Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Wyspy Brač

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 11.01.2017 22:30

Mikromir napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Myślę o innej wyspie :)

Czyżby o którejś po sąsiedzku?... :wink:


Ponieważ we wrześniu moja miejscówka w Povlji jest już zarezerwowana to jeśli się uda wyjechać to "zdradzę" Brač :(
Myślimy w tym roku o Hvarze.
Może masz jakąś sprawdzona miejscówkę?
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 11.01.2017 22:36

lotnikwsk napisał(a):
yzedef napisał(a):Hmm to zależy co kto rozumie przez spotkanie :), ja być może jestem za ale z warunkami. Totalne minimum to 0,5 na głowę :).

Zależy czego 0,5 :roll:
piwa czy rakiji :?:
Ja proponuję np 2,5 l piwa lub 0,4 trawaricy :mrgreen: :mrgreen:


Hmm no piwa 0,5 tosz to byłaby kompromitacja :) i tylko zbędny smak.
Rakija (ja lubie czystą loze) jak najbardziej tylko co tak po aptekarsku 0,4 ? no i oczywiście minimum :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 11.01.2017 22:43

yzedef napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):
yzedef napisał(a):Hmm to zależy co kto rozumie przez spotkanie :), ja być może jestem za ale z warunkami. Totalne minimum to 0,5 na głowę :).

Zależy czego 0,5 :roll:
piwa czy rakiji :?:
Ja proponuję np 2,5 l piwa lub 0,4 trawaricy :mrgreen: :mrgreen:


Hmm no piwa 0,5 tosz to byłaby kompromitacja :) i tylko zbędny smak.
Rakija (ja lubie czystą loze) jak najbardziej tylko co tak po aptekarsku 0,4 ? no i oczywiście minimum :)

Ok, na te 0,5l się piszę :oczko_usmiech: :mrgreen:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 11.01.2017 22:44

No patrzcie , patrzcie jaka to się rozpusta :) zrobiła w tej Povlji :) :) :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.01.2017 22:46

ELIMAR napisał(a):Myślimy w tym roku o Hvarze.
Może masz jakąś sprawdzona miejscówkę?

Wyłącznie na zadoopiu, ale tej kwatery raczej nie polecałabym. :wink: Natomiast samą wyspę - jak najbardziej tak! Szczególnie piękny widokowo jest zatunelowy Hvar, podobny do południowej strony Brača w okolicach Bolu czy Murvicy. W konkurencyjnym :wink: klubie pewnie mają tam wiele sprawdzonych apartamentów.
Natomiast z miasteczek spodobała mi się mała Vrboska, ale to już przeciwna strona wyspy.
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 11.01.2017 22:51

Mikromir napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Myślimy w tym roku o Hvarze.
Może masz jakąś sprawdzona miejscówkę?

Wyłącznie na zadoopiu, ale tej kwatery raczej nie polecałabym. :wink: Natomiast samą wyspę - jak najbardziej tak! Szczególnie piękny widokowo jest zatunelowy Hvar, podobny do południowej strony Brača w okolicach Bolu czy Murvicy. W konkurencyjnym :wink: klubie pewnie mają tam wiele sprawdzonych apartamentów.
Natomiast z miasteczek spodobała mi się mała Vrboska, ale to już przeciwna strona wyspy.


Chyba zgłoszę się do konkurencji choć z ciężkim i bolącym sercem :oczko_usmiech:
Povlja i Brač skradły moje serce i duszę , dlatego zdrada jest taka bolesna :D :mrgreen:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 11.01.2017 23:02

ELIMAR napisał(a):Povlja i Brač skradły moje serce i duszę , dlatego zdrada jest taka bolesna :D :mrgreen:

Rozumiem to, ale myślę, że Hvar jest w stanie ukoić ten ból. :wink:
ELIMAR
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4147
Dołączył(a): 29.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ELIMAR » 11.01.2017 23:06

Mikromir napisał(a):
ELIMAR napisał(a):Povlja i Brač skradły moje serce i duszę , dlatego zdrada jest taka bolesna :D :mrgreen:

Rozumiem to, ale myślę, że Hvar jest w stanie ukoić ten ból. :wink:


Będę próbować hvarskiego ukojenia :D :smo: :oczko_usmiech:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.01.2017 11:50

yzedef napisał(a):Rakija (ja lubie czystą loze) jak najbardziej tylko co tak po aptekarsku 0,4 ?

I tak z tego 0,4 zrobi się 0,7 :mrgreen: :mrgreen:
kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 12.01.2017 14:52

ELIMAR napisał(a):No patrzcie , patrzcie jaka to się rozpusta :) zrobiła w tej Povlji :) :) :)



Witam :) to i ja się pochwalę że moje plany na urlop 2017 jest wyspa Brać a dokładnie Povlja
miejscówka na lipiec już jest zaklepana :D ELIMAR wiem co czujesz bo sam posunąłem się do zdrady
miał być Hvar Ivan Dolac a jest... :D
p.s. jak ktoś zainteresowany sprawdzonymi kwaterami w Ivanie to proszę na priv
bo nie chciałbym tutaj zaśmiecać i robić reklamy...
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 12.01.2017 15:04

kuzii napisał(a):
ELIMAR napisał(a):No patrzcie , patrzcie jaka to się rozpusta :) zrobiła w tej Povlji :) :) :)



Witam :) to i ja się pochwalę że moje plany na urlop 2017 jest wyspa Brać a dokładnie Povlja
miejscówka na lipiec już jest zaklepana :D ELIMAR wiem co czujesz bo sam posunąłem się do zdrady
miał być Hvar Ivan Dolac a jest... :D
p.s. jak ktoś zainteresowany sprawdzonymi kwaterami w Ivanie to proszę na priv
bo nie chciałbym tutaj zaśmiecać i robić reklamy...

Szkoda że będziesz dopiero w drugiej połowie lipca, kolejny do rakii byś był :oczko_usmiech: :mrgreen:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 12.01.2017 15:51

dids76 napisał(a):Szkoda że będziesz dopiero w drugiej połowie lipca, kolejny do rakii byś był :oczko_usmiech: :mrgreen:


Dobra dobra... pamiętaj, że musisz też nas uraczyć swoimi swojakami :), ja też coś chętnie "upichce" :)
kuzii
Globtroter
Posty: 55
Dołączył(a): 27.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kuzii » 13.01.2017 08:34

yzedef napisał(a):
dids76 napisał(a):Szkoda że będziesz dopiero w drugiej połowie lipca, kolejny do rakii byś był :oczko_usmiech: :mrgreen:

dids76 u mnie w tym roku totalna zmiana planów nawet termin zmieniony został :D ale tak patrze na twój termin to i tak się miniemy :( 10 tego to ja melduję się w Povlji :D
p.s.Ja i tak mam dla ciebie zaległą 0,5 :wink: za pierwszy wyjazd do Chorwacji
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 15.01.2017 19:34

kuzii napisał(a):
yzedef napisał(a):
dids76 napisał(a):Szkoda że będziesz dopiero w drugiej połowie lipca, kolejny do rakii byś był :oczko_usmiech: :mrgreen:

dids76 u mnie w tym roku totalna zmiana planów nawet termin zmieniony został :D ale tak patrze na twój termin to i tak się miniemy :( 10 tego to ja melduję się w Povlji :D
p.s.Ja i tak mam dla ciebie zaległą 0,5 :wink: za pierwszy wyjazd do Chorwacji

A kiedy był ten pierwszy twój wyjazd ?
Vex2
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 20.01.2017
Supetar - plaże

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vex2 » 20.01.2017 20:48

Witam,
szukam, szukam i nie do końca mogę zlokalizować.
Jak się nazywa plaża ze screen ? Ma ktoś zdjęcia tej konkretnie plaży ?
Gdyby ktoś miał przepowdnik po plażach tej miejscowości to będę wdzięczny :)

supetar.jpg
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Wyspy Brač - strona 74
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone