Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1699
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 10.06.2017 07:58

lotnikwsk napisał(a):Ja na twoim miejscu , przedłużając urlop celowałbym w Supetar albo w Sutivan bo później blisko na prom do Splitu i do domu rzut beretem :D ale to tylko moja opinia :roll:
A Dubrownik to jednak jest kawałek drogi :roll:
ale ląd to nie tylko Dubrownik :?


Jasne, że nie tylko Dubrovnik ale to takie miejsce, które "trzeba" kiedyś zobaczyć i nie powiem ,że nie kusi ;) no ale nic zobaczymy na miejscu jak będzie, jaka będzie pogoda i nastroje ;)
W planach mamy też zwiedzanie Splitu ale zobaczy się czy nie ograniczymy się tylko do wzgórza Mrjan, ale bez spinania wyniknie w trakcie :mrgreen:
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 10.06.2017 16:09

Spytam się bywalców jak to jest z opłatą na prom ( na prom czy za prom). Płacę za samochód + osoby ? Czy jak w Stena L za samochód nie ważne ile osób w nim. :D
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 10.06.2017 16:14

21monika napisał(a): Płacę za samochód + osoby ?

Dokładnie tak. Auto osobno. Ludzie (każdy) osobno.
21monika
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2918
Dołączył(a): 25.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 21monika » 10.06.2017 16:21

Mikromir napisał(a):
21monika napisał(a): Płacę za samochód + osoby ?

Dokładnie tak. Auto osobno. Ludzie (każdy) osobno.


Ślicznie dziękuję. :D
Habanero
KONTO ZAWIESZONE
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 10.06.2017 19:10

Bahama napisał(a):Wybieram się w tym roku do Supetar.
Proszę o pomoc. Czy na wyspie opłaca się wypożyczyć auto, czy jeździć busami ?
Lecę do Splitu samolotem, więc wyspę muszę zwiedzać we własnym zakresie.
Pytanie pewnie banalne, ale czego na Braću nie można nie zobaczyć ?

Wybrałem się w zesżłym roku promem ze Splitu do Supetar i razem z żoną jednogłośnie - tutaj za rok, czyli za niecały miesiąc :)

Artur

Zajrzyj do relacji Pawła bra-2016-moj-drugi-raz-w-chorwacji-t51618.html . Oni korzystali z wypożyczalni rowerów i mpk :wink: i do relacji Kingi wzdluz-i-wszerz-wyspy-bra-t51567.html , tutaj Brać zwiedzana była wypożyczonym samochodem. Obie relacje cudne :lol: , stacjonowali w Supetar i na pewno dowiesz się czego nie można nie zobaczyć :papa:
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 10.06.2017 22:34

To tak z innej beczki, czy w Bol sa restauracje, ktore oferuja "srednio-standardowe" ceny ? :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.06.2017 09:58

Rafał78 napisał(a): lotnikwsk napisał(a):
Jakie może :evil: :evil:


:roll: ...no chodziło mi o morze , no Adriatyk :wink:

A ......teraz rozumiem :D :papa:
Bahama
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1045
Dołączył(a): 29.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bahama » 11.06.2017 11:59

Habanero napisał(a):Zajrzyj do relacji Pawła bra-2016-moj-drugi-raz-w-chorwacji-t51618.html . Oni korzystali z wypożyczalni rowerów i mpk :wink: i do relacji Kingi wzdluz-i-wszerz-wyspy-bra-t51567.html , tutaj Brać zwiedzana była wypożyczonym samochodem. Obie relacje cudne :lol: , stacjonowali w Supetar i na pewno dowiesz się czego nie można nie zobaczyć :papa:



Dziękuję Habanero ! O to mi chodziło !
Artur
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 11.06.2017 17:17

Chcialbym jeszcze zapytac o opcje dotarcia do Zlatni Rat. Czytalem o elektrycznej ciuchci i wodnym taxi. Nie moge jedynie znalesc szczegolow jaka jest trasa, czestostliwosc kursowania oraz koszty per osoba. W porcie przy terminalu katamaranow widzialem na street view lodki z napisem taxi. Jak lapie sie powrot po portu ? :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 11.06.2017 18:33

Vex2 napisał(a):Chcialbym jeszcze zapytac o opcje dotarcia do Zlatni Rat. Czytalem o elektrycznej ciuchci i wodnym taxi. Nie moge jedynie znalesc szczegolow jaka jest trasa, czestostliwosc kursowania oraz koszty per osoba. W porcie przy terminalu katamaranow widzialem na street view lodki z napisem taxi. Jak lapie sie powrot po portu ? :)


Taxi łapiesz w porcie lub w druga stronę na Zlatnim Racie.
Musi byc odpowiednia ilość pasażerów i ruszacie .
Cena jeśli dobrze pamiętam w jedną stronę to 15 kun od osoby.
Ciuchci nie widziałam więc się nie wypowiadam.
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 11.06.2017 22:40

Taxi z Zlatni Rat polega na tym ze trzeba wejsc do wodu po kostki? :D

3 opcja to samochod, ja na google znalazlem jeden parking. Ile taka przyjemność kosztuje? Są bezpłatne parkingi?

Obrazek
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 12.06.2017 07:10

ELIMAR napisał(a):Ciuchci nie widziałam więc się nie wypowiadam.


Z tego co pamiętam, to ciufa dojeżdża do stacji benzynowej, gdzie zawraca, więc pewnie tam ją najlepiej łapać - podobnie jak i boat taxi :)
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4141
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 12.06.2017 09:22

Vex2 napisał(a):Taxi z Zlatni Rat polega na tym ze trzeba wejsc do wodu po kostki? :D



Do taxi się wchodzi po specjalnym trapie i nie moczy kostek :oczko_usmiech:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.06.2017 10:36

No własnie a co z parkingami przy ZR? domyślam się że płatne, czy są jakieś miejsca free w lasku?
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 12.06.2017 20:22

O ile sobie dobrze przypominam (a z pamięcią to bywa już różnie), wjechałem na ten parking pokazany wyżej na mapie googlowej za 30 kun. Wyglądało że to za cały dzień, postawiłem pojazd ok 15 a kiedy wyjeżdżałem po 19 to już obsługi nie było w okolicy. Z tym że to był ubiegłoroczny wrzesień.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 89
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone