Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kilka słów o Turcji

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2015 00:04

OK. :idea:

Gdzie konkretnie planujesz wyjazd do Turcji :?:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 17.04.2015 00:21

Jest jakiś problem z nabywanie wiz na granicy. Czy też raczej może być i nie wiadomo od kiedy może wystąpić. Tyle się doczytałem planując ewentualnie Stambuł.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.04.2015 07:14

WIZA PRZEZ NET. Jest to bardzo prosta operacja.
FUX
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 17.04.2015 07:16

Janusz Bajcer napisał(a):Ceny wiz faktycznie są różne.
Na platformie - 20 USD (tylko trzeba posiadać kartę kredytową :roll: a ja takiej nie mam)
Na granicy - 30 USD (25 EURO) (20 GBP)

A jakie Ty masz informacje :?:

Wystarczy na koncie zrobić wirtualna kartę kredytową.
Nie musisz łazić z plastikiem. Opłata tylko za wydanie. Masz do niej ekstra rachunek i nie wydasz z niej więcej, niż masz na tym rachunku środków na koncie.
Od kilku lat używam; super sprawa.
Zrobisz to przed komputerem bez wychodzenia z domu.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2015 07:41

OK - dzięki.
Pomyśle o tym na miesiąc przed wyjazdem.
stefanos
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) stefanos » 17.04.2015 12:23

Nie wiem czy będę miał na tyle urlopu. Ale na początku lipca jestem na campingu na Chalkidiki i planuję powrót z Grecji przez Stambuł
(2- 3 dni). Dlatego wszelkie informacje o wizach na granicy są dla mnie tak ważne.Pozdrawiam stefanos
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2015 13:29

stefanos napisał(a):Nie wiem czy będę miał na tyle urlopu. Ale na początku lipca jestem na campingu na Chalkidiki i planuję powrót z Grecji przez Stambuł
(2- 3 dni). Dlatego wszelkie informacje o wizach na granicy są dla mnie tak ważne.Pozdrawiam stefanos

W takim razie trzeba śledzić na bieżąco >>> http://www.ankara.msz.gov.pl/pl/sprawy_ ... do_turcji/
lub przed wyjazdem wykupić wizy przez NET jeśli będziesz miał pewność, że w drodze powrotnej jedziesz przez Stambuł.
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Kilka słów o Turcji - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Forum wykorzystuje oprogramowanie M 2.0. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2018