Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 11.08.2017 09:50

W przyszłym roku wracam na Brac :hut: Raczej Sutivan ale może macie jakieś fajne kwatery w innych miejscowościach (raczej spokonne miejsca) - blisko plaży lub z fajnymi dzikimi plażami w okolicy gdzie można autem podjechać. Namiary na pw mile widziane :mrgreen: Szukam czegoś dla 4+1 :)
Mai
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 212
Dołączył(a): 26.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mai » 13.08.2017 21:51

Marsallah napisał(a):\
Z trojga wymienionych na spacer "po mieście" nadaje się tylko Supetar. Postira jest mała i cuchnie rybami oraz hotelem, a Splitska to wioska.


Trochę "pojechałeś" :P bez przesady każda miejscowość nad morzem może pachnieć rybą, a jak coś jest małe to od razy wioska?
Supetar z tych wymienionych największy, najbardziej zatłoczony. Zależy co kto lubi :P


A tak z innej beczki :)
Pytanie do bywalców, rok temu dotarłam do Murwicy, podobało nam się, fajna plaża, prawdopodobnie w tym roku powtórzymy Brać :) i zastanawiam się nad innymi plażami w tamtej okolicy, stąd pytanie. Czy do plaż Draceva, Smrceva dojadę zwykła osobówką? Jak z zejście/wejściem na nie? :)
Adek99
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 608
Dołączył(a): 05.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adek99 » 14.08.2017 10:02

Do Dracevy z Murvicy daleko nie jest, ja zostawiałem samochód na ostatnim parkingu przed szutrówką, stamtąd do zatoczki będzie z 600-700 metrów. Oczywiście do plaży schodzi się w dół, później trzeba się wdrapać do góry, ale nie jest to jakieś mega podejście - dłuższe i mniej strome niż do głównej plaży w Murvicy. Szutrówką samochodem dotarłem tylko do Slatiny (ok. 1,5 km), ale podobno dalej też osobówką da się jechać.
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 14.08.2017 11:54

Z trojga wymienionych na spacer "po mieście" nadaje się tylko Supetar. Postira jest mała i cuchnie rybami oraz hotelem, a Splitska to wioska.

będąc w Postirze nie śmierdzialo mi rybami.
dla mnie fajne miasteczko
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 14.08.2017 11:55

będąc w Postirze nie śmierdzialo mi rybami.
dla mnie fajne miasteczko
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.08.2017 13:10

Plaża w Murvicy fajna, ładna choć już bardzo popularna przez co zatłoczona. Zjeżdżają się na nią ludziki z całej wyspy - w tym 1x ja do tego zatłoczenia się przyczyniłam ale tylko 1x :oops: Jednak gdyby to była moja główna plaża z racji zamieszkania w Murvicy to bym chyba skapitulowała :mrgreen: albo :mrgreen: mocno schudła. Dygać tam i z powrotem codziennie to nie na moje już zdrowie :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 14.08.2017 21:44

gusia-s napisał(a):Jednak gdyby to była moja główna plaża z racji zamieszkania w Murvicy to bym chyba skapitulowała :mrgreen: albo :mrgreen: mocno schudła. Dygać tam i z powrotem codziennie to nie na moje już zdrowie :mrgreen:

Przecież tam można autem zjechać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
....chyba nie jesteśmy gorsi od słoweńców :?: :wink:
może kiedyś znajdę fotkę :D
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.08.2017 09:52

To fakt :D jedno auto stało, tuż przy kapliczce ... takie wielgachne z napędem na 4 koła. Rejestracji nie pamiętam, ale na więcej już miejsca raczej nie było :D
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 15.08.2017 10:09

To był prawdopodobnie ten sam czarny mercedes klasy G, którego zjazd i wyjazd oglądałem czekając na obiad w niedalekiej konobie. Takim autem to można właściwie wszędzie :]
panpawel77
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 43
Dołączył(a): 22.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) panpawel77 » 21.08.2017 14:45

Drodzy... będzie troszeczkę mało merytorycznie - ale muszę :).
To dzięki temu wątkowi trafiłem na Brać szukając "awaryjnej" lokalizacji na jeden tydzień pobytu. Przymuszony tym, że w od dawna planowanym apartamencie na lądzie był wolny termin tylko na 7 dni.
Generalna konkluzja jest taka - mieliście 100% racji.
I dzięki !!!
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 27.08.2017 20:17

Sutivan 2018 zaklepany, zaliczka wpłacona :hut:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.08.2017 20:21

O matko ale zazdroszczę :wink:
My wczoraj wróciliśmy i ja już cierpię :(
U mnie mąż dopiero około grudnia- stycznia będzie wiedzieć termin swojego urlopu- plus podobno w przyszłym roku ma mieć zakaz opuszczania kraju czego ja w ogóle nie biorę pod uwagę :mrgreen:
W każdym razie mam pół roku niepewności co do kolejnego wyjazdu do cro ale też czas na myślenie co i gdzie :mrgreen:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 27.08.2017 20:32

Lechoo napisał(a):Sutivan 2018 zaklepany, zaliczka wpłacona :hut:

Ja jeszcze nie zaklepałem terminu, ale najprawdopodobniej to będzie przełom czerwca i lipca :oczko_usmiech: :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 27.08.2017 22:55

A Ty jak zwykle w Puncie ? kurczę ja przejechałam się tylko ul. Ruzmarin i jakoś tak potem wyszlwyszło, że do Punty (Punta? ) nie dotarliśmy :(
stpman
Croentuzjasta
Posty: 218
Dołączył(a): 27.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) stpman » 28.08.2017 09:47

Czy w mieście Sutivan można z rana gdzieś kupić świeżo zlowione ryby?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 101
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone