Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

klima w apartamencie

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 02.06.2013 23:39

alessandro1977 napisał(a):
Majdan72 napisał(a):
Proszę o namiary na tą kwaterę 8O 8O 8O

Mogę podesłać Ci namiary na app w Orebicu jeżeli klima dla Ciebie zbyteczna :wink:


Poproszę o ten namiar. W tym roku wyjazd już zaplanowany, ale szukam czegoś na przyszły rok .
Pozdrav :papa:
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 03.06.2013 06:37

Dwa lata temu w sierpniu byłem na Krk, bez klimy, ale apartament był chłodny. W ubiegłym roku byłem w czerwcu, bez klimy się nie dało! W dzień jest całkowicie zbędna, ale w nocy nie dało się spać bez schłodzenia wieczorem. Nie wspomnę o tym że spaliśmy niczym nie przykryci, prześcieradła były zbędne. Oczywiście że używając klimy bezmyślnie można się nieźle załatwić, ale ja nie biorę pod uwagę apartamentu bez.
artas666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 664
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) artas666 » 03.06.2013 06:52

Pewnie, że sie da bez klimy :) Ja byłem 2 razy bez klimy i dało się ale w nocy była masakra ponieważ na apartament i balkon cały dzien swieciło słońce i w dopiero okolo 4 rano mogłem normalnie spac. Wszystko zalezy od ktorej strony jest apartament. W tym roku już mam zarezerwowane w Baśce od 15.08 do 28.08 ale podstawowym kryterium była klima w apartamencie :D
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 03.06.2013 07:42

na nasze 11 razy w CRO - 10 x było bez klimy ( różne okresy czerwiec, wrzesień, ale lipiec i sierpień też)
Apartamenty były tak położone, że miały dość dużo cienia, rolety. itp. Ponadto była możliwość robienia przeciągów.
Nigdy nie narzekaliśmy. :D
Dwa lata temu w Mlini za Dubrownikiem mieliśmy taki typ apartamentu, że bez włączenia klimy wieczorem i schłodzeniu sypialni nie dało się spać :twisted: . Tu klima okazała się koniecznością.
A był to wrzesień - całe dwa tygodnie upały ponad 30 st :boss:
wojtek_p
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 15.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek_p » 03.06.2013 07:52

fiolek napisał(a):Dwa lata temu w Mlini za Dubrownikiem mieliśmy taki typ apartamentu, że bez włączenia klimy wieczorem i schłodzeniu sypialni nie dało się spać :twisted: . Tu klima okazała się koniecznością.
A był to wrzesień - całe dwa tygodnie upały ponad 30 st :boss:


Właśnie o tym mówię :mrgreen:
My w Marusici mieliśmy tak wystawiony apartament, że nie było mowy aby zasnąć w tym upale.
Żeby było ciekawiej, to nocami wiał Bora i nawet okna nie dało się otworzyć.
Olga30
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Olga30 » 03.06.2013 08:37

bez klimy to czasem naprawdę ciężko...
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13436
Dołączył(a): 22.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 03.06.2013 09:21

alessandro1977 napisał(a):Tyle, że ja nigdy w apartamencie nie przebywam w godzinach od 8.00 do 22.00 :mrgreen:
W nocy klima zbyteczna :!:


Podpisuję się pod tym. Nigdy nie używaliśmy klimy w nocy, bo przeszkadza, a w ciągu dnia jesteśmy
cały czas poza apartamentem. Nawet jak wrócimy wcześniej, siedzimy na tarasie.
W ubiegłym roku, zdarzyło się, że mieliśmy app. bez klimy i obawialiśmy się problemów,
ale dało się. Podsumowując, jesli wszystko z oferty odpowiada, klima nie jest kryterium wyboru
noclegu. :wink:
Poprzednia strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
klima w apartamencie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone