Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 11.11.2017 20:35

lotnikwsk napisał(a):U mnie to nie chce nikt wracać :mrgreen:


U mnie mąż jednak po czasie zaczyna się denerwować i żałuje, że nie ma z kim ( oprócz mnie :evil: ) wieczorkiem pogadać :twisted: Następnym razem może z jakimiś Cromaniakami trzeba będzie się ustawić na spotkanie :mrgreen: Chociaż możliwe, że w tym roku pojadą z nami znajomi- chociaż jak dla mnie jedyna opcja jest taka, że jadą w to samo miejsce ale do innego aparamentu i gdzieś t się z 2 czy 3 razy spotykamy. Inaczej nie ma mowy, jestem zbyt samolubna :oczko_usmiech:

I dlatego ( co by mi mąż nie skracał wakacji :oczko_usmiech: ) w tym roku od razu rezerwuję 14 noclegów :) ( i mam nadzieję na kolejne 2 w zaległym Pisaku :) Zaczynaliśmy od 10, rok temu było 12, teraz będzie 14-16, może kiedyś dojdziemy do wymarzonych pełnych 3 tygodni - jak już będę bogata i będzie mnie stać :D

W Pagu koniecznie roglądajcie się w Bosanie lub dalej za nią :) To najpiękniejsze okolice :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.11.2017 20:55

wiolek_lp napisał(a):Następnym razem może z jakimiś Cromaniakami trzeba będzie się ustawić na spotkanie :mrgreen:

Ja bym z Wami z chęcią pojechał :D i mógłbym mieszkać w następnej wiosce :mrgreen: ( też jestem trochę samolubem) :roll:
ewentualnie zawsze można pogadać z Chorwatami :D
Niestety terminy nam się rozjechały :? może w 2019 :?: :wink:
Trzy tygodnie można finansowo przeżyć :D (poszukać dalej od plaży ) tylko co z urlopem :roll:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 11.11.2017 21:27

lotnikwsk napisał(a):Ja bym z Wami z chęcią pojechał :D i mógłbym mieszkać w następnej wiosce :mrgreen: ( też jestem trochę samolubem) :roll:
ewentualnie zawsze można pogadać z Chorwatami :D
Niestety terminy nam się rozjechały :? może w 2019 :?: :wink:
Trzy tygodnie można finansowo przeżyć :D (poszukać dalej od plaży ) tylko co z urlopem :roll:


No właśnie może w 2019 się uda ;)
Z długością wakacji jest czasem tak, że jak wystarcza kasy to brakuje urlopu :)
U nas Rafał ma urlop od 23 czerwca do 30 lipca plus jakieś wolne dni dołoży, więc wyjdzie mu półtora miesiąca wolnego :twisted:
Ja już zapowiedziałam, że biorę całe 3 tygodnie ciągiem, w końcu przysługuje mi 26 + 2 dni opieki, może w pracy beze mnie nie umrą :twisted: Ale jak na ten moment na tak długi wyjazd pieniążków brak, w sumie to 3 rok naszego ogródka przy mieszkaniu nie zrobimy, ale co tam Cro ważniejsza :mrgreen:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.11.2017 22:28

Trzy tygodnie w Cro 8O
Tylko pozazdrościć :wink:

lotnikwsk napisał(a):...
Masz rację, i Bratuś był kandydatem na wakacje tylko że ja teraz jadę w sierpniu i albo już zajęte albo kosmiczna cena (około 100e) :wink:

W zeszłym roku u Marina płaciliśmy 80E, z tego co wiem w tym roku miał tą samą cenę.
Chyba z roku na rok nie podniósł o 20E :roll:
W Promajnie było właśnie minimum 100E.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.11.2017 22:50

sdolas napisał(a):W zeszłym roku u Marina płaciliśmy 80E, z tego co wiem w tym roku miał tą samą cenę.
Chyba z roku na rok nie podniósł o 20E :roll:
W Promajnie było właśnie minimum 100E.

Czy to są ceny za ap. 2+2 (1 sypialnia) czy taki z dwoma sypialniami i salonem/kuchnią?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.11.2017 23:06

sdolas napisał(a):W zeszłym roku u Marina płaciliśmy 80E, z tego co wiem w tym roku miał tą samą cenę.
Chyba z roku na rok nie podniósł o 20E :roll:
W Promajnie było właśnie minimum 100E.

A w jakim terminie bo nie chce mi się szukać kiedy byłeś :?:

Mikromir napisał(a):Czy to są ceny za ap. 2+2 (1 sypialnia) czy taki z dwoma sypialniami i salonem/kuchnią?

Kiedyś to oglądałem, raczej tam nie ma dwóch sypialni i malutkie balkony :roll:
ale niech się Sławek wypowie bo tam był.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.11.2017 23:14

wiolek_lp napisał(a):No właśnie może w 2019 się uda ;)

Fajnie by było czasem wieczorami pogadać :D

wiolek_lp napisał(a):w sumie to 3 rok naszego ogródka przy mieszkaniu nie zrobimy, ale co tam Cro ważniejsza :mrgreen:

pewnie że ważniejsza :D posadź parę tulipanów, ze trzy bratki a w maju kup na Dołowej skrzynkę astrów i będzie git :D
koszt nie duży a i roboty mniej :wink:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.11.2017 23:42

Apartman 04 w którym byliśmy był nietypowy, dzieciaki spały w kuchni na podwójnym szerokim łóżku.
Za to w naszej sypialni był stół z krzesłami, taka ....jadalnia, pomieszczenie z klimą i wyjściem na balkon.
Balkon nie wielki, fakt, ale wystarczający, przynajmniej dla nas. Wszystkie śniadania tam jedliśmy.
U Marina najlepszą opcją jest domek w ogrodzie, całkowicie oddzielny budynek, z mnóstwem miejsca do siedzenia przed domem pod drzewkiem :wink:
Zaraz przy domu był betonowy grill.
Zaraz po nim app. 01, na parterze ze stolikiem i krzesłami na plaży pod palmą :lol: :hearts:
App. 02 jest chyba jedyny, ktory ma dwie sypialnie.
Cena za każdy app. 2+2 była ta sama.
Z tego co pamiętam to tam są tylko apartmany 2+2.

Ps. Ciekawostka
Marin ma łódkę i pływa każdego dnia do ..... :lol:
Obrazek
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 12.11.2017 14:31

wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 12.11.2017 23:53

Filmik cudny tak mało ludzi i te latające łódki :hearts:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1776
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 13.11.2017 10:19

wiolek_lp napisał(a):Zaczynaliśmy od 10, rok temu było 12, teraz będzie 14-16, może kiedyś dojdziemy do wymarzonych pełnych 3 tygodni -

Ja zacząłem od 7 dni, obecnie myślę o 10 dniach (melodia dalekiej przyszłości) ale głównie ze względu na odległość jaką mamy do pokonania (1600km). W Polsce do tej pory też jeździliśmy głównie na 3,4,5 dni, tyle było wystarczająco.
I żeby nie było, że nie na temat... Nigdy nie byłem na Brac ale Postira jest moim faworytem ;).
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 13.11.2017 14:13

wiolek_lp napisał(a):Filmik cudny tak mało ludzi i te latające łódki :hearts:

Z ta małą ilością luda to bym nie był taki pewny :idea:
wiesz w jakim czasie był kręcony filmik :?: na pewno wtedy kiedy wyjdzie ładna reklama :lol:

popatrz tu , siedem lat temu :evil: :wink:
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... 30oCKphtXU
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1701
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 13.11.2017 14:22

Trajgul napisał(a):Ja zacząłem od 7 dni, obecnie myślę o 10 dniach (melodia dalekiej przyszłości) ale głównie ze względu na odległość jaką mamy do pokonania (1600km). W Polsce do tej pory też jeździliśmy głównie na 3,4,5 dni, tyle było wystarczająco.
I żeby nie było, że nie na temat... Nigdy nie byłem na Brac ale Postira jest moim faworytem ;).


1600 to już kawał drogi, my mamy troszkę mniej chociaż w tym roku na Korcule wyjdzie ok 1500 km :)
Postiry nie było dane nam zwiedzić więc koniecznie do nadrobienia :!:

lotnikwsk napisał(a):Z ta małą ilością luda to bym nie był taki pewny :idea:
wiesz w jakim czasie był kręcony filmik :?: na pewno wtedy kiedy wyjdzie ładna reklama :lol:


Oj ja wiem, że tam pewnie tłumy :D Dlatego napisałam ,ze filmik cudny bo mało ludzi :D A kiedy był kręcony to już inna sprawa :mrgreen:
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 13.11.2017 21:13

Najważniejsza decyzja na sezon 2018 zapadła...
Będzie zdrada :oops: :roll: ...

Ale, na Brač jeszcze na 1000% wrócimy :lol:
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 13.11.2017 21:24

sdolas napisał(a):Najważniejsza decyzja na sezon 2018 zapadła...
Będzie zdrada :oops: :roll: ...

Ale, na Brač jeszcze na 1000% wrócimy :lol:

Czyżby coś na P ? :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 113
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone