Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

klima w apartamencie

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 02.06.2013 17:37

Mnie bardzo przeszkadza ''upał'' w kwaterze a szczególnie w nocy . Byłem w ubiegłym roku w Baśce V i gdyby nie klima to w nocy bym nie spał , ewentualnie jak miałbyś apartameny poniżej gruntu czy na parterze to też jest ok .
Oczywiście wielu osobom brak klimy nie przeszkadza i sobie chwalą , jak pojedziesz to się dowiesz , wątpie aby dzieciakom to bardzo przeszkadzało , ewentualnie będziesz musiał częściej pościel zmieniać :hut:
rallyjack
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 01.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rallyjack » 02.06.2013 18:06

dzięki za info ! czyli raczej szukać z klimą-może się uda.Pozdariam
Jędrula
Croentuzjasta
Posty: 235
Dołączył(a): 12.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jędrula » 02.06.2013 18:40

Klima w gorącej Chorwacji to luksus , nie ma nic lepszego gdy wracasz po kilku godzinach z skwierczącej plaży a w pokoju czeka na Ciebie przyjemny chłodek i zimne Karlowacko lub jeszcze lepiej ichniejszy rum i schłodzona cola :D :lool:...... Że o nocy nie wspomnę :wink:
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 02.06.2013 19:05

Ja właśnie zarezerwowałem apartament bez klimy, prawie 2tyg. od 5 sierpnia. Też się obawiam jej braku ale trudno, damy radę. W samochodzie bez klimy już siebie nie widzę ale w domu...jakoś pewnie będzie, szczególnie że to apartament na parterze i lekko zacieniony drzewkami.

Szukałem dotąd z klimą bo takie miałem podczas poprzednich wizyt w CRO, fajnie się wracało ze skwaru do domu gdzie temp była o 10st.C niższa :D ulga jak nic, w nocy też często pracowała.
Skusiłem się na apartament bez klimy ponieważ trafiłem/wynegocjowałem super cenę za nocleg, lokalizacja bardzo dobra bo ok 25m od plaży w dobrym miejscu. Przy podobnych apartamentach z klimą wołają po 60-80euro, mi się udało zarezerwować za 40euro :lol: dla 2 + 1 z oddzielną sypialnią. Przy pobycie 13 dniowym w kieszeni na samym noclegu zostaje ok 1000zł, da się przeżyć brak klimy.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 02.06.2013 19:11

Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2013 19:14

Podczas 10 pobytów w cro nie miałem nigdy klimy w apartamencie i nie chcę mieć...według mnie da się wytrzymać bez problemu !
Tyle, że ja nigdy w apartamencie nie przebywam w godzinach od 8.00 do 22.00 :mrgreen:
W nocy klima zbyteczna :!:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.06.2013 20:09

alessandro1977 napisał(a):W nocy klima zbyteczna :!:

Sprawa dyskusyjna... Sam nie muszę mieć ale znam takich co są do klimy przyzwyczajeni i lubią. Pamiętam takie noce w Borku, że spałem na balkonie albo na plaży i nie było to związane z ilością wypitych napoi :)
lukasz22i
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 631
Dołączył(a): 28.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz22i » 02.06.2013 20:48

Bocian napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):W nocy klima zbyteczna :!:

Sprawa dyskusyjna... Sam nie muszę mieć ale znam takich co są do klimy przyzwyczajeni i lubią. Pamiętam takie noce w Borku, że spałem na balkonie albo na plaży i nie było to związane z ilością wypitych napoi :)


Drzwi były zamknięte? :lol: :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2013 22:30

Rzeczywiście - takie noce się zdarzają ale mimo wszystko wolę sobie radzić bez klimy...zależy co kto lubi...o ile w samochodzie używam klimy nocą nawet to w apartamencie jej nie potrzebuję...należy jednak podchodzić do niej ostrożnie :?
Majdan72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Majdan72 » 02.06.2013 22:36

lukasz22i napisał(a):Ja właśnie zarezerwowałem apartament bez klimy, prawie 2tyg. od 5 sierpnia. Też się obawiam jej braku ale trudno, damy radę. W samochodzie bez klimy już siebie nie widzę ale w domu...jakoś pewnie będzie, szczególnie że to apartament na parterze i lekko zacieniony drzewkami.

Szukałem dotąd z klimą bo takie miałem podczas poprzednich wizyt w CRO, fajnie się wracało ze skwaru do domu gdzie temp była o 10st.C niższa :D ulga jak nic, w nocy też często pracowała.
Skusiłem się na apartament bez klimy ponieważ trafiłem/wynegocjowałem super cenę za nocleg, lokalizacja bardzo dobra bo ok 25m od plaży w dobrym miejscu. Przy podobnych apartamentach z klimą wołają po 60-80euro, mi się udało zarezerwować za 40euro :lol: dla 2 + 1 z oddzielną sypialnią. Przy pobycie 13 dniowym w kieszeni na samym noclegu zostaje ok 1000zł, da się przeżyć brak klimy.


Proszę o namiary na tą kwaterę 8O 8O 8O
Z góry dzięki.
pozdrav :papa:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.06.2013 22:41

alessandro1977 napisał(a):Rzeczywiście - takie noce się zdarzają ale mimo wszystko wolę sobie radzić bez klimy...zależy co kto lubi...o ile w samochodzie używam klimy nocą nawet to w apartamencie jej nie potrzebuję...należy jednak podchodzić do niej ostrożnie :?

Skradasz się do włącznika? :mrgreen:
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 02.06.2013 22:42

lukasz22i napisał(a):
Bocian napisał(a):
alessandro1977 napisał(a):W nocy klima zbyteczna :!:

Sprawa dyskusyjna... Sam nie muszę mieć ale znam takich co są do klimy przyzwyczajeni i lubią. Pamiętam takie noce w Borku, że spałem na balkonie albo na plaży i nie było to związane z ilością wypitych napoi :)


Drzwi były zamknięte? :lol: :wink:

Pisałem, że nie było to związane z napojami :) A gdyby było to wtedy drzwi byłyby zamknięte :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2013 22:45

Bocian napisał(a):Skradasz się do włącznika? :mrgreen:

Jeszcze ani razu jej nie miałem w apartamencie... :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 02.06.2013 22:47

Majdan72 napisał(a):
Proszę o namiary na tą kwaterę 8O 8O 8O

Mogę podesłać Ci namiary na app w Orebicu jeżeli klima dla Ciebie zbyteczna :wink:
darekvideo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 227
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) darekvideo » 02.06.2013 22:58

Witam serdecznie wszystkich Cromaniaków i nie tylko . Jest to mój pierwszy post . W roku ubiegłym byłem wraz z rodziną po raz pierwszy w Cro , Omisz-Nemira. Poprzednie kilkanaście wyjazdów to bałtyk . Bardzo lubię ciepło i spanie w temperaturze nocnej 20-23 st. pod samym prześcieradłem ... super . Byliśmy w terminie 9 - 22 lipca 2012 , a w tym roku planowane 15 - 25 lipca w tym samym miejscu i bez klimy . Nawet w aucie nigdy nie ustawiam mniej niż 26 st ... tak lubię ciepło , a teraz na zewnątrz 15 st :cry:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat

cron
klima w apartamencie - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone