


Widzę że wyjazd trzy dni po nas. A jak będzie ??? super będziecie chcieli za rok znowu przyjechać.Ja mam tak już czwarty raz..
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 18.07.2017 16:09

misiorwroc napisał(a):
marosmaro napisał(a): Jeśli interesuje was plaża piaskowa też mogę podesłać namiar i opisać jak trafić.


Nas interesuje :) Poproszę o wskazówki.


Bardzo proszę. Jedziesz jakieś 10 km od centrum Novalji w stronę Lun będzie drogowskaz na Drażica, Sonjevi Stani po lewej stronie jest tabliczka auto camp Drażica https://goo.gl/maps/biUwT5VcSQt tu skręcamy w lewo i na sam dół wąską drogą przy campie po prawej stronie można zostawić auto miejsca nie ma za wiele ale nam się jakoś to parę razy udawało. Następnie idziemy w prawo gdzie jest droga przy morzu potem będzie zwężenie i ciasna wąska ścieżka między krzakami nią dojdziecie do plaży sam koniec jest troszkę stromy ale nasza córka 5 lat sobie poradziła to znaczy że nie jest źle. https://www.google.pl/maps/@44.6216034, ... e3!5m1!1e1
Pozdrawiam miłego piaskowania. :papa: :papa: :papa:
Załączniki:
P1110242.JPG
P1110184.JPG
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 18.07.2017 20:21

Obrazek

DANAŠNJI KONCERT GRUPE "VIGOR" ODGOĐEN JE ZBOG BURE. ODRŽAT ĆE SE 27.7.2017.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 18.07.2017 21:33

No i nadeszło NIEUNIKNIONE !
Jadę na Pag :mrgreen: :mrgreen:

Wyjazd dopiero początkiem września , więc przez ok. 50 dni będę Was katować pytaniami na temat tej wyspy :D

Pytanie nr 1 dotyczy drogi z miasta Pag przez Bosanę w kierunku Novalji .Na googlach maps z marca 2012r widać jak w pewnym momencie kończy się asfalt na drodze i dalej jest szutrówka. Czy położyli już asfalt na tym szutrowym odcinku ?

Uff już miałam się pytać o to wysypisko śmieci w dzielnicy Pagu Vodice , ale całe szczęście będę mieszkać daleko od niego.

Pytanie nr 2 : co sądzicie o plaży Vodice 1 położonej rzut beretem od mojej miejscówki ?
sebula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 581
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebula » 18.07.2017 21:44

DANAŠNJI KONCERT GRUPE "VIGOR" ODGOĐEN JE ZBOG BURE. ODRŽAT ĆE SE 27.7.2017.
Baaardzo mnie to cieszy :D Będę tam ! :mrgreen:
maku
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 17.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) maku » 19.07.2017 08:01

[quote="travel"]No i nadeszło NIEUNIKNIONE !
Jadę na Pag :mrgreen: :mrgreen:


Pytanie nr 1 dotyczy drogi z miasta Pag przez Bosanę w kierunku Novalji .Na googlach maps z marca 2012r widać jak w pewnym momencie kończy się asfalt na drodze i dalej jest szutrówka. Czy położyli już asfalt na tym szutrowym odcinku ?


Nadal droga jest szutrowa, trzeba dojechać inną drogą główną, która jest po drugiej stronie wyspy. Od miasta Pag pod górę, w lewo. Tam są piękne asfaltowe drogi.
Alka84
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 05.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alka84 » 19.07.2017 08:04

marosmaro napisał(a):
Alka84 napisał(a):Hejo :)

...szykujemy się na wyjazd 19.08 na wyspę Pag ;)

2 lata temu był Brac, czas zmienić klimat trochę ;)
Vidalici, 3 km od Novalija, zobaczymy jak będzie :)


Widzę że wyjazd trzy dni po nas. A jak będzie ??? super będziecie chcieli za rok znowu przyjechać.Ja mam tak już czwarty raz..



A gdzie będziecie nocować? czy w ciemno jedziecie?
subim
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 234
Dołączył(a): 02.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) subim » 19.07.2017 15:12

trochę się Pag nadpalił

20157357_1392537724157968_3279241174194966836_o.jpg


droga na jedną z naszych ulubionych plaż w Kosljunie :(
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 19.07.2017 16:40

maku napisał(a):
travel napisał(a):No i nadeszło NIEUNIKNIONE !
Jadę na Pag :mrgreen: :mrgreen:


Pytanie nr 1 dotyczy drogi z miasta Pag przez Bosanę w kierunku Novalji .Na googlach maps z marca 2012r widać jak w pewnym momencie kończy się asfalt na drodze i dalej jest szutrówka. Czy położyli już asfalt na tym szutrowym odcinku ?


Nadal droga jest szutrowa, trzeba dojechać inną drogą główną, która jest po drugiej stronie wyspy. Od miasta Pag pod górę, w lewo. Tam są piękne asfaltowe drogi.


Niestety nie ma asfaltu. Ale nawet jak by był to nie ma możliwości przejechania ponieważ jakieś trzy lata temu rozkopali drogę i zrobili coś w postaci górek. Jest to na wysokości plaży SV duch no może trochę dalej. W każdym razie ja moją skodzianą przejechałem dwa podjazdy trzeci nie ma szans. Musiałem wrócić i napocić się z powrotem żeby nie zostać na dłużej. No chyba że w tym roku coś zrobili w tym temacie.
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 19.07.2017 16:47

Alka84 napisał(a):

A gdzie będziecie nocować? czy w ciemno jedziecie?


Miejscowość Caska jakieś 2,5 km od Novalji. Mamy już rezerwację.
travel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2503
Dołączył(a): 20.11.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) travel » 19.07.2017 17:54

marosmaro napisał(a):
maku napisał(a):
travel napisał(a):No i nadeszło NIEUNIKNIONE !
Jadę na Pag :mrgreen: :mrgreen:


Pytanie nr 1 dotyczy drogi z miasta Pag przez Bosanę w kierunku Novalji .Na googlach maps z marca 2012r widać jak w pewnym momencie kończy się asfalt na drodze i dalej jest szutrówka. Czy położyli już asfalt na tym szutrowym odcinku ?


Nadal droga jest szutrowa, trzeba dojechać inną drogą główną, która jest po drugiej stronie wyspy. Od miasta Pag pod górę, w lewo. Tam są piękne asfaltowe drogi.


Niestety nie ma asfaltu. Ale nawet jak by był to nie ma możliwości przejechania ponieważ jakieś trzy lata temu rozkopali drogę i zrobili coś w postaci górek. Jest to na wysokości plaży SV duch no może trochę dalej. W każdym razie ja moją skodzianą przejechałem dwa podjazdy trzeci nie ma szans. Musiałem wrócić i napocić się z powrotem żeby nie zostać na dłużej. No chyba że w tym roku coś zrobili w tym temacie.


Szkoda,bo myślałam, że skrócę sobie drogę do ciemnej strony mocy :oczko_usmiech:

Dobrze,że do Sv.Mariji można spokojnie dojechać :D
marosmaro
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 627
Dołączył(a): 06.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marosmaro » 19.07.2017 19:40

travel napisał(a):
Szkoda,bo myślałam, że skrócę sobie drogę do ciemnej strony mocy :oczko_usmiech:

Dobrze,że do Sv.Mariji można spokojnie dojechać :D


Na pewno jest krótsza ale jakościowo nic fajnego. Pewnie w tym samym czasie można objechać za drogą. Oczywiście na pewno znowu jak będziemy nie długo to sprawdzę może akurat się zlitowali.

Do SV Marko też dojedziesz. Wydaje mi się że od strony przekopu do SV Marko będzie kilkaset metrów.
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33330
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.07.2017 20:21

travel napisał(a):Szkoda,bo myślałam, że skrócę sobie drogę do ciemnej strony mocy :oczko_usmiech:

Ciemna strona jest silniejsza ? Nie, jest szybsza, łatwiejsza, bardziej kusi. :mrgreen:
marcin_wawa85
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 354
Dołączył(a): 13.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcin_wawa85 » 20.07.2017 20:26

Tam są piękne asfaltowe drogi.


Potwierdzam :-) i dają duuuuużo frajdy z jazdy :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Pag - strona 292
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone