Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 10.10.2017 23:14

sdolas napisał(a):
yzedef napisał(a):Oj to ja za rok zdradzam niestety Povlje, jednak trzeba jeszcze coś więcej zobaczyć... :D

Ja też bym chętnie poszedł tym tropem :lol:
Na razie czegoś porównywalnego nie mogę znaleźć, albo sporo drożej, albo apartman dalej, albo na skarpie i wysoko, albo plaża nie taka :roll:
Przyznam że Povlja mocno nam w doo..ach poprzewracała :oczko_usmiech:


Kurcze ja mam takie przemyślenia, że może w przyszłym roku trochę Korculi + Hvar ( wypoczynkowo ). Ale jak tak sprawszam ceny to słabo jak na razie. Jeszcze nie wiem czy u mnie w grę wchodzi czerwiec ( wtedy wszędzie da się znaleźć ceny fajne ) czy lipiec- sierpień ale jak widzę miejscówkę, która w czerwcu kosztuje 45 e a początkiem lipca już 80 to mi się słabo robi... i nie wiem czy na Brać nie wrócę...
Jak będę znać termin urlopu to pewnie konkretnie będę szukać ale tak jak sdolas pisze,ciężko będzie coś porównywalnego znaleźć...
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 11.10.2017 08:00

To prawda z tymi cenami, ja akurat planuję Brac. Ciężko jest znaleźć tutaj tez dobrą kwaterę w korzystnej cenie. Na szczęście mi się udało znaleźć jedną w Povlji za 40 euro, a w Sutivanie za 53 w sierpniu.Tylko, że my 2+1...
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.10.2017 08:37

Na Korczule też zerkałem, ale bardzo skutecznie odstraszyła mnie cena promu, aż 710 kun, samochód + czterech ludków, w jedną stronę :roll:
Bardziej ciągnie mnie na Pag, z tego co zerkam w relację habanero :wink:
Na tą chwilę wszystko wskazuje że raczej będzie na replay :oczko_usmiech:
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 11.10.2017 09:24

Nie byłam na Braczu, więc ciężko porównywać, ale na Pagu 2 razy i polecam.
Plus duży to krótszy dojazd z Polski i most. Wydaje się, ze też z cenami jest lepiej.Ale plaże są super.
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.10.2017 09:35

Ze zdjęć faktycznie plaże super.
Jednak patrząc ogólnie na plażowanie i to w częściowym cieniu drzew, co bardzo lubimy, to takiej miejscówki jak na Braczu jeszcze na Pagu nie znalazłem :wink:
magos
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 16.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magos » 11.10.2017 09:57

z drzewami jest krucho, ale można też znaleźć takie miejsce, ze daje cień. My byliśmy na plażach w zatoczkach, gdzie zawsze za plecami była skarpa, tak, że można było się usadowić w cieniu. Z tymże ja bym wybrała raczej nocleg w Pagu, a najlepiej mniej więcej w tym samym miejscu co Habanero. My byliśmy troszkę dalej do miasteczka Pag, około 2 kilometry, ale za to mieliśmy blisko do ładnych plaż.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 11.10.2017 20:33

sdolas napisał(a):Na Korczule też zerkałem, ale bardzo skutecznie odstraszyła mnie cena promu, aż 710 kun, samochód + czterech ludków, w jedną stronę :roll:
Bardziej ciągnie mnie na Pag, z tego co zerkam w relację habanero :wink:
Na tą chwilę wszystko wskazuje że raczej będzie na replay :oczko_usmiech:


Rok temu miałem dokładnie takie same przemyślenia jak ty :D. Też uparłem się na Korculę, wysłałem zapytania chyba do wszystkich kwaterek w Prizba bo tam chciałem stacjonować, oferty były różne... szło coś znaleźć ok cenowego ale było np. w porcie lub kwaterka z półką skalną i od razu wodą ponad 2m głębokości (a jednak syn nie umie pływać więc nie miałby frajdy). Jeden apartament mnie bardzo interesował i był cudowny ale Pani poszła grubo z ceną (100euro) gdzie rok wcześniej brała 60-80, do tego prom jak piszesz i wyszły mi koszta początkowe bez jedzenia tylko nocleg i przejazd 7,5 tys. Do tego prom powrotny do Split w godzinach średnio mnie interesujących a jazda na okrągło to masakra czasowa. W tym roku też napisałem do mojej Pani zapytanie o nocleg ale na 2018 rok jest już cena 110 euro :D, aż strach pomyśleć ile będzie za kilka lat :D
Tak więc wracajcie do Povlja jak macie sprawdzone miejscówki!
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 11.10.2017 20:44

Jeszcze się nie poddaję :lol:
Kontakt z właścicielką tegorocznej miejscówki jest, rozpoczyna rezerwację za jakiś czas więc mam jeszcze trochę czasu.
Na razie zerkam jeszcze na Pag :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 11.10.2017 21:52

yzedef a tak z ciekawości :roll: w Zawali za ile znalazłeś nocleg :?: bo tam też mocno przesadzają z cenami :evil: :wink:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1712
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 11.10.2017 22:23

sdolas napisał(a):Na Korczule też zerkałem, ale bardzo skutecznie odstraszyła mnie cena promu, aż 710 kun, samochód + czterech ludków, w jedną stronę :roll:
Bardziej ciągnie mnie na Pag, z tego co zerkam w relację habanero :wink:
Na tą chwilę wszystko wskazuje że raczej będzie na replay :oczko_usmiech:


Dlatego my na Korcule tylko promem z Peljesacza a tam dojazd autem, wtedy cena promu niska ;) A jak pomyślę, że miałabym ze Splitu płynąc tyle godzin ( z 3 ? ) to chyba bym padła, jakoś nie przepadam za promami, nudzą mnie. A jeździc uwielbiamy więc te 250 czy 300 km nie robią nam różnicy ;)
Ale nie szukałam jeszcze konkretnej miejscówki, możliwe, że cena czy coś innego skutecznie mnie odstraszy :twisted:
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 12.10.2017 23:26

lotnikwsk napisał(a):yzedef a tak z ciekawości :roll: w Zawali za ile znalazłeś nocleg :?: bo tam też mocno przesadzają z cenami :evil: :wink:

No pewnie że przesadzają, ale idzie znaleźć coś za 70-80 euro, tyle że ja mam głównie termin czerwcowy zahaczający tylko trochę o lipiec. W sezonie ceny o niebo wyższe, ludzi więcej, dni krótsze tak więc my z przyzwyczajenia już jeździmy w końcu czerwca :)
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 03.12.2017 20:15

Film z tegorocznych wakacji w Povlji

amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.12.2017 21:27

Witam wszystkich!Przyznam się, że jeszcze nie byłem w Povllji ale przez kilka lat widzę ją kątem oka z lądu i coraz częściej myślę o zmianie lokalizacji na właśnie waszą mieścinę:). Gdyby nie to, że mam bardzo dobrą cenę dotychczasowego apartamentu dla 2+1 wspomniana zmiana nastąpiła by łatwiej jednak ostatnio natrafiłem na dosyć ciekawą propozycje w okolicy Ticja Luka ul. Brdanjak. Możecie coś powiedzieć o okolicy, plaży w tym miejscu? Czy jest to w miarę spokojna okolica?Ogólnie odzwyczailiśmy się od dużych skupisk ludzi, lubimy kameralne plaże z miejscem zacienionym w miarę nieskomercjalizowane...czy na przełomie czerwca/lipca jest to tam możliwe?Z góry dzięki za wszelkie sugestie;)
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 03.12.2017 22:03

Spoko, część czytałem i będę dalej ale wolałbym tak na gorąco hi "na gotowo" kilka informacji od miłośników, znawców tego zakątka na temat samej lokalizacji:).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne

cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW POVLJI - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone