Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Klub Miłośników Półwyspu Pelješac

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.08.2012 07:32

Obiecane kilka zdjęć z plaży w Borje.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Plaża "portowa"

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ładnych mi "kilka" zdjęć, ja powinnam mieć jakiś limit założony :)
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 30.08.2012 07:39

Piękne zdjęcia! MMMM już nie mogę się doczekać wyjazdu! Szczególnie jak oglądam takie fotki:)
Krzysztof i Lidia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3280
Dołączył(a): 23.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzysztof i Lidia » 30.08.2012 09:51

Tak sobie myślałem, że powstanie KMPP to tylko kwestia czasu, nazwy i... założyciela. I tak coś mi mówiło, że będzie to albo... Aldonka :D , albo mysza73, albo....... Bocian :lol: :wink: To przez tą "trójcę", choć swoje pięć groszy dołożyła jeszcze maslinka i ines, znaleźliśmy się w tym roku na Peljescu :D Wszystkim inspiratorom dziękujemy, do klubu się oczywiście zapisujemy :mrgreen: Jeśli wkupne potrzebne to nema problema :lol: jeszcze mam zapasy 8)

Aldonko Obrazek


W ramach pomocy napiszę relację... chyba :roll: :wink:
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13040
Dołączył(a): 19.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 30.08.2012 10:02

Krzysztof i Lidia napisał(a):Tak sobie myślałem, że powstanie KMPP to tylko kwestia czasu, nazwy i... założyciela. I tak coś mi mówiło, że będzie to albo... Aldonka :D , albo mysza73, albo....... Bocian :lol: :wink: To przez tą "trójcę", choć swoje pięć groszy dołożyła jeszcze maslinka i ines, znaleźliśmy się w tym roku na Peljescu :D Wszystkim inspiratorom dziękujemy, do klubu się oczywiście zapisujemy :mrgreen: Jeśli wkupne potrzebne to nema problema :lol: jeszcze mam zapasy 8)

Aldonko Obrazek


W ramach pomocy napiszę relację... chyba :roll: :wink:


Jak że to trochę przeze mnie tam pojechaliście, obowiązkowo poczytam i pooglądam co widzieliście :D ,
i pewnie trochę popłaczę z tęsknoty :oops: .
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.08.2012 10:13

:)
Krzysztof i Lidia napisał(a):W ramach pomocy napiszę relację... chyba :roll: :wink:

KONIECZNIE!!!

Przyznaję, że wiele razy zastanawiałam się dlaczego nie ma KMPP, chodziło mi po głowie żeby go otworzyć, ale jak parzyłam na KMWH założony przez maslinkę, na KMWP założony przez anakina czy KMWB nero włos mi się na głowie jeżył, tak wysoko postawili poprzeczkę.

Nie ukrywam, przekopywanie się przez relacje lekkie nie było (choć przyjemne), jeszcze trochę mnie czeka, muszę dokładniej przyjrzeć się relacją, które w tytule nie mają słów kojarzących mi się z Peljesacem.
Ale jest, udało się. Będę się starała uzupełniać to w miarę możliwości.

I dzięki, że jesteście. Ja go tylko założyłam, to dzięki Wam ten wątek może istnieć, bez Was ni hu hu :)
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 30.08.2012 13:55

Gdzie na Peljesacu są najlepsze warunki do nauki pływania na desce (windsurfing)?
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 30.08.2012 14:05

Viganj.
Mekka.

Obrazek

Obrazek


Tak mniej więcej to wygląda. Ruch komercyjny a między ty wszystkim zatrzęsienie windsurfingowców, skitów, żaglówek, motorówek.
Ostatnio edytowano 30.08.2012 14:12 przez FUX, łącznie edytowano 1 raz
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 30.08.2012 14:07

sieka napisał(a):Gdzie na Peljesacu są najlepsze warunki do nauki pływania na desce (windsurfing)?

tylko dużo wcześniej trzeba się zgłosić :D
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 30.08.2012 14:13

Miecia napisał(a):
sieka napisał(a):Gdzie na Peljesacu są najlepsze warunki do nauki pływania na desce (windsurfing)?

tylko dużo wcześniej trzeba się zgłosić :D


Kilka lat temu w czerwcu od ręki... :wink:
sieka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 22.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) sieka » 30.08.2012 14:14

FUX napisał(a):Viganj.
Mekka.

Obrazek

Obrazek


Tak mniej więcej to wygląda. Ruch komercyjny a między ty wszystkim zatrzęsienie windsurfingowców, skitów, żaglówek, motorówek.



Dzięki za info :)
lukas774
Croentuzjasta
Posty: 123
Dołączył(a): 04.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukas774 » 30.08.2012 14:26

Byłem, widziałem i wrócę tam jeszcze na pewno :)
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 30.08.2012 14:44

Sporo windsurferów też w Pernie. Byliśmy tam z pół godziny, nadziwić się nie mogłam, że oni na siebie nie wpadają :) No, ale wiatr tam jest idealny.
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 30.08.2012 15:45

FUX napisał(a):
Miecia napisał(a):
sieka napisał(a):Gdzie na Peljesacu są najlepsze warunki do nauki pływania na desce (windsurfing)?

tylko dużo wcześniej trzeba się zgłosić :D


Kilka lat temu w czerwcu od ręki... :wink:


w ubiegłym roku w sierpniu było po zawodach :D , musiałby ktoś wypaść, wtedy kogoś by wcisnęli :D
mieliśmy chętnego, ale na miejscu.....bez szans :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 30.08.2012 18:53

A tak jeszcze odnośnie deski z żaglem :wink:

Obrazek


Obrazek


Obrazek
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 30.08.2012 20:27

...świetnie, że założyłaś ten wątek co prawda przez ostatnie kilka lat ciągnie mnie raczej na wyspy, ale uważam, że Peljeśac to jedno z najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu chorwackim :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Klub Miłośników Półwyspu Pelješac - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone