Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Hvar

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 09.02.2017 13:03

Taras piękny, ale jak dla mnie trochę za duży.. :lol: :lol: :lol: :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 09.02.2017 13:18

Janusz Bajcer napisał(a):Jeśli nie uda się kajakiem, na pewno na wysepkę popłyniemy łódką. :idea:


Warto, bo jest cudna. :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2017 13:33

RONINEK napisał(a):Taras piękny, ale jak dla mnie trochę za duży.. :lol: :lol: :lol: :wink:

Może dlatego, że z perspektywy :wink:
Inne ujęcie :lol:

Zavala taras.jpg


Zdjęcia z różnego okresu, bo na poprzednim jest dobudowana barierka.
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 09.02.2017 13:39

Janusz, no teraz faktycznie zupełnie inaczej :D Piękny domek.
Tak przy okazji zapytam; co warto zobaczyć na Scedro ?? Jest tłok czy bez problemu znajdę samotną zatoczkę ? :wink:
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 09.02.2017 13:59

RONINEK napisał(a):Tak przy okazji zapytam; co warto zobaczyć na Scedro ?? Jest tłok czy bez problemu znajdę samotną zatoczkę ? :wink:


Znajdziesz. :)

Tutaj trochę pisałam o naszej wizycie na Scedro: Klik
i tutaj też :)
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 09.02.2017 14:07

Roxi, wiedziałem ze mogę na Ciebie liczyć :)
Już zasiadam do lektury .
pzaucha
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pzaucha » 09.02.2017 17:03

Janusz Bajcer napisał(a):
RONINEK napisał(a):Taras piękny, ale jak dla mnie trochę za duży.. :lol: :lol: :lol: :wink:

Może dlatego, że z perspektywy :wink:
Inne ujęcie :lol:

Zavala taras.jpg


Zdjęcia z różnego okresu, bo na poprzednim jest dobudowana barierka.



Dzień dobry,

Czy ma Pan jakiś ciekawy namiar na apartment na wyspie Hvar dla 5 osób (2 dorosłych + 3 dzieci)? Z Pana postów wyczytałem, że dużo Pan na tej wyspie bywał. W zeszłym roku byliśmy 2 dni w Gradacu i nawet myśleliśmy o Hvar ale z uwagi na to, że pojechaliśmy "w ciemno" woleliśmy nie ryzykować. Ostatecznie dotarliśmy aż prawie pod Ulcinj w Montenegro żeby znaleźć coś odpowiedniego... Jeżeli mógłby Pan coś doradzić w tym temacie a może polecić jakieś sprawdzone miejsca to będę wdzięczny. Mogę w zamian podesłać namiary na miejsce gdzie byliśmy w tej Czernogórze a także bardzo fajne miejsce na Sycylii w okolicy Trapani.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam z Tarnowa
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.02.2017 17:11

pzaucha napisał(a):Dzień dobry,

Czy ma Pan jakiś ciekawy namiar na apartment na wyspie Hvar dla 5 osób (2 dorosłych + 3 dzieci)? Z Pana postów wyczytałem, że dużo Pan na tej wyspie bywał.

Witam.
Coś słabo z czytaniem :wink:
Na wyspie Hvar byłem ok godziny w Jelsie w czasie wycieczki statkiem z Breli.
Pobytowo na wyspie będę pierwszy raz.
Szukaj apartamentów
np. TU
lub TU
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 09.02.2017 17:49

pzaucha napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
RONINEK napisał(a):Taras piękny, ale jak dla mnie trochę za duży.. :lol: :lol: :lol: :wink:

Może dlatego, że z perspektywy :wink:
Inne ujęcie :lol:

Zavala taras.jpg


Zdjęcia z różnego okresu, bo na poprzednim jest dobudowana barierka.



Dzień dobry,

Czy ma Pan jakiś ciekawy namiar na apartment na wyspie Hvar dla 5 osób (2 dorosłych + 3 dzieci)? Z Pana postów wyczytałem, że dużo Pan na tej wyspie bywał. W zeszłym roku byliśmy 2 dni w Gradacu i nawet myśleliśmy o Hvar ale z uwagi na to, że pojechaliśmy "w ciemno" woleliśmy nie ryzykować. Ostatecznie dotarliśmy aż prawie pod Ulcinj w Montenegro żeby znaleźć coś odpowiedniego... Jeżeli mógłby Pan coś doradzić w tym temacie a może polecić jakieś sprawdzone miejsca to będę wdzięczny. Mogę w zamian podesłać namiary na miejsce gdzie byliśmy w tej Czernogórze a także bardzo fajne miejsce na Sycylii w okolicy Trapani.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam z Tarnowa



Napisze.wieczorem do Pana na priv.
mervik
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6870
Dołączył(a): 03.11.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) mervik » 09.02.2017 23:52

...jak zobaczyłem EX na plaży Polska w MTV ...gdzie oni to kręcili , aż mną wstrząsnęło 8O :roll:
....moja wspaniała zaciszna miejscowość na Hawrze :oczko_usmiech:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 10.02.2017 00:06

Obawiam się, że zaliczę Hvar piąty raz :) zapewnił mi dotychczas wszelkie atrakcje :)
pzaucha
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 20.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) pzaucha » 10.02.2017 08:12

RONINEK napisał(a):
pzaucha napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
RONINEK napisał(a):Taras piękny, ale jak dla mnie trochę za duży.. :lol: :lol: :lol: :wink:

Może dlatego, że z perspektywy :wink:
Inne ujęcie :lol:

Zavala taras.jpg


Zdjęcia z różnego okresu, bo na poprzednim jest dobudowana barierka.



Dzień dobry,

Czy ma Pan jakiś ciekawy namiar na apartment na wyspie Hvar dla 5 osób (2 dorosłych + 3 dzieci)? Z Pana postów wyczytałem, że dużo Pan na tej wyspie bywał. W zeszłym roku byliśmy 2 dni w Gradacu i nawet myśleliśmy o Hvar ale z uwagi na to, że pojechaliśmy "w ciemno" woleliśmy nie ryzykować. Ostatecznie dotarliśmy aż prawie pod Ulcinj w Montenegro żeby znaleźć coś odpowiedniego... Jeżeli mógłby Pan coś doradzić w tym temacie a może polecić jakieś sprawdzone miejsca to będę wdzięczny. Mogę w zamian podesłać namiary na miejsce gdzie byliśmy w tej Czernogórze a także bardzo fajne miejsce na Sycylii w okolicy Trapani.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam z Tarnowa



Napisze.wieczorem do Pana na priv.


Dziękuję za wiadomość. Z uwagi na to, że jestem początkującym użytkownikiem nie mogę wysyłać wiadomości z pw. Proszę o Pana emaila na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dziękuję i pozdrawiam. Paweł
marek86
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 12.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek86 » 10.02.2017 08:34

andeo napisał(a):
black_lord napisał(a):Jakie miasteczko na wyspie Hvar polecalibyście na wyjazd w ciemno?
Gdzie można najłatwiej znaleźć tabliczki z zapisem "free apartmani"?
Pewnie Hvar, Jelsa i Stari Grad?
W mniejszych wioskach jest na cokolwiek szansa?


Ja mieszkałam 7 dni w Starim Gradzie ...30euro za dzień płaciliśmy u p.Soboty :)
Miasteczko jest piękne ,jest gdzie wieczorem pospacerować,napić się winka,kawy,zjeść lody ,polecam .


Witam ☺️ można prosić namiar na p.Sobote ☺️
RONINEK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 138
Dołączył(a): 08.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) RONINEK » 10.02.2017 10:10

Napisałem ;)


quote="pzaucha"]
RONINEK napisał(a):
pzaucha napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):
RONINEK napisał(a):Taras piękny, ale jak dla mnie trochę za duży.. :lol: :lol: :lol: :wink:

Może dlatego, że z perspektywy :wink:
Inne ujęcie :lol:

Zavala taras.jpg


Zdjęcia z różnego okresu, bo na poprzednim jest dobudowana barierka.



Dzień dobry,

Czy ma Pan jakiś ciekawy namiar na apartment na wyspie Hvar dla 5 osób (2 dorosłych + 3 dzieci)? Z Pana postów wyczytałem, że dużo Pan na tej wyspie bywał. W zeszłym roku byliśmy 2 dni w Gradacu i nawet myśleliśmy o Hvar ale z uwagi na to, że pojechaliśmy "w ciemno" woleliśmy nie ryzykować. Ostatecznie dotarliśmy aż prawie pod Ulcinj w Montenegro żeby znaleźć coś odpowiedniego... Jeżeli mógłby Pan coś doradzić w tym temacie a może polecić jakieś sprawdzone miejsca to będę wdzięczny. Mogę w zamian podesłać namiary na miejsce gdzie byliśmy w tej Czernogórze a także bardzo fajne miejsce na Sycylii w okolicy Trapani.

Z góry dziękuję i Pozdrawiam z Tarnowa



Napisze.wieczorem do Pana na priv.


Dziękuję za wiadomość. Z uwagi na to, że jestem początkującym użytkownikiem nie mogę wysyłać wiadomości z pw. Proszę o Pana emaila na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Dziękuję i pozdrawiam. Paweł[/quote]
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3416
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 10.02.2017 10:13

Witam - kto był i kto widział ; "Festiwal lawendy“ - odbywa się co roku w drugiej połowie czerwca w miejscowości Veli Grabalj w pobliżu miasta Hvar. Jakieś ciekawostki/fotki/filmy/własne wrażenia. Piszcie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Hvar - strona 181
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone