Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 04.05.2017 16:00

Myślałem o jednodniowej wycieczce z Breli, promem z Drvenika na Hvar. Miała być zatoka Pokrvenik, i miasteczka Stari Grad i Hvar. Boję się, że nie ogarnę czasowo i będzie to zły dzień... Więc może będzie trzeba się zastanowić nad Brac (prom Makarska - Sumartin). Może jakaś alternatywę Państwo wyłożycie mi na tacy? :) Jedna plaża (najlepiej zatoczka) i jedno miasteczko... Przyznam się, że Hvar mam dość dobrze obcykany (internetowo), natomiast Brac dość słabo (jedynie z relacji Kaszubskiego i Pawła Silesia).
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.05.2017 16:21

Trajgul napisał(a):Myślałem o jednodniowej wycieczce z Breli, promem z Drvenika na Hvar. Miała być zatoka Pokrvenik, i miasteczka Stari Grad i Hvar. Boję się, że nie ogarnę czasowo i będzie to zły dzień... Więc może będzie trzeba się zastanowić nad Brac (prom Makarska - Sumartin). Może jakaś alternatywę Państwo wyłożycie mi na tacy? :) Jedna plaża (najlepiej zatoczka) i jedno miasteczko... Przyznam się, że Hvar mam dość dobrze obcykany (internetowo), natomiast Brac dość słabo (jedynie z relacji Kaszubskiego i Pawła Silesia).


Czy ja wiem, czy nie ogarniesz Hvaru? Jak dla mnie jest to do zrobienia, choć jedno z miasteczek można sobie odpuścić lub zostawić na koniec w razie rezerw czasowych. Czyli: Pokrivenik - do Hvaru starą drogą przez Brusje - w Hvarze Spanjola z widokami i zejście do starego miasta - a jak starczy czasu to Stari Grad ale dojazd normalną drogą mijając Dubovicę . Może warto byłoby wracać przez Split, żeby nie wydłużać powrotnej drogi jadąc przez wschodnią część wyspy? Zależy jak wcześnie wyruszysz. No i jadąc tą trasą nie poczujesz zatunelowego Hvaru wraz z tunelem Pitve. :wink:

Co do Brača, niedawno rozmawialiśmy o podobnej wycieczce: klub-milosnikow-wyspy-bra-t33626-1200.html#p1842628
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 04.05.2017 18:10

Mikromir, dokładnie miałem taki plan. Myślałem również, żeby wracać ze Stari Gradu do Splitu, wtedy nie trzeba gnac do Sucuraja. Tylko wiesz, żona, dzieciaki... ;) A podany przez Ciebie post czytałem. Ja raczej sklaniałbym się na północna część wyspy. A Zlatini Rat mnie raczej nie interesuje. Reasumując to jednak zostanę chyba przy tym pomysle z Hvarem. Przepraszam Bracowcow ;)
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 05.05.2017 22:29

Wracając do tematu słodkiej wyspy... ja bede w kochanej Povlji od 25 czerwca prze 14 nocy... jak toś ma ochotę to PRZYPOMINAM się :) że ja też znajdę czas.. z tym iż jak ktos podczas wspólnych medytacji wyjedzie mi z tematami politycznymi Polskimi itp. to jeb... z Niemca :) , nie po to jadę odpocząć aby o tym gadać :). jak coś to robie listę na zapisy co gdzie i kiedy... tak więc wpisywać się :P
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 06.05.2017 00:48

yzedef napisał(a):jak coś to robie listę na zapisy co gdzie i kiedy... tak więc wpisywać się :P


Gdzie jest ta lista :?: mogę się wpisać :roll:
jestem od 4 lipca :D
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7946
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 06.05.2017 08:02

Dawaj tą listę ;) . Ja jestem od 24.06 do 09.07. Fakt że nie w Povlji, ale blisko. :oczko_usmiech: :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 06.05.2017 09:28

Lista tutaj jest, taka spontaniczna :).
Potrzebujemy parametry:
Nick -yzedef
Czas - czyli u mnie od 25.06-09-07
Miejsce - Povlja

Potem już na miejscu będziemy się "zgadywać" co do lokalu i soczków :)
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 07.05.2017 00:36

yzedef napisał(a):Potem już na miejscu będziemy się "zgadywać" co do lokalu i soczków :)

Lokal może być na plaży :mrgreen:
.......ale te soczki :idea: :idea: :roll:
mam nadzieję że rozweselające :oczko_usmiech: :wink:
to może tel. na PW :?: 8)
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 07.05.2017 20:37

Bede na Chorwacji w Brac :lol: od 16 czerwca. Eksploruje wyspe z poziomu globusa.
Mam pytanie, czy za Murvica w strone Vela Farska bedzie droga asfaltowa ?
Sa dalej zatoczki lub inne miejsca do zaparkowania, tak by mozna bylo dotrzec do malowniczych zatoczek typu Vela Planica, Vela Farska ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 20:50

Vex2 napisał(a):Bede na Chorwacji w Brac :lol:

Będziesz w Chorwacji na Brač :idea:
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 07.05.2017 20:54

Janusz Bajcer napisał(a):
Vex2 napisał(a):Bede na Chorwacji w Brac :lol:

Będziesz w Chorwacji na Brač :idea:


Wszyscy jeżdzą na Chorwację, chcialem i ja :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 20:58

Wszyscy jeżdżą do Chorwacji :idea:
Niektórzy na wyspę Brač - a nie w Brač :idea:
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 07.05.2017 21:09

Janusz Bajcer napisał(a):Wszyscy jeżdżą do Chorwacji :idea:
Niektórzy na wyspę Brač - a nie w Brač :idea:


To jedyna poprawna wykładnia. Z mojej strony forma żartu.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 07.05.2017 22:45

Janusz Bajcer napisał(a):Wszyscy jeżdżą do Chorwacji :idea:
Niektórzy na wyspę Brač - a nie w Brač :idea:


Janusz, ale jak facet jest jakimś górnikiem itp. ? czysto hipotetycznie może tam jechać, wyryć jakąś głęboką norę i tam siedzieć cały wyjazd :).
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.05.2017 22:50

yzedef napisał(a):Janusz, ale jak facet jest jakimś górnikiem itp. ? czysto hipotetycznie może tam jechać, wyryć jakąś głęboką norę i tam siedzieć cały wyjazd :).

Powodzenia górnikowi życzę w wyryciu nory na Brač. :lol:
Zanim wyryje, aby tam siedzieć - urlop się skończy :oczko_usmiech:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 83
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone