Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.02.2018 12:18

osjann napisał(a):a no to jeżeli są takie opinie to tylko pozazdrościć miejscówki. Właściwie wszędzie blisko z tego miejsca. :)

Przekonam się o tym na przełomie czerwca i lipca :D :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2018 12:21

osjann napisał(a):
agata26061 napisał(a):Dzięki Janusz za link. Myślę, że nie są złe te apartamenty, więc dziś wysyłam zaliczkę :D



Slavinka toż to same centrum Ivan Dolac ;p gwar z knajpy tłumy ludzi ogólnie głośno jak cholerka, ale za to jak będzie koncert "klapy" to nie będzie trzeba z pokoju wychodzić ;)

Byłeś w tym apartamencie :?:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 05.02.2018 12:34

tłumy ludzi w ID to mocne nadużycie w porównaniu np. z miastem Hvar :)
Janusz, a mnie zainteresowała restauracja Davor w Zavali
możesz się wypowiedzieć, w sieci juz znalazłem jakieś info
m@rek
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2018 12:48

Byłem z Zavali, ale żadnej restauracji nie odwiedzałem.

Wszystkie posiłki szykujemy we własnym zakresie.
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.02.2018 12:56

M@rek napisz do Pawła Silesia tu jest jego relacja https://www.cro.pl/hvar-2017-odkrywajac-lawendowa-wyspe-t52842.html
Wydaje mi się, że pisał w niej ostatnio coś o tej restauracji
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 05.02.2018 13:24

Janusz Bajcer napisał(a):
osjann napisał(a):
agata26061 napisał(a):Dzięki Janusz za link. Myślę, że nie są złe te apartamenty, więc dziś wysyłam zaliczkę :D



Slavinka toż to same centrum Ivan Dolac ;p gwar z knajpy tłumy ludzi ogólnie głośno jak cholerka, ale za to jak będzie koncert "klapy" to nie będzie trzeba z pokoju wychodzić ;)

Byłeś w tym apartamencie :?:


Ja osobiście nie byłem. Co do "tłumów" to nie ma co porównywać z miastem Hvar. Podczas rybackiego wieczoru można spokojnie określić ilość osób przebywających pod Slavinką i w środku restauracji jako tłum (według słownika PWN tłum to: bardzo duża liczba ludzi zgromadzonych w jakimś miejscu). Zatem nie widzę, tu "mocnego nadużycia" ;).
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 476
Dołączył(a): 31.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 05.02.2018 13:31

m@rek napisał(a):tłumy ludzi w ID to mocne nadużycie w porównaniu np. z miastem Hvar :)
Janusz, a mnie zainteresowała restauracja Davor w Zavali
możesz się wypowiedzieć, w sieci juz znalazłem jakieś info
m@rek

Papu bardzo smaczne,a ceny przystępne.Jedyne do czego mogę się przyczepić,to obsługa z takim dość widocznym parciem na kasę.No ale może to syndrom takich czasów :D
tranquilo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1483
Dołączył(a): 07.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) tranquilo » 05.02.2018 13:46

osjann napisał(a):Ja osobiście nie byłem. Co do "tłumów" to nie ma co porównywać z miastem Hvar. Podczas rybackiego wieczoru można spokojnie określić ilość osób przebywających pod Slavinką i w środku restauracji jako tłum (według słownika PWN tłum to: bardzo duża liczba ludzi zgromadzonych w jakimś miejscu). Zatem nie widzę, tu "mocnego nadużycia" ;).


Ale napisałeś "gwar z knajpy tłumy ludzi ogólnie głośno jak cholerka"
Rozumiem że wiesz coś na ten temat? Ja w Slavince będę w tym roku, i pytałem w prywatnych wiadomościach ludzi z forum którzy tam byli w sezonie i wszyscy jednogłośnie twierdzili że w apartmanach nie słychać zgiełkliwego dźwięku z restauracji albo z plaży.

Twoja wypowiedź była raczej odradzająca to miejsce więc dopytuję: Wiesz coś więcej na ten temat?
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 05.02.2018 14:17

adrianek90 napisał(a):
osjann napisał(a):Ja osobiście nie byłem. Co do "tłumów" to nie ma co porównywać z miastem Hvar. Podczas rybackiego wieczoru można spokojnie określić ilość osób przebywających pod Slavinką i w środku restauracji jako tłum (według słownika PWN tłum to: bardzo duża liczba ludzi zgromadzonych w jakimś miejscu). Zatem nie widzę, tu "mocnego nadużycia" ;).


Ale napisałeś "gwar z knajpy tłumy ludzi ogólnie głośno jak cholerka"
Rozumiem że wiesz coś na ten temat? Ja w Slavince będę w tym roku, i pytałem w prywatnych wiadomościach ludzi z forum którzy tam byli w sezonie i wszyscy jednogłośnie twierdzili że w apartmanach nie słychać zgiełkliwego dźwięku z restauracji albo z plaży.

Twoja wypowiedź była raczej odradzająca to miejsce więc dopytuję: Wiesz coś więcej na ten temat?


Swoje spostrzeżenia opieram tylko i wyłącznie na przebywaniu w restauracji poniżej apartamentów. W restauracji poniżej jest taki kącik dla dzieci i zawsze było tam mega głośno więc ciężko mi sobie wyobrazić, że w apartamentach tego nie słychać. Możliwe, że jest tak jak inni piszą, że w apartamentach nic nie słychać to ok tylko się cieszyć :)

ps. wybacz jeżeli wprowadziłem pewne zaniepokojenie co do wybranej lokalizacji apartamentu na wakacje. Ale tak się zastanawiając to kto spędza wakacje w Chorwacji siedząc w apartamencie :)
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 05.02.2018 15:04

a tak wygląda przed wieczorem rybackim :)
Załączniki:
20170726_183345_HDR.jpg
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 05.02.2018 15:24

A wiecie jak to wygląda z częstotliwością tych wieczorków rybackich? Jest szansa, że w ciągu 10 dni (ostatnie 5 dni czerwca i pierwsze 5 dni lipca) odbędzie się taki wieczorek?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2018 15:27

agata26061 napisał(a):A wiecie jak to wygląda z częstotliwością tych wieczorków rybackich? Jest szansa, że w ciągu 10 dni (ostatnie 5 dni czerwca i pierwsze 5 dni lipca) odbędzie się taki wieczorek?

Jeden powinien się trafić.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 05.02.2018 18:46

Myślałam, że w Jelisie na coś takiego trafię, ale nie było... Był wieczór z winem pod kościółkiem: 4 stoiska (jak nasze z wyrobami tradycyjnymi na środku marketów), wypożyczasz kieliszek i za chyba 30 kn możesz spróbować 5 win....i tyle...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.02.2018 19:08

agata26061 napisał(a):A wiecie jak to wygląda z częstotliwością tych wieczorków rybackich? Jest szansa, że w ciągu 10 dni (ostatnie 5 dni czerwca i pierwsze 5 dni lipca) odbędzie się taki wieczorek?

Jednak chyba za wcześnie - musisz zostać do 11 lipca

http://www.tzjelsa.hr/hr/dogadanja/aktu ... a-u-jelsi/
kokos0
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 332
Dołączył(a): 24.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) kokos0 » 05.02.2018 19:19

Janusz Bajcer napisał(a):
agata26061 napisał(a):A wiecie jak to wygląda z częstotliwością tych wieczorków rybackich? Jest szansa, że w ciągu 10 dni (ostatnie 5 dni czerwca i pierwsze 5 dni lipca) odbędzie się taki wieczorek?

Jednak chyba za wcześnie - musisz zostać do 11 lipca

http://www.tzjelsa.hr/hr/dogadanja/aktu ... a-u-jelsi/

No to super, dzień przed naszym wyjazdem się załapiemy :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 239
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone