Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
swider1985
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swider1985 » 15.05.2018 15:39

Hmm może takie top 10 lista?
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 15.05.2018 16:28

swider1985 napisał(a):Hmm może takie top 10 lista?

:roll:
Lista miejsc do plażowania?
Każdy ma swoją toptenlistę... Wrażenia znajdziesz w relacjach (np. pontonowa Roxi, samochodowa wiolek_lp, itd.)... Część zatoczek ze zdjęciami / filmami znajdziesz tu:
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalmatia/island-hvar
Poczytaj, pooglądaj i stwórz własną, spersonalizowaną listę.

Jeśli chodzi o zatoki do plażowania odwiedziłabym:
Pokrivenik (w głębi zatoki)
okolice Gromin Dolac
może Dubovica lub Velo / Malo Zarace koło Milnej?...
od strony wody - całą masę ustronnych, pustych zatoczek, o których mało kto wspomina, bo są niedostępne samochodem, a zobaczysz je dopiero przepływając wzdłuż brzegu.

Czytaj wrażenia, oglądaj zdjęcia, ale nie zdawaj się na samą opinię innych!
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 15.05.2018 19:00

swider1985 napisał(a):
kaeres napisał(a):??
prosisz o foty i urokliwe plaże w wątku, w którym jest tego od zatrzęsienia.
Jeżeli zamierzasz opłynąć całą wyspę to nie starczy Ci tygodnia na odwiedzanie każdej zatoczki :)

Też pytam jakie miejsca są najciekawsze waszym zdaniem bo chciał bym w kilka najciekawszych miejsc zwiedzić i spędzić tam troszkę więcej czasu niż stawanie w każdej zatoczce.


Pakomina.
swider1985
Croentuzjasta
Posty: 346
Dołączył(a): 19.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) swider1985 » 16.05.2018 15:52

No na forum jest na 12 stronie ale nie wyświetla fotek:-( wam też?
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 16.05.2018 16:07

też :)
Filiposs75
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filiposs75 » 16.05.2018 20:53

Dzień dobry, dzisiaj pierwszy raz na forum... A czy zostanę miłośnikiem wyspy Hvar to się okaże, bo w pierwszej połowie lipca wypoczywamy rodzinnie w miejscowości Zavala na tejże wyspie... z tego co udało się znalezc na forum wynika, że wyboru nie pożałuję.
Pozdrawiam Wszystkich Cromaniaków
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 16.05.2018 20:55

Filiposs75 napisał(a):... A czy zostanę miłośnikiem wyspy Hvar to się okaże, .....


ojjj juz sobie nagrabiłeś :)
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 16.05.2018 22:43

swider1985 napisał(a):No na forum jest na 12 stronie ale nie wyświetla fotek:-( wam też?

Niestety wszystkie foty wrzucone swego czasu przez "żabę" poszły w diabły. :(
mattip
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 10.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mattip » 16.05.2018 23:00

Mikromir napisał(a):
mattip napisał(a):Czesc, poszukuje jakiegos kontaktu do wlascicieli apartametu Bepin w zatoce Pokrivenik. Moze Wy, Szanowni Forumowicze dacie mi jakies wskazówki lub na przyklad numer telefonu ?
Z góry bardzo dziękuję
Maciej

Nie odpowiada przez tę stronę?... Wystawia się tam bezpośrednio...
http://www.visit-hvar.com/apartments-bepin-pokrivenik

Próbuję sobie przypomnieć nick forumowicza, który tam spędzał urlop... Może wieczorkiem się uda...


Super, wielkie dzieki za pomoc z gory. Niestety przez link ktory podales nikt nie odpowiada. Juz probowalem.

Maciej
mattip
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 10.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mattip » 16.05.2018 23:02

Mikromir napisał(a):
Mikromir napisał(a):
mattip napisał(a):Czesc, poszukuje jakiegos kontaktu do wlascicieli apartametu Bepin w zatoce Pokrivenik. Moze Wy, Szanowni Forumowicze dacie mi jakies wskazówki lub na przyklad numer telefonu ?
Z góry bardzo dziękuję
Maciej

Nie odpowiada przez tę stronę?... Wystawia się tam bezpośrednio...
http://www.visit-hvar.com/apartments-bepin-pokrivenik

Próbuję sobie przypomnieć nick forumowicza, który tam spędzał urlop... Może wieczorkiem się uda...


Macieju, wydaje mi się, że już znalazłam tego, kto tam mieszkał:
member45117/
Napisz do niego i zapytaj.



Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Maciej
Filiposs75
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Filiposs75 » 17.05.2018 17:03

Oj Tayla nie denerwuj się, ja już parę wysepek miałem okazję odwiedzić, byłem na pięknej Brac, spokojnej Ugljan i Pasman, z ich piaszczystymi plażami, byłem też między Splitem a Omis i w zeszłym roku w Kvarnerze i ma Istrii. Właśnie po zeszłorocznej wizycie w Opatii, ładnej alezbyt tłocznej szukałem pięknego odludzia. Padło na Zavalę. Chyba ładne miejsce? Co powiecie o tamtejszych plażach?
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 20.05.2018 19:37

Zavala to bardziej osada niż miasteczko. Plaże fajne, a widoki jak dla mnie prima pierwyj sort. Niedaleko do Ivan Dolac, Gromin Dolac i Seta Niedielji, gdzie znajdziesz również urokliwe plaże. W sezonie niestety zatłoczone.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 20.05.2018 21:51

Hejka, pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś z Was zna jakieś całodniowe wycieczki fishpicnic po okolicy z Jelsa, Stari Grad ?. Jest tego trochę z Hvar ale wolałbym mieszkając w Zavala nie jechać zbyt daleko. jak ktoś coś wie itp. to z góry dzięki za info :).
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 21.05.2018 08:48

yzedef napisał(a):Hejka, pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś z Was zna jakieś całodniowe wycieczki fishpicnic po okolicy z Jelsa, Stari Grad ?. Jest tego trochę z Hvar ale wolałbym mieszkając w Zavala nie jechać zbyt daleko. jak ktoś coś wie itp. to z góry dzięki za info :).

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie, ale wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że właśnie z miejscowości Zavala płynie fish picnic na wyspę Scedro.
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 21.05.2018 10:42

agata26061 napisał(a):
yzedef napisał(a):Hejka, pytanie trochę z innej beczki. Czy ktoś z Was zna jakieś całodniowe wycieczki fishpicnic po okolicy z Jelsa, Stari Grad ?. Jest tego trochę z Hvar ale wolałbym mieszkając w Zavala nie jechać zbyt daleko. jak ktoś coś wie itp. to z góry dzięki za info :).

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie, ale wydaje mi się, że gdzieś czytałam, że właśnie z miejscowości Zavala płynie fish picnic na wyspę Scedro.

Z Zavali na Scedro jest ok 2-3 kilometry - to jest kilka minut płynięcia.
Dość często tam plywaliśmy w ubiegłym roku, a w 2015 bazę wypadową mieliśmy w Ivan Dolač i nie widziałem tam nigdy niczego w rodzaju fisch picnic.
Prawdopodobnie chodzi o możliwość przepłynięcia motorówką.
Na Scedro można zjeść dość smacznie, można też tam wynająć tzw apartman.

Większość wycieczek jest organizowanych z Hvaru ( miasta).
W Jelsie nie wiem - są tam taxi wodne, ale nigdy nie interesowałem się, czy są wycieczki, bo my tam z własnym pływadłem jeździliśmy.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 247
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone