Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.08.2017 20:02

baatt napisał(a):A cena 300 kun za auto i 50 od osoby to cena w jedna strone?

Tak. 318 i 47 kun gwoli ścisłości. :mrgreen:
Zawsze możesz płynąć z Drvenika za 108 i 16 kun, przy okazji poznasz malownicze hvarskie drogi jadąc z Sučuraju na drugi koniec wyspy. :oczko_usmiech:

Jak się boisz w ciemno, to sobie jakiegoś lasta złap.
http://www.visit-hvar.com/

Jak byłam na Hvarze w sierpniu 2014, to dokładnie 15.08. zwalniało się sporo kwater w naszej zatoce i nie tylko. Miałam wrażenie, że to taka graniczna data, po której robi się na wyspie luźniej. Jak jest obecnie - któż to wie?...
8)
baatt
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 11.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) baatt » 11.08.2017 22:41

Dziekuje za link.

Ale jak rozumiec ta strone? Czy tam kalendarze sa aktualizowane? Pytam, bo w samej jelsie jest 7 stron z apartamentami i pokojami z cenami 35-60 euro. Wiekszosc dostepnych w interesujacym mnie terminie, wyglada jakby spokojnie mozna sie bylo zakwaterowac.

Jak wyglada rezerwowanie przez ta strone? Jest to w jakis sposob bezpieczne i pewne?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.08.2017 00:30

baatt napisał(a):Dziekuje za link.

Ale jak rozumiec ta strone? Czy tam kalendarze sa aktualizowane? Pytam, bo w samej jelsie jest 7 stron z apartamentami i pokojami z cenami 35-60 euro. Wiekszosc dostepnych w interesujacym mnie terminie, wyglada jakby spokojnie mozna sie bylo zakwaterowac.

Jak wyglada rezerwowanie przez ta strone? Jest to w jakis sposob bezpieczne i pewne?

Czasem są aktualizowane a czasem nie :?
Piszesz zapytanie a odpowiada Ci właściciel , jeśli zależy mu na rezerwacji to odpowiedz będzie szybko
moim zdanie jest to bezpieczne :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 12.08.2017 01:50

lotnikwsk napisał(a):
baatt napisał(a):Dziekuje za link.

Ale jak rozumiec ta strone? Czy tam kalendarze sa aktualizowane? Pytam, bo w samej jelsie jest 7 stron z apartamentami i pokojami z cenami 35-60 euro. Wiekszosc dostepnych w interesujacym mnie terminie, wyglada jakby spokojnie mozna sie bylo zakwaterowac.

Jak wyglada rezerwowanie przez ta strone? Jest to w jakis sposob bezpieczne i pewne?

Czasem są aktualizowane a czasem nie :?
Piszesz zapytanie a odpowiada Ci właściciel , jeśli zależy mu na rezerwacji to odpowiedz będzie szybko
moim zdanie jest to bezpieczne :wink:


Dokładnie tak. To po prostu bezpośrednie ogłoszenia właścicieli, jeśli nie aktualizują kalendarza (a często tego nie robią), to nie dowiesz się czy jest wolne inaczej niż pisząc do nich. O ile pamiętam, treść twojego zapytania (po lewej) będzie się automatycznie powielać przy kolejnych wyborach apartamentów, tylko wysyłasz.
Ewentualnie przejrzyj oferty last minute a tej stronie: http://www.visit-hvar.com/list.php?list=Last
Czy jest bezpieczne? Na tyle, na ile rezerwowanie bezpośrednio u gospodarza jest bezpieczne. Dla mnie mniej stresujące niż jazda w ciemno. :oczko_usmiech:
Kakam
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kakam » 12.08.2017 16:16

Wybieramy się na Hvar 8 września, czy będzie jakiś problem ze znalezieniem noclegów? I jakie miejscowości polecacie? Myśleliśmy o mieście Hvar ale do końca nie jesteśmy pewni.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.08.2017 21:39

Kakam napisał(a):Wybieramy się na Hvar 8 września, czy będzie jakiś problem ze znalezieniem noclegów? I jakie miejscowości polecacie? Myśleliśmy o mieście Hvar ale do końca nie jesteśmy pewni.

Cztery lata temu pytałaś się czy jechać w ciemno na Pag :?
to sądzę że jakieś doświadczenie masz :roll: :wink:

PS. kto wam poleci jakąkolwiek miejscowość jak nie wiadomo czego oczekujecie (spokoju w robinsonadzie czy dyskotek) :?:
dla mnie to pytanie jest bez sensu :?
pozdrawiam i miłego wypoczynku na Hvarze :papa:
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 12.08.2017 22:01

lotnikwsk napisał(a):
Kakam napisał(a):Wybieramy się na Hvar 8 września, czy będzie jakiś problem ze znalezieniem noclegów? I jakie miejscowości polecacie? Myśleliśmy o mieście Hvar ale do końca nie jesteśmy pewni.

PS. kto wam poleci jakąkolwiek miejscowość jak nie wiadomo czego oczekujecie (spokoju w robinsonadzie czy dyskotek) :?:

Krzysiek, jak to nie wiadomo czego :) ... oczekują Hvaru :wink:
Wystarczy tylko wskazać im drogę :twisted:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.08.2017 22:25

m@rek napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):
Kakam napisał(a):Wybieramy się na Hvar 8 września, czy będzie jakiś problem ze znalezieniem noclegów? I jakie miejscowości polecacie? Myśleliśmy o mieście Hvar ale do końca nie jesteśmy pewni.

PS. kto wam poleci jakąkolwiek miejscowość jak nie wiadomo czego oczekujecie (spokoju w robinsonadzie czy dyskotek) :?:

Krzysiek, jak to nie wiadomo czego :) ... oczekują Hvaru :wink:
Wystarczy tylko wskazać im drogę :twisted:

No tak :roll: ......i tu Marek masz rację :D
już się poprawiam :mrgreen:

Aby się dostać na Hvar wystarczy w Splicie wjechać na prom do Stari Gradu
lub w Drveniku do Sukuraja :D proste :?: proste :mrgreen: i jesteśmy Hvarze :hearts: :hearts: :hearts:
mam nadzieję że pomogłem :wink:


Marek burze Was ominęły bo u nas spokojnie ani kropli deszczu
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 13.08.2017 12:38

Sądzę że kolejny post Kakam znajdziemy za cztery lata z pytaniem czy np. warto jechać w ciemno na Brac :mrgreen: i jak pozostałe będą jedynymi w temacie...
Kakam
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kakam » 13.08.2017 16:16

Cztery lata temu w okresie lipiec - sierpień z wyjazdem w ciemno nie było problemów ze znalezieniem noclegów, ale rok temu w lipcu mieliśmy straszne. Nigdy nie byłam we wrześniu dlatego zapytałam, bo nie mam ochoty na przeżywanie ponownie tego zeszłorocznego koszmaru zwłaszcza po całonocnej podróży. W tym wypadku wasze kpiny wcale mnie nie bawią tym bardziej że liczyłam na pomoc. W takim razie obiecuję na tym forum nie odezwę się ani teraz ani za cztery lata. Pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów.
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 13.08.2017 17:38

Kakam napisał(a):Wybieramy się na Hvar 8 września, czy będzie jakiś problem ze znalezieniem noclegów? I jakie miejscowości polecacie? Myśleliśmy o mieście Hvar ale do końca nie jesteśmy pewni.



nie bedzie problemu, tam juz we wrzesniu umiera zycie i jest mega spokój byłem rok temu na koniec sierpnia poczatek wrzesnia i w tym roku jade tez tak do jelsy, szukanie spania 5 minut wjelsie 15e osoba w tym roku u tego samego goscia, a mesciny ivan dolac czy sv niedziela to juz prawie bez turystow
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 13.08.2017 19:37

Ja wybieram się na wyspę Hvar 11 wrzesnia. Mam poważną zagwozdkę jaką lokacje wybrać jako miejsce wypadowe do zwiedzenia wyspy.
Głównie zastanawiam się pomiędzy miastem Hvar a Stari Grad. No i pytanie czy rezerwować coś przez hvar-info czy mimo wszystko jechać w ciemno...

Które z tych miast byście wybrali i dlaczego?
Fanka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 734
Dołączył(a): 16.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fanka » 13.08.2017 21:51

stpman napisał(a):Ja wybieram się na wyspę Hvar 11 wrzesnia. Mam poważną zagwozdkę jaką lokacje wybrać jako miejsce wypadowe do zwiedzenia wyspy.
Głównie zastanawiam się pomiędzy miastem Hvar a Stari Grad. No i pytanie czy rezerwować coś przez hvar-info czy mimo wszystko jechać w ciemno...

Które z tych miast byście wybrali i dlaczego?


Jeśli lubisz tętniące życiem nocnym, imprezowe i tłoczne miasto, to Hvar, jeśli wolisz bardziej kameralny klimat, to Stari Grad.
banankochan
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 510
Dołączył(a): 14.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) banankochan » 13.08.2017 21:56

stpman napisał(a):Ja wybieram się na wyspę Hvar 11 wrzesnia. Mam poważną zagwozdkę jaką lokacje wybrać jako miejsce wypadowe do zwiedzenia wyspy.
Głównie zastanawiam się pomiędzy miastem Hvar a Stari Grad. No i pytanie czy rezerwować coś przez hvar-info czy mimo wszystko jechać w ciemno...

Które z tych miast byście wybrali i dlaczego?



jedziesz już późno, na wyspie juz o tej porze nie ma dużo turystów, nawet jest pustawo, to nie to co riwiera makarska, mi akurat spodobała się mała klimatyczna jelsa :) mam fajne spanie za małą kasę, jak bys był zainteresowany to pisz na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl i podam
Tytusdj
Croentuzjasta
Posty: 459
Dołączył(a): 27.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tytusdj » 14.08.2017 10:44

stpman napisał(a):Ja wybieram się na wyspę Hvar 11 wrzesnia. Mam poważną zagwozdkę jaką lokacje wybrać jako miejsce wypadowe do zwiedzenia wyspy.
Głównie zastanawiam się pomiędzy miastem Hvar a Stari Grad. No i pytanie czy rezerwować coś przez hvar-info czy mimo wszystko jechać w ciemno...
Które z tych miast byście wybrali i dlaczego?


Co rozumiesz przez zwiedzanie wyspy? Hvar jest na jej końcu, SG zdecydowanie bardziej w środku części "atrakcyjnej" więc ze SG jest bliżej.

Co masz zamiar robić jak tam pojedziesz? Napisz sam więcej, to my ci więcej podpowiemy. Nie będziemy zgadywać, jakie masz plany.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 219
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone