Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 03.06.2018 10:38

Na pewno, tego którego wyobrażamy sobie jako blondyna okaże się być brunetem, a szczupaczek okaże się pączusiem. Ale to nie jest ważne, ważne że się w końcu poznamy w realu. :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 03.06.2018 10:42

artbas napisał(a):
m@rek napisał(a):
Basik_63 napisał(a):My pierwsi w kolejce, bo już 29 czerwca, ale widzę że w tym roku zacne towarzystwo zawita na Hvar. Szkoda, że w różnych terminach.

nie wiem czy pierwszy ale ja już od 23.06 tam będę 8)


do Zacnego Grona nie mogę się równać, ale od 24.06 zapraszamy na kawę do Zatoki Pokrivenik 8)


Już kilka razy próbowałam dotrzeć do tej zatoki i za każdym razem te kręte dróżki wyprowadzały nas w pole. Kto wie może tym razem się uda. My za to zapraszamy do Jelsy. :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 04.06.2018 09:36

m@rek napisał(a):
Basik_63 napisał(a):Cieszę się, że w końcu poznam Was osobiście. :)

a ja jestem ciekaw jak rzeczywistość zweryfikuje nasze wyobrażenia :wink:


My już nie możemy się doczekać. :)
W wolnej chwili zerknijcie na pierwszy post w wątku o spotkaniu i sprawdźcie, czy wszystko się zgadza. ;)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 04.06.2018 13:17

Już zerknęłam. Wszystko się zgadza.
jacencjusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacencjusz » 05.06.2018 14:56

Czy udało się komuś zapisać kalendarium imprez do którego jakiś czas temu Janusz wysyłał linka?

Niestety strona nie zwraca już wspomnianej listy a nigdzie indziej nie mogę nic w tym temacie znaleźć.

Chodzi głownie o rybackie wieczory i festiwale vina.
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 05.06.2018 18:22

jacencjusz napisał(a):Czy udało się komuś zapisać kalendarium imprez do którego jakiś czas temu Janusz wysyłał linka?

Niestety strona nie zwraca już wspomnianej listy a nigdzie indziej nie mogę nic w tym temacie znaleźć.

Chodzi głownie o rybackie wieczory i festiwale vina.

https://megawrzuta.pl/download/b8abbc71 ... a682a.html
jacencjusz
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacencjusz » 06.06.2018 09:05

Fantastycznie,

Bardzo dziękuję. Myślę, że wielu skorzysta :-)
rabarbaranka94
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 29.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) rabarbaranka94 » 09.06.2018 10:48

Witam, to znów ja tylko teraz z o wiele lepiej i dokładniej sprecyzowanymi pytaniami i celami :)
Otóż stanęło na tym ze kwatery szukać nie będziemy tylko pojedziemy na camping. Dowiedzieliśmy się że camping Mina jest bardzo fajny i polecany, ale jednak chciałabym jeszcze się dokładnie dowiedzieć od sprawdzonego źródła jakim jesteście Wy :) Czy faktycznie camping jest godny polecenia? Jakie są warunki prysznicy, toalet? Jak wyglada kwestia jakichś sklepików czy restauracji w pobliżu żeby cos zjeść? I jak wyglada przede wszystkim kwestia opłaty za dobę na tym campingu za dwa namioty (3 osoby)? I czy prąd i inne rzeczy są wliczone w to? Bo niestety nie mogłam znaleźć :(
A jeśli ktoś ma do polecenia jakiś inny lepszy camping, nie dla rodzin z dziećmi to tez chętnie poczytam Wasze opinie :)
Zaznaczę jeszcze ze to będzie nasza pierwsza wyprawa na camping wiec jakieś porady weteranów w tej kwestii tez sie przydadzą :)
A i jeszcze jedno pytanie otóż na wyspę można dopłynąć z dwóch miejsc z tego co wyczytałam, ze Splitu oraz z Drvenika. Jak według Was lepiej jest się przedostać? :)
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pomoc :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 09.06.2018 13:41

Ile ludzi tyle będziesz mieć odpowiedzi. Na temat campingów nie wypowiem się bo nie korzystam z takowych. Mogę wypowiedzieć się na temat skąd płynąć. Swego czasu płynęliśmy że Splitu, ale to było tylko raz. Potem tylko i wyłącznie z Drvenika. Wszystko zależy od tego co chcecie osiągnąć. Jeśli nie liczycie się z kasą i nie chcecie jechać przez pół wyspy to możecie wybrać Split. Ja kocham widoki z Jadranki i kocham widoki Hvaru, nie chcę płacić dużo więcej za prom dlatego płyniemy z Drvenika.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 09.06.2018 23:11

Basik_63 napisał(a):Ile ludzi tyle będziesz mieć odpowiedzi.


dokładnie :D
ja osobiście też wolę sto razy z Dwenika :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15646
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 10.06.2018 11:35

Najwięcej informacji o campach znadziesz w dziale poświęconemu kampingom: kempingi-f16.html
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.06.2018 12:09

Dla nas prom ze Splitu do SG to 2240 kun tam i nazad (auto, przyczepa i 2 os.) Z Drvenika 748 w obie strony. Różnica znaczącą, za którą mam min. 4 dni pobytu na kempingu po odliczeniu kosztów przejazdu dodatkowych km.
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 10.06.2018 12:30

Ja też wolę z Drvenika :) , bo:

1. Prom płynie o wiele krócej niż z SG
2. Z Drvenika kursuje częściej, więc jak jeden ucieknie to nie trzeba długo czekać na następny
3. Jest o wiele tańszy
4. Droga z Sućuraju wcale nie jest taka straszna :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 10.06.2018 12:49

Martwię się tylko czy my z przyczepą tam się bez problemu zawiniemy na ten prom. W Drveniku byłam ostatnio 6 lat temu i nie bardzo pamietam jak tam jest zorganizowany wjazd na prom, chyba jakąś pentelke się robi. Najwyżej zatamujemy ruch :mrgreen:
ruzica
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1808
Dołączył(a): 27.03.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ruzica » 10.06.2018 12:53

gusia-s napisał(a):Martwię się tylko czy my z przyczepą tam się bez problemu zawiniemy na ten prom. W Drveniku byłam ostatnio 6 lat temu i nie bardzo pamietam jak tam jest zorganizowany wjazd na prom, chyba jakąś pentelke się robi. Najwyżej zatamujemy ruch :mrgreen:


W zeszłym roku nie widziałam nikogo z przyczepką, ale była mała ciężarówka i się zmieściła :mrgreen: Ruchu nie zatamowała.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 251
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone