Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 31.01.2017 09:44

bartas6912 napisał(a):Witam
Co sądzicie o domkach na campingu Perna w Kucisce koło Orebica? Czy na początku lipca 2017 da się tam zajechać i wynająć, czy trzeba pisać maila i rezerwować konkretny termin wcześniej? Czy w ogóle w Orebicu lub gdziekolwiek indziej na Peljesacu blisko jakiejś plaży są wolne apartamenty zajezdzajac w ciemno?

Dawno na kempingach nie byłem, ale z tego co pamiętam domki na kempingach na wysoki sezon rezerwowane wcześniej i nie stoją wolne czekające na klienta, bo są agencje wynajmujące.

Np. >>> http://www.vacansoleil.pl/camping/chorw ... c-2331034/
cappek
Odkrywca
Posty: 90
Dołączył(a): 11.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) cappek » 01.02.2017 09:36

Obrazek

Czy w tym domu jest knajpa? Orientujecie się może? :)
Wydaje się to być hałaśliwe miejsce jak na nocleg...

edit! Zuljana! :D
asscro
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 102
Dołączył(a): 02.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) asscro » 05.02.2017 20:52

cappek napisał(a):
asscro napisał(a):
wojstar napisał(a):można wiedzieć w jakiej cenie?

Apartament :2 sypialnie +aneks kuchenny i salon. My jedziemy 2 +2 dzieci, ale spokojnie może 5 osób, za te nasze 5 dni w czerwcu i 5 w lipcu 700 €.Oczywiście taniej w czerwcu, drożej w lipcu.
W zeszłym roku byliśmy w apartamencie Niksa, dwa domy dalej, płaciliśmy 60 € za dzień w lipcu. Warunki tam były koszmarne.


możesz coś więcej napisać o tych koszmarnych warunkach? ;)

i czy macie namiary na fajne miejscówki w Podobucach (tak to się odmienia? :D)

Witaj! O warunkach w Niksie pisałam na str 283 tego klubu.
Apartamenty w tej zatoczce można wynająć przez tą czeską agencją http://www.dovolenavchorvatsku.cz/
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1885
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 13.02.2017 19:23

Witam.
Czy był ktoś w Borku w domku TAMARIS ?
Z opisu wynika, że leży pomiędzy Hanija a Santica.
Ktoś coć może powiedzieć na temat tej miejscówki?
edzia217
Globtroter
Posty: 57
Dołączył(a): 30.07.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) edzia217 » 18.02.2017 00:25

Witam czy ktoś był w apartamencie Vesna w Orebiciu ? Interesują mnie przede wszystkim pobliskie tam plaże.
Babaj
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Babaj » 22.02.2017 11:21

Cześć, jestem wstępnie ugadana z Trojanovic w Podobuce, tylko że ten ap. nie ma klimy! Da się bez niej funkcjonować???
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15634
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 22.02.2017 12:25

Babaj napisał(a):Cześć, jestem wstępnie ugadana z Trojanovic w Podobuce, tylko że ten ap. nie ma klimy! Da się bez niej funkcjonować???

W jakim okresie?
Dla mnie w lipcu i sierpniu bez klimy nie da rady, mimo, że ja ciepłolubna jestem. Byłam w Orebiciu w 2014 i dla mnie było duszno, trudniejsze powietrze niż rok wcześniej na Riwierze Makarskiej, a temp. była ciut niższa.
Babaj
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Babaj » 22.02.2017 12:56

Dzięki, że odpisałaś :) Środek sierpnia! Sama już nie wiem, a miejsca ze świeczką szukać!!!
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13433
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 22.02.2017 13:17

Babaj napisał(a):Cześć, jestem wstępnie ugadana z Trojanovic w Podobuce, tylko że ten ap. nie ma klimy! Da się bez niej funkcjonować???

Pewnie da się, tak jak nam udało się pojechać jeden raz samochodem bez klimy, ale było ciężko.
Byliśmy w środku lata w Kučište, a tam są dość intensywne ruchy powietrza (wiadomo Kanal Peljeski),
a mimo to, włączaliśmy często klimatyzację, bo było bardzo gorąco.
Magda O.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1747
Dołączył(a): 20.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda O. » 22.02.2017 13:25

z_byszek napisał(a):Witam.
Czy był ktoś w Borku w domku TAMARIS ?
Z opisu wynika, że leży pomiędzy Hanija a Santica.
Ktoś coć może powiedzieć na temat tej miejscówki?


Nie byłam, ale bardzo chciałam go zarezerwować w zeszłym roku, niestety Pani Šarka nie zgodziła się nam go wynająć na mniej niż 12 dni. Położenie super, mam nadzieję że któregoś dnia wrócę do Borak i wtedy osiądę właśnie tam ;)
z_byszek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1885
Dołączył(a): 23.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) z_byszek » 22.02.2017 14:34

Magda O. napisał(a):
z_byszek napisał(a):Witam.
Czy był ktoś w Borku w domku TAMARIS ?
Z opisu wynika, że leży pomiędzy Hanija a Santica.
Ktoś coć może powiedzieć na temat tej miejscówki?


Nie byłam, ale bardzo chciałam go zarezerwować w zeszłym roku, niestety Pani Šarka nie zgodziła się nam go wynająć na mniej niż 12 dni. Położenie super, mam nadzieję że któregoś dnia wrócę do Borak i wtedy osiądę właśnie tam ;)

Dzieki za odpowiedź.
Ja dostałem ofertę na 9 dni w drugiej połowie sierpnia. Ostatecznie jednak się
nie zdecydowałem, głównie z tego wzgledu, że nie znalazłem żadnych opinii od
osób tam mieszkających, a poza tym, to jednak dla mnie trochę za krótko. W Borku wcześniej nie
byłem i nie widziałem tej miejscówki nawet na zewnątrz.
wojstar
Croentuzjasta
Posty: 481
Dołączył(a): 14.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojstar » 22.02.2017 22:43

asscro napisał(a):
cappek napisał(a):
asscro napisał(a):
wojstar napisał(a):można wiedzieć w jakiej cenie?

Apartament :2 sypialnie +aneks kuchenny i salon. My jedziemy 2 +2 dzieci, ale spokojnie może 5 osób, za te nasze 5 dni w czerwcu i 5 w lipcu 700 €.Oczywiście taniej w czerwcu, drożej w lipcu.
W zeszłym roku byliśmy w apartamencie Niksa, dwa domy dalej, płaciliśmy 60 € za dzień w lipcu. Warunki tam były koszmarne.


możesz coś więcej napisać o tych koszmarnych warunkach? ;)

i czy macie namiary na fajne miejscówki w Podobucach (tak to się odmienia? :D)

Witaj! O warunkach w Niksie pisałam na str 283 tego klubu.
Apartamenty w tej zatoczce można wynająć przez tą czeską agencją http://www.dovolenavchorvatsku.cz/


oj, to ja wolę spokój
dychy4
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 80
Dołączył(a): 19.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dychy4 » 23.02.2017 18:51

Cześć.
Takie pytanie mnie nurtuje - czy w Trpanj można wynająć jakiś morski środek lokomocji, żeby dostać się do Divnej? Jakieś taksówki wodne może tam pływają?
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 27.02.2017 12:09

z_byszek napisał(a):Witam.
Czy był ktoś w Borku w domku TAMARIS ?
Z opisu wynika, że leży pomiędzy Hanija a Santica.
Ktoś coć może powiedzieć na temat tej miejscówki?


Nie byłam, ale bardzo mi się podoba ten domek, wiele miesięcy temu serioźnie przymierzałam się (sezon 2017), więc szukałam informacji. Jeśli chodzi o samo miejsce, to znajdziesz sporo wypowiedzi mieszkańców domów Hanija i Santica. O samym Tamarisie znalazłam bardzo pozytywne opinie na czeskim forum (niestety nie pamiętam adresu forum, ale jak wpiszesz "Tamaris" plus "Borak", to powinno Ci to wyskoczyć. (w gratisie znajdziesz masę wypowiedzi Czechów, że Polacy kolonizują im Pelješac i wkrótce przez nas miejsca zabraknie na "plażiczkach" :D).

p.s. ja w końcu wybrałam Podobuče, ale z innych powodów, bardziej mi się miejscowość spodobała (głównie ze względu na zakaz ruchu kołowego), niemniej Tamaris mam w życzliwej pamięci.
poludnica
Odkrywca
Posty: 80
Dołączył(a): 25.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) poludnica » 27.02.2017 12:15

A kto w tym roku wybiera się do Podobuče? Szczególnie interesuje mnie 5-12 sierpnia, ale chętnie zerknę, kto będzie tutaj i w innym terminie niż ja:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 298
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone