Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 17.01.2018 09:34

007man napisał(a):Ogólnie bardzo pozytywnie, tak więc zachęcam :mrgreen:


Dokładnie! :)
Słowo festiwal po prostu rozbudziło nasze apetyty. Na pewno warto podjechać i samemu się przekonać co i jak, jeżeli w tym roku trafimy z terminem to zrobimy powtórkę, ale wieczorem. :)

Najlepiej festiwal lawendy połączyć z wycieczką na pola lawendowe w Brusje, sam przejazd starą drogą St. Grad- Hvar dostarcza już sporych wrażeń.

Jeżeli chodzi o datę, to na pewno końcówka czerwca.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 17.01.2018 12:22

Roxi napisał(a):
007man napisał(a):Ogólnie bardzo pozytywnie, tak więc zachęcam :mrgreen:

Dokładnie! :)
...Na pewno warto podjechać i samemu się przekonać co i jak...
Najlepiej festiwal lawendy połączyć z wycieczką na pola lawendowe w Brusje, sam przejazd starą drogą St. Grad- Hvar dostarcza już sporych wrażeń...

Potwierdzam, w tym roku pewnie też zawitamy :D
m@rek
Tayla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 233
Dołączył(a): 18.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tayla » 17.01.2018 18:51

wiec jak koniec czerwca to wpadniemy :)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.01.2018 21:46

Pytanko do miłośników Hvaru: Orientujecie się czy są organizowane zorganizowane wycieczki po Hvar? Chodzi mi o to czy np. jest opcja, że jadę do Makarskiej (stacjonuje w Lokvie) i stateczkiem, katamaranem płynę na Hvar a tam jakaś ekipa zabiera ludzi do busa, autobusu i pokazuje najciekawsze miejsca na Hvar (Vrboska, Stari Grad, Hvar...) i na koniec dnia odwożą mnie na miejsce powrotu na stały ląd. Wecie o czymś takim? A może warto wybrać się swoim autkiem z Drvenik? Proszę o sugestie pomysły na 1 dniowy wyjazd...
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.01.2018 21:54

1 dzień na Hvarze - był wątek z takim pytaniem, ale nie pamiętam gdzie... musisz jakość forum przeszukać.....
czesiu1976
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 466
Dołączył(a): 17.10.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) czesiu1976 » 24.01.2018 21:59

amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.01.2018 23:16

piekara114 napisał(a):1 dzień na Hvarze - był wątek z takim pytaniem, ale nie pamiętam gdzie... musisz jakość forum przeszukać.....

Tez mi się wydaje, że gdzieś temat się przewinął...opcje z Ciovo czytałem i he trochę jest nieaktualna i nie po drodze:).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.01.2018 23:21

amatus1 napisał(a):Pytanko do miłośników Hvaru: Orientujecie się czy są organizowane zorganizowane wycieczki po Hvar? Chodzi mi o to czy np. jest opcja, że jadę do Makarskiej (stacjonuje w Lokvie) i stateczkiem, katamaranem płynę na Hvar a tam jakaś ekipa zabiera ludzi do busa, autobusu i pokazuje najciekawsze miejsca na Hvar (Vrboska, Stari Grad, Hvar...) i na koniec dnia odwożą mnie na miejsce powrotu na stały ląd.

Wycieczki statkiem ze stałego lądu (tzw. fisch picnic) nie mają w opcji wożenia autobusem po wyspach.

fish-picnic-skad-najlepiej-na-rivierze-makarskiej-t20921.html
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.01.2018 23:26

Januszu też się z tym nie spotkałem w cro ale myślę, że biznes u nich się rozwija i ktoś na to tam może wpadł (jesli jest to realne)...tak np jest u nas z Bornholmem, wsiadasz na statek w Kołobrzegu, płyniesz na wyspę a tam czeka przewodnik, u którego kupujesz bilet i jeździsz po atrakcjach i pod wieczór wracasz na miejsce.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15657
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 24.01.2018 23:27

amatus1 napisał(a):
piekara114 napisał(a):1 dzień na Hvarze - był wątek z takim pytaniem, ale nie pamiętam gdzie... musisz jakość forum przeszukać.....

Tez mi się wydaje, że gdzieś temat się przewinął...opcje z Ciovo czytałem i he trochę jest nieaktualna i nie po drodze:).

moj-pierwszy-raz-prosba-o-ocene-plany-podrozy-t53034.html?hilit=hvar%20dzie%C5%84%20przejazd
Ale chyba był jeszcze bardziej rozbudowany wątek....
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.01.2018 23:31

amatus1 napisał(a):Januszu też się z tym nie spotkałem w cro ale myślę, że biznes u nich się rozwija i ktoś na to tam może wpadł (jesli jest to realne)...tak np jest u nas z Bornholmem, wsiadasz na statek w Kołobrzegu, płyniesz na wyspę a tam czeka przewodnik, u którego kupujesz bilet i jeździsz po atrakcjach i pod wieczór wracasz na miejsce.

Na razie nie ma takich wycieczek.
Chcesz po wyspach pojeździć - "okrętujesz" się na pierwszy prom ze swoim autem, zwiedzasz co chcesz i ostatnim promem wracasz.
(jak się zmieścisz, w sezonie w zależności od dnia możesz się nie zmieścić.) :wink:
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 24.01.2018 23:37

Janusz Bajcer napisał(a):
amatus1 napisał(a):Januszu też się z tym nie spotkałem w cro ale myślę, że biznes u nich się rozwija i ktoś na to tam może wpadł (jesli jest to realne)...tak np jest u nas z Bornholmem, wsiadasz na statek w Kołobrzegu, płyniesz na wyspę a tam czeka przewodnik, u którego kupujesz bilet i jeździsz po atrakcjach i pod wieczór wracasz na miejsce.

Na razie nie ma takich wycieczek.
Chcesz po wyspach pojeździć - "okrętujesz" się na pierwszy prom ze swoim autem, zwiedzasz co chcesz i ostatnim promem wracasz.
(jak się zmieścisz, w sezonie w zależności od dnia możesz się nie zmieścić.) :wink:

Wtedy nocleg w aucie he:):)
Co do tego planu, który wskazałaś to czytałem go jakiś czas temu i jak dla mnie dosyć bogaty:). Ciekawe czy autor go zrealizował?
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.01.2018 09:55

amatus1 napisał(a):Pytanko do miłośników Hvaru: Orientujecie się czy są organizowane zorganizowane wycieczki po Hvar? Chodzi mi o to czy np. jest opcja, że jadę do Makarskiej (stacjonuje w Lokvie) i stateczkiem, katamaranem płynę na Hvar a tam jakaś ekipa zabiera ludzi do busa, autobusu i pokazuje najciekawsze miejsca na Hvar (Vrboska, Stari Grad, Hvar...) i na koniec dnia odwożą mnie na miejsce powrotu na stały ląd. Wecie o czymś takim? A może warto wybrać się swoim autkiem z Drvenik? Proszę o sugestie pomysły na 1 dniowy wyjazd...

Takich wycieczek nie ma. Przynajmniej nie spotkałem się z nimi do roku 2016.
Płyniesz na wyspę, bierzesz skuter i jazda. Taniej i w swoim tempie.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 25.01.2018 10:26

A na skuterek żonę i córkę i wiatr we włosach...:). Coś będę myślał...
kaeres
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2924
Dołączył(a): 11.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kaeres » 25.01.2018 10:27

O dziecku nie doczytałem albo nie poinformowałeś.
Zresztą, wówczas 2 skutery.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 234
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone