Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 30.08.2017 22:47

mervik napisał(a):..w tym roku w Bolu w Pizzeri Skalinada przysiadły się dwie paniusie w stroju plażowym
...jakie było ich zdziwienie ... kiedy kelner kazał im coś założyć albo opuścić stolik
...były widocznie głodne ...bo zaraz się ubierały...ale za kare długo czekali na zamówione danie :D


A Ty długo jadłeś :wink: skoro wiesz, że długo czekały :oczko_usmiech:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 31.08.2017 09:29

ANOOK napisał(a):to moim zdaniem szutrówka nad Pitvie jest o wiele łagodniejsza. Jeszcze dwa tygodnie i ponownie sprawdzę gdzie trudniej. :P :papa:


Sądzę, że nasz kolega rozważy akuratnie pomiędzy niesprawdzonym hurraoptymizmem, a ostrożną rozwagą :)

P.S. sprawdzisz ale nie kamperem, który środek ciężkości przynajmniej ma inaczej rozłożony, jest wyższy i szerszy ...
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 31.08.2017 09:55

Janusz Bajcer napisał(a):
mervik napisał(a):..w tym roku w Bolu w Pizzeri Skalinada przysiadły się dwie paniusie w stroju plażowym
...jakie było ich zdziwienie ... kiedy kelner kazał im coś założyć albo opuścić stolik
...były widocznie głodne ...bo zaraz się ubierały...ale za kare długo czekali na zamówione danie :D


A Ty długo jadłeś :wink: skoro wiesz, że długo czekały :oczko_usmiech:


...nie wiedziałem , że te pizze są tak duże ...no to trochę czasu nam zajęło ...zaczym je zjedliśmy
...były miła atmosfera ,na dole gościu fajnie grał na pianinie...a my z tarasu mieliśmy ciekawy widoczek...więc nie było pośpiechu :D
...jak wychodziliśmy ...dopiero im przynieśli ...po 50-60minutach :mrgreen:
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 31.08.2017 10:39

bluesman napisał(a):Spoko :) Street View w takim terenie ? Wątpię :) :papa:


https://www.google.pl/maps/@43.1382366, ... 6656?hl=pl

proszę bardzo :oczko_usmiech: chodzi chyba o tę drogę? nie ma jedynie na street view zjazdu do Zavali...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 31.08.2017 20:28

Tytusdj napisał(a):
bluesman napisał(a):Spoko :) Street View w takim terenie ? Wątpię :) :papa:


https://www.google.pl/maps/@43.1382366, ... 6656?hl=pl

proszę bardzo :oczko_usmiech: chodzi chyba o tę drogę? nie ma jedynie na street view zjazdu do Zavali...


Jestem pod wrażeniem, naprawdę. Nie sądziłem, że tam się wdrapią chociaż jest wiele miejsc moim zdaniem lepszych, których nie można zobaczyć :) jednak jak wspomniałeś drogi w kierunku wylotu tunelu nie pokazuje, a ona jest najtrudniejsza :papa:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 31.08.2017 21:56

Tylko trzeba wziąć poprawkę bo zdjęcia są z przed sześciu lat :roll:
W tamtym roku chciałem się przejechać tą dróżką ale Chorwat mi odradził bo stwierdził że szkoda skody :roll:
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 01.09.2017 10:02

https://www.google.pl/maps/@43.1382212, ... 6656?hl=pl

zobaczcie jeden ze znaków na tym kamieniu :mrgreen:
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 05.09.2017 13:08

A co mi tam, wrzucę "tysiąc czterysta pięćdziesiąty siódmy" taki sam filmik z przejazdu przez Tunel Plitve, ale za to w w moim wykonaniu ;) Co do przejazdu nad tunelem to mam nagrany zjazd rowerem do ID jeżeli chciałby ktoś zweryfikować stan nawierzchni :) Może do końca tygodnia uda mi się wrzucić na yt to tu zostawię.

mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 05.09.2017 17:19

osjann napisał(a):A co mi tam, wrzucę "tysiąc czterysta pięćdziesiąty siódmy" taki sam filmik z przejazdu przez Tunel Plitve, ale za to w w moim wykonaniu ;) Co do przejazdu nad tunelem to mam nagrany zjazd rowerem do ID jeżeli chciałby ktoś zweryfikować stan nawierzchni :) Może do końca tygodnia uda mi się wrzucić na yt to tu zostawię.



....dwa lata temu w połowie drogi tego tunelu mieliśmy postój ...bo jakiś idiota wjechał na czerwonym z drugiej strony
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 05.09.2017 17:35

osjann napisał(a):A co mi tam, wrzucę "tysiąc czterysta pięćdziesiąty siódmy" taki sam filmik z przejazdu przez Tunel Plitve, ale za to w w moim wykonaniu ;)
Rowerem ? Filmów z przejazdów tą trasą u mnie dostatek w różnych latach i o różnych porach :) Rowerem oczywiście ;)
osjann
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) osjann » 06.09.2017 10:16

bluesman napisał(a):
osjann napisał(a):A co mi tam, wrzucę "tysiąc czterysta pięćdziesiąty siódmy" taki sam filmik z przejazdu przez Tunel Plitve, ale za to w w moim wykonaniu ;)
Rowerem ? Filmów z przejazdów tą trasą u mnie dostatek w różnych latach i o różnych porach :) Rowerem oczywiście ;)



tak rowerem :) i był to strzał w 10 :D Przejechałem również drogę szutrową z Ivan Dolac do znaku zakazu wjazdu przy drodze do miasta Hvar. Piękna sprawa :)
Załączniki:
droga.jpg
roooower.jpg
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 12.09.2017 09:06

witam :) czy ktoś z Miłosników odwiedzał może zatoke Pokrivenik?
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 12.09.2017 09:13

Do klubu nie należę ale byłem tam 2,5 miesiąca temu. Masz jakieś pytanie?
espeso
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 524
Dołączył(a): 30.06.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) espeso » 12.09.2017 09:42

Syn jedzie na kwaterę i mam obawy co do plaż (czy musza być buty?) Jagodna mnie rozpieściła pod tym względem :) <3
i jak tam ogólnie jest? Jak z jakimis podstawowymi zakupami np itp itd
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1769
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 12.09.2017 11:33

Hmm, to chyba musisz poczekać na odpowiedź miłośników.
Ja byłem tylko na plaży w zatoce, a Tobie chodzi pewnie o cały Pokrivenik.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 224
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone