Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.01.2017 13:54

Vex2 napisał(a):Witam,
szukam, szukam i nie do końca mogę zlokalizować.
Jak się nazywa plaża ze screen ? Ma ktoś zdjęcia tej konkretnie plaży ?
Gdyby ktoś miał przepowdnik po plażach tej miejscowości to będę wdzięczny :)

supetar.jpg


Banj

http://www.bracinfo.com/supetar/supetar-map.htm
cappek
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 11.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cappek » 27.01.2017 20:07

Miłośnicy Bracu, doradźcie, czy są na wyspie plaże trochę zacienione, gdzie można poplażować i popluskać się z maluszkiem niespełna rocznym?
ja.bea
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 09.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja.bea » 27.01.2017 20:38

wiolek_lp napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):Mi się wydaje że widok musi być na morze bo balkony są od strony morza :roll:


też mi się tak wydaje ale cytując loverose:
"Wychodzę na taras...nie no nie wierzę...miał być widok na morze,tak było na zdjęciach,a tu tylko zieleń,drzewa...ogarnia mnie jeszcze większe rozczarowanie..."
i dalej:
".weszłam do naszej sypialni,gdzie okno mocno zasłonięte żaluzjami,włączyłam klimę,podeszłam,odsunęłam firankę...O kurczę...co ja widzę?
JEST:) Hurra serce mocniej zaczęło bić...zgadza się,ten sam widok,cudny na zatokę Ticja Luka."

zgłupiałam kompletnie i pomyślałam, że może była jednak w innym apartamencie :)

yzedef dzięki, świetne zdjęcia :) teraz już wszystko wiadomo :):)

Opis dotyczy apartamentu czerwonego.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4142
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 28.01.2017 10:35

cappek napisał(a):Miłośnicy Bracu, doradźcie, czy są na wyspie plaże trochę zacienione, gdzie można poplażować i popluskać się z maluszkiem niespełna rocznym?

Dla takich maluchów to najlepsza palża będzie w Zatoce Lovrecina.
Super plaża jest tez w Zatoce Tri Luke ale tam ciężko dojechać autem :(
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.01.2017 17:20

ELIMAR napisał(a):
cappek napisał(a):Miłośnicy Bracu, doradźcie, czy są na wyspie plaże trochę zacienione, gdzie można poplażować i popluskać się z maluszkiem niespełna rocznym?

Dla takich maluchów to najlepsza palża będzie w Zatoce Lovrecina.
Super plaża jest tez w Zatoce Tri Luke ale tam ciężko dojechać autem :(


A mnie się tu podobało :arrow: https://www.google.pl/maps/@43.3888353, ... 312!8i6656


:papa:
Lechoo
Cromaniak
Posty: 1417
Dołączył(a): 13.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lechoo » 31.01.2017 10:04

ELIMAR napisał(a):
cappek napisał(a):Miłośnicy Bracu, doradźcie, czy są na wyspie plaże trochę zacienione, gdzie można poplażować i popluskać się z maluszkiem niespełna rocznym?

Dla takich maluchów to najlepsza palża będzie w Zatoce Lovrecina.

Przecież ta plaża jest okropna, nie wiem co ludzie w niej widzą :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7945
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 31.01.2017 11:14

Lechoo napisał(a):
ELIMAR napisał(a):
cappek napisał(a):Miłośnicy Bracu, doradźcie, czy są na wyspie plaże trochę zacienione, gdzie można poplażować i popluskać się z maluszkiem niespełna rocznym?

Dla takich maluchów to najlepsza palża będzie w Zatoce Lovrecina.

Przecież ta plaża jest okropna, nie wiem co ludzie w niej widzą :)

Jak dla mnie to chyba najbardziej "Bałtycka" ze wszystkich plaży w Chorwacji :oczko_usmiech: :mrgreen:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 31.01.2017 11:34

ja.bea napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):Mi się wydaje że widok musi być na morze bo balkony są od strony morza :roll:


też mi się tak wydaje ale cytując loverose:
"Wychodzę na taras...nie no nie wierzę...miał być widok na morze,tak było na zdjęciach,a tu tylko zieleń,drzewa...ogarnia mnie jeszcze większe rozczarowanie..."
i dalej:
".weszłam do naszej sypialni,gdzie okno mocno zasłonięte żaluzjami,włączyłam klimę,podeszłam,odsunęłam firankę...O kurczę...co ja widzę?
JEST:) Hurra serce mocniej zaczęło bić...zgadza się,ten sam widok,cudny na zatokę Ticja Luka."

zgłupiałam kompletnie i pomyślałam, że może była jednak w innym apartamencie :)

yzedef dzięki, świetne zdjęcia :) teraz już wszystko wiadomo :):)

Opis dotyczy apartamentu czerwonego.


Dzięki za info :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 31.01.2017 13:00

cappek napisał(a):Miłośnicy Bracu, doradźcie, czy są na wyspie plaże trochę zacienione, gdzie można poplażować i popluskać się z maluszkiem niespełna rocznym?

Przyjrzyj się plażom w okolicy Sutivanu może? Za Likvą.
Nefer
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5743
Dołączył(a): 06.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nefer » 31.01.2017 20:37

Albo może plaża Lozna Mala w Postirze byłaby ok :?: Tam chyba były jakieś krzaczki, które dawały cień.
Magdzik
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 47
Dołączył(a): 21.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magdzik » 01.02.2017 21:42

Jędrula napisał(a):
ELIMAR napisał(a):
Jędrula napisał(a):Więc kwatery na Braci już zarezerwowane, cały dom dla nas :) Tak myślimy o pysznym winie i raki. Jedziemy do Postiry i tu prośba :) Jeżeli ktoś z forumowiczów ma dobre miejsce, gdzie możemy kupić trunki i świeże rybki, to prosimy o namiary :)


Jeśli będziecie w Postirze to świeże ryby codziennie w sklepie obok przetwórni ryb - to sklep firmowy :)
Co do trunków się nie wypowiadam bo nie wiem .
No i lody w Postirze polecam - najlepsze na wyspie :)





Dziękuję serdecznie. Jeżeli ktoś będzie miał sprawdzony wodopój w innym mieście, to też chętnie przyjmiemy do wiadomości.





Hej, my w tym roku też Postira, duża grupa 3 rodziny + samotny kolega :) koniec czerwca do 7 lipca. Pierwszy raz na Brać (tak na dłużej)
Dziękuję za info. A jak tam z knajpkami ? Trochę się martwię, że ta Postira trochę duża i może być tłoczno ?
Pozdrawiam
borsalino4
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 329
Dołączył(a): 17.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) borsalino4 » 04.02.2017 22:09

Postira jest super. Jest mała miejska plaża. Może to nie istotne dla wszystkich ale jest tam piękne boisko trawiaste gdzie dzieci mogą wieczorem się wybiegac
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.02.2017 10:48

Nie wiem czy było - może się przyda.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1706
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 17.02.2017 11:10

oooo właśnie o "coś" takiego mi chodziło :mrgreen:
Dziękuję !! mi się bardzo przyda po wydrukowaniu :lol:
Taramut
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 193
Dołączył(a): 21.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Taramut » 17.02.2017 14:09

Hej, my w tym roku też Postira, duża grupa 3 rodziny + samotny kolega :) koniec czerwca do 7 lipca. Pierwszy raz na Brać (tak na dłużej)
Dziękuję za info. A jak tam z knajpkami ? Trochę się martwię, że ta Postira trochę duża i może być tłoczno ?
Pozdrawiam[/quote]

Witam,
Tutaj zawsze było miejsce :)
Pozdrav
Załączniki:
20160727_165322.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 75
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone