Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
barbole
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 28.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) barbole » 03.01.2018 13:46

Slavko1974 napisał(a):
te kiero napisał(a):
Slavko1974 napisał(a):
Spaliśmy w apartamencie Macek, widok z balkonu

czyli Šcit 34... mz jedna z lepszych lokalizacji w Breli, zejście w obydwie strony od App. i blisko sklepik


Dokładnie :)
Tu widok na wprost z balkonu, bez zooma.

aa.jpg



łał, zdjęcie mnie zdecydowanie przekonuje co do rejonu pierwszego spotkania z Chorwacją :)))) Miód - malina... A jak wygląda kwestia apartamentu w którym pan był i z którego to zdjęcie jest zrobione?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 03.01.2018 13:52

barbole napisał(a):łał, zdjęcie mnie zdecydowanie przekonuje co do rejonu pierwszego spotkania z Chorwacją :)))) Miód - malina... A jak wygląda kwestia apartamentu w którym pan był i z którego to zdjęcie jest zrobione?

http://www.brela.biz/v2/pl/
barbole
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 28.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) barbole » 03.01.2018 14:24

Dziękuję. Sprawdzę kwaterkę ;)
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 03.01.2018 15:17

Janusz Bajcer napisał(a):
rzdrozny napisał(a):Do takiego klubu to ja się zapisuję:) Już nie mogę się doczekać 2019, znowu Brela:)

A gdzie w 2018 roku :?:


Jeszcze nie wiem, ale w zeszłym roku była Czarnogóra. Również dzięki forumowiczom:) I tak sobie myślę, że ciężko będzie w tym roku dorównać widokom brelsko-czarnogórskim. W 2019, jak dożyję, pierwszy raz wrócimy w to samo miejsce wakacyjne - do Breli:)
barbole
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 32
Dołączył(a): 28.12.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) barbole » 03.01.2018 15:33

te kiero napisał(a):
rafknives napisał(a):Czy możecie polecić lokum w Breli dla dwóch rodzin 2+2? (pod dwójce dorosłych i dwójce dzieci pow. 10 lat). Apartamenty w tej samej lokalizacji, z aneksami kuchennymi, nie za daleko do plaży, bo dzieciaki zyć nie dadzą, z opcją nie za długiego spaceru do centrum, czy na jakieś jedzenie lub zakupy.
Plan wyjazdu to od 23 czerwca 2018 do ..... no, minimum 10 dni :)


poszło na priva, spełnia wszystkie Wasze wymagania

Poproszę również o namiary :) Dziękuję ;)
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.01.2018 20:28

rzdrozny napisał(a):Do takiego klubu to ja się zapisuję:) Już nie mogę się doczekać 2019, znowu Brela:)

Polecam app Vranjes, Podrace 25. Sklepik w budynku.

market Plus - Ivelma...

zacne brelskie zdjęcia przekonują do przyjęcia klubowicza :D

Z napisał(a):Podrace,ulica dla milionerów :D ,a czym bliżej początkowych numerów tym drożej.W 2011 byłem w drugie chałupie od Punta Rata lecz dziś boję się nawet o cenę zapytać :D .

to fakt wtedy to jeszcze płaciłem na Podrace 15E/os od 15tego sierpnia, potem systematycznie drożało;
dziś jestem skłonny zapłacić nieco drożej za bdb warunki, ale bez przesady; teraz w ścisłym sezonie faktycznie drogo
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.01.2018 20:35

barbole napisał(a):
te kiero napisał(a):
rafknives napisał(a):Czy możecie polecić lokum w Breli dla dwóch rodzin 2+2? (pod dwójce dorosłych i dwójce dzieci pow. 10 lat). Apartamenty w tej samej lokalizacji, z aneksami kuchennymi, nie za daleko do plaży, bo dzieciaki zyć nie dadzą, z opcją nie za długiego spaceru do centrum, czy na jakieś jedzenie lub zakupy.
Plan wyjazdu to od 23 czerwca 2018 do ..... no, minimum 10 dni :)


poszło na priva, spełnia wszystkie Wasze wymagania

Poproszę również o namiary :) Dziękuję ;)

poszło, może przypadnie do gustu i będzie jeszcze wolne
Nat1985
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nat1985 » 05.01.2018 11:13

A czy ktoś orientuje się, jak wypada lokalizacja Podrace 12? Patrzyłam na mapkę i wygląda ok, ale nigdy tam nie byłam i nie mam rozeznania, co do odległości, dróg itd. Gdzie sklep, jakie zejście do plaży ipt. Będę wdzięczna za wszelkie info, bo cenowo wypada naprawdę ok
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 05.01.2018 13:58

Nat1985 napisał(a):A czy ktoś orientuje się, jak wypada lokalizacja Podrace 12? Patrzyłam na mapkę i wygląda ok, ale nigdy tam nie byłam i nie mam rozeznania, co do odległości, dróg itd. Gdzie sklep, jakie zejście do plaży ipt. Będę wdzięczna za wszelkie info, bo cenowo wypada naprawdę ok


Patrząc na ludzika na googlemaps to świetna lokalizacja. Niemal na wprost wyjścia z apartamentu jest zejście na bulwar i plażę. Do sklepiku masz - idąc w gorę 250 metrów - Podrace 25. Robiłem tam zakupy, jak byłem 6 lat temu, ale na skoro na streetview widać ten sklepik, to na pewno istnieje. Generalnie ulica Podrace to wąziutka uliczka, więc auto lepiej ruszać tylko podczas wyjazdow poza Brelę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107608
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.01.2018 14:01

Nat1985 napisał(a):A czy ktoś orientuje się, jak wypada lokalizacja Podrace 12? Patrzyłam na mapkę i wygląda ok, ale nigdy tam nie byłam i nie mam rozeznania, co do odległości, dróg itd. Gdzie sklep, jakie zejście do plaży ipt. Będę wdzięczna za wszelkie info, bo cenowo wypada naprawdę ok

Masz info w dwóch wątkach, więc wszystko wiesz.
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 05.01.2018 15:22

Nat1985 napisał(a):A czy ktoś orientuje się, jak wypada lokalizacja Podrace 12? Patrzyłam na mapkę i wygląda ok, ale nigdy tam nie byłam i nie mam rozeznania, co do odległości, dróg itd. Gdzie sklep, jakie zejście do plaży ipt. Będę wdzięczna za wszelkie info, bo cenowo wypada naprawdę ok


To świetna miejscówka, jak cała ulica Podrace. Dopytaj tylko o widok z balkonu/okna bo, jeżeli dobrze kojarzę to może być akurat ta część ulicy z wysokimi drzewami przed budynkami. Coby nie zasłaniały krasnego widoku brelskich pejzaży:)

Do sklepiku bardzo blisko..., do fantastycznych plaż bardzo blisko - tylko trochę z górki i pod...

To miejscówka blisko tej Pani ze zdjęcia...

Brela_skalka_CRO.jpg
rafknives
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafknives » 06.01.2018 13:26

Dopiero styczeń a nie tak łatwo o miejscówkę dla całej familii przy ulicy Podrace albo Scit :)
Zarezerwowalem 11 dni w Jakovic-Cebalo - ul. Podrace 19. Zobaczymy jak bedzie. Co sie poobdzwanialem to moje ;) Teraz tylko czekać na wakacje.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 06.01.2018 13:35

rafknives napisał(a):Dopiero styczeń a nie tak łatwo o miejscówkę dla całej familii przy ulicy Podrace albo Scit :)
Zarezerwowalem 11 dni w Jakovic-Cebalo - ul. Podrace 19. Zobaczymy jak bedzie. Co sie poobdzwanialem to moje ;) Teraz tylko czekać na wakacje.

no i super lokalizacja i wygląda na zadbane, dogadaj kwestię parkingu, bo od drogi mają tylko wejście i niewielki z(w)jazd, widziałem jak się tam Niemiec pocił, by zaparkować Mercedesem, pewnie jest parking na przeciw koło Visnji, ale w Visnji jak jest full obłożenie to jest sporo samochodów;
Brela przyciąga wiele osób z różnych krajów, dlatego trzeba się decydować teraz
Nat1985
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 05.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nat1985 » 06.01.2018 20:05

To prawda. Podrace chyba bardzo oblegane. Wysłałam jakieś 50 maili ( wybieralam tylko Podrace albo Scit). 3/4 odpowiedzi było takich, że z żalem informują ale nie mają już wolnych miejsc. Ciężko było, ale znalazłam także lipiec w Breli :)
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 204
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 08.01.2018 09:43

Nat1985 napisał(a):To prawda. Podrace chyba bardzo oblegane. Wysłałam jakieś 50 maili ( wybieralam tylko Podrace albo Scit). 3/4 odpowiedzi było takich, że z żalem informują ale nie mają już wolnych miejsc. Ciężko było, ale znalazłam także lipiec w Breli :)


Wychodzi na to, iż aby zarezerwować coś na Podrace na rok 2019, należy to zrobić po wakacjach 2018:) Dobrze wiedzieć...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
KLUB MIŁOŚNIKÓW BRELI - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone