Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 18.07.2018 14:38

mervik to właśnie o tym miejscu pisałyśmy z gusią :) Mojego męża też urzekła, ale jak my byliśmy to było mało osób :) 15 to już faktycznie tłok, kurczę jak tak będziemy zachwalać to za rok zrobi się tam kolejna plaża miejska :twisted:
moniaaa555
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) moniaaa555 » 19.07.2018 00:21

Mam pytanie czy orientuje się ktoś ile w tym roku kosztuje wynajem skutera 50 na wyspie Hvar w miejscowości Stari Grad?
artbas
Globtroter
Posty: 59
Dołączył(a): 29.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) artbas » 19.07.2018 07:20

m@rek napisał(a):już gdzieś pisałem:
np. Pharia

potwierdzam i jeszcze raz dzięki :D
nikaaa_87
Odkrywca
Posty: 103
Dołączył(a): 24.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) nikaaa_87 » 19.07.2018 16:39

Czy gdzieś na wyspie zjem baraninę z rożna ?:)
Belluna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 426
Dołączył(a): 01.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Belluna » 19.07.2018 19:27

Janjentina na žaru - pewnie :D, chyba, że chcecie starego barana to nie wiem. :mrgreen:
Marcin-1
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 64
Dołączył(a): 08.10.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin-1 » 21.07.2018 08:29

Bratwojciech napisał(a):
m@rek napisał(a):tłumy ludzi w ID to mocne nadużycie w porównaniu np. z miastem Hvar :)
Janusz, a mnie zainteresowała restauracja Davor w Zavali
możesz się wypowiedzieć, w sieci juz znalazłem jakieś info
m@rek

Papu bardzo smaczne,a ceny przystępne.Jedyne do czego mogę się przyczepić,to obsługa z takim dość widocznym parciem na kasę.No ale może to syndrom takich czasów :D


Byliśmy (17.07.2018), zaparkowaliśmy pod restauracją Davor w Zavali, weszliśmy do środka i jakoś klimat do nas nie trafił. Obróciliśmy się na pięcie i idziemy do auta. Przy wsiadaniu do auta ktoś do nas podbiega i coś tam krzyczy, otwieramy szyby a facet w kitlu kucharskim krzyczy że tu nie można parkować że to tylko dla klientów. Nie zdążyliśmy nawet się wytłumaczyć że zrezygnowaliśmy. Wykrzyczał tylko jeszcze że nie chce nas tu więcej widzieć i że zadzwoni na policję. Dlatego nie polecam, coś w temacie tej niemiłej obsługi musi być, jak pisali inni na forum. Coś mi się wydaje że tam akurat to Polaków nie lubią :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 21.07.2018 14:52

Marcin-1 napisał(a):
Bratwojciech napisał(a):
m@rek napisał(a):tłumy ludzi w ID to mocne nadużycie w porównaniu np. z miastem Hvar :)
Janusz, a mnie zainteresowała restauracja Davor w Zavali
możesz się wypowiedzieć, w sieci juz znalazłem jakieś info
m@rek

Papu bardzo smaczne,a ceny przystępne.Jedyne do czego mogę się przyczepić,to obsługa z takim dość widocznym parciem na kasę.No ale może to syndrom takich czasów :D


Byliśmy (17.07.2018), zaparkowaliśmy pod restauracją Davor w Zavali, weszliśmy do środka i jakoś klimat do nas nie trafił. Obróciliśmy się na pięcie i idziemy do auta. Przy wsiadaniu do auta ktoś do nas podbiega i coś tam krzyczy, otwieramy szyby a facet w kitlu kucharskim krzyczy że tu nie można parkować że to tylko dla klientów. Nie zdążyliśmy nawet się wytłumaczyć że zrezygnowaliśmy. Wykrzyczał tylko jeszcze że nie chce nas tu więcej widzieć i że zadzwoni na policję. Dlatego nie polecam, coś w temacie tej niemiłej obsługi musi być, jak pisali inni na forum. Coś mi się wydaje że tam akurat to Polaków nie lubią :mrgreen:

Byłem w tym roku w Zavala na początku lipca, w restauracji ogólnie zawsze był komplet, taki więc na brak pracy nie mogli narzekać, wręcz mogą przebierać w klientach. Jadłem tam dwa razy ale też mi do gustu (klimat/jedzenie) w połączeniu z wysokimi cenami nie przypadła. Uwaga do wszystkich nie patrzcie na ceny na ich stronie www bo w stosunku do realiów są bardzo mocno zaniżone. Pizza do zjedzenia ale bez rewelacji. Ogólnie straszna drożyzna a jakość normalna. Nie pamiętam cen ale potrawy mięsne zaczynały się od 130 kun za porcję ?. Pizza jakoś od 60/70 do 90 (normalna 32cm). Porcja spaghetti bolognese niby dla dziecka ale chyba 4 letniego taka mała porcja - 50 kun. Nie zauważyłem aby mieli jakieś uprzedzenia do Polaków, raczej jesteś przewrażliwiony :). Zdecydowanie lepsze jedzenie i więcej jest w Zavala w barze przy plaży (polecam burgera z własnej roboty pysznymi frytkami - 60kun zestaw). Jednak tam można płacić tylko gotówką.
śmigacz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1703
Dołączył(a): 18.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) śmigacz » 21.07.2018 19:08

To gdzie jeszcze polecacie jedzonko bo w poniedziałek będę na miejscu.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 21.07.2018 20:09

śmigacz napisał(a):To gdzie jeszcze polecacie jedzonko bo w poniedziałek będę na miejscu.

Powyżej kościoła jest konoba. Jedzonko dobre plus fajny widok. :papa:
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 21.07.2018 20:24

yzedef napisał(a):
Marcin-1 napisał(a):
Bratwojciech napisał(a):
m@rek napisał(a):tłumy ludzi w ID to mocne nadużycie w porównaniu np. z miastem Hvar :)
Janusz, a mnie zainteresowała restauracja Davor w Zavali
możesz się wypowiedzieć, w sieci juz znalazłem jakieś info
m@rek

Papu bardzo smaczne,a ceny przystępne.Jedyne do czego mogę się przyczepić,to obsługa z takim dość widocznym parciem na kasę.No ale może to syndrom takich czasów :D


Byliśmy (17.07.2018), zaparkowaliśmy pod restauracją Davor w Zavali, weszliśmy do środka i jakoś klimat do nas nie trafił. Obróciliśmy się na pięcie i idziemy do auta. Przy wsiadaniu do auta ktoś do nas podbiega i coś tam krzyczy, otwieramy szyby a facet w kitlu kucharskim krzyczy że tu nie można parkować że to tylko dla klientów. Nie zdążyliśmy nawet się wytłumaczyć że zrezygnowaliśmy. Wykrzyczał tylko jeszcze że nie chce nas tu więcej widzieć i że zadzwoni na policję. Dlatego nie polecam, coś w temacie tej niemiłej obsługi musi być, jak pisali inni na forum. Coś mi się wydaje że tam akurat to Polaków nie lubią :mrgreen:

Byłem w tym roku w Zavala na początku lipca, w restauracji ogólnie zawsze był komplet, taki więc na brak pracy nie mogli narzekać, wręcz mogą przebierać w klientach. Jadłem tam dwa razy ale też mi do gustu (klimat/jedzenie) w połączeniu z wysokimi cenami nie przypadła. Uwaga do wszystkich nie patrzcie na ceny na ich stronie www bo w stosunku do realiów są bardzo mocno zaniżone. Pizza do zjedzenia ale bez rewelacji. Ogólnie straszna drożyzna a jakość normalna. Nie pamiętam cen ale potrawy mięsne zaczynały się od 130 kun za porcję ?. Pizza jakoś od 60/70 do 90 (normalna 32cm). Porcja spaghetti bolognese niby dla dziecka ale chyba 4 letniego taka mała porcja - 50 kun. Nie zauważyłem aby mieli jakieś uprzedzenia do Polaków, raczej jesteś przewrażliwiony :). Zdecydowanie lepsze jedzenie i więcej jest w Zavala w barze przy plaży (polecam burgera z własnej roboty pysznymi frytkami - 60kun zestaw). Jednak tam można płacić tylko gotówką.

Byłem w Zawali w czerwcu 2016. Jedzonko było smaczne, a najtańsza pizza kosztowała 45. No cóż Cro drożeje, a jakość niekoniecznie. :wink:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 22.07.2018 09:29

Bratwojciech napisał(a):
śmigacz napisał(a):To gdzie jeszcze polecacie jedzonko bo w poniedziałek będę na miejscu.

Powyżej kościoła jest konoba. Jedzonko dobre plus fajny widok. :papa:


Knajpka ta jest bardzo fajna, prowadzona przez małżeństwo, jedliśmy tam parę razy i tłoku nigdy nie było wręcz pustki. Jednak jak Masz dzieci lubiące pizze itp. to tutaj jej nie znajdziesz. Jako ciekawostka, w czerwcu piwo kosztowało 17 kun (butelkowe Karlovacko), a od 1 lipca już było za 22 kuny :). Można płacić kartą, tutaj też jadłem pekę z jagnięciny... bardzo była dobra.
darkdivinity
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) darkdivinity » 22.07.2018 12:37

Witam, poleci mi ktoś jakąś fajna miejscowość na hvarze z niskimi cenami za pokój (rodzinka 2+1 dziecko) do 40 E. Chciałbym żeby wieczorem dało się wyjść na miasto, zjeść obiado-kolacje i pospacerować parę godzin. Do tego jakaś fajna plaża (mało zatłoczona).
Oraz na jakiej stronie szukać pokoi?
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 22.07.2018 12:43

https://www.visit-hvar.com/ albo http://www.zakwaterowaniewchorwacji.pl/ musisz liczyc sie z wydatkiem 50 euro w sezonie . Jelse np zobacz. Pozatym nie napisałes kiedy jedziesz.
darkdivinity
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 22.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) darkdivinity » 22.07.2018 12:49

Myślimy być na miejscu 30.07 i pobyt 11 nocy
nenek
Croentuzjasta
Posty: 402
Dołączył(a): 28.09.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) nenek » 22.07.2018 12:53

50 minimum a za cos przyzwoitego 60 euro z dostepnoscia juz jest ciezko musisz grzebac.Rozwaz jeszcze takie miesciny jak Ivan dolac .Igrane na Rvierze Makarskiej.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 262
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone