Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kilka fotograficznych wycieczek po Bałkanach

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 05.11.2011 15:50

Młodzi byli to i angielskiego trochę byli naumiani, ale nie mogli się dogadać po ludzku tylko angielskiego musieli używać :lol: bo przecież to chyba nie słowianie znaczy sie ci Francuzi :D a podwoziliśmy ich z Lovcen do Cetinje... Dostali nawet ode mnie płytkę Miroslava Skoro z utworem Svetinia ;) Bardzo im się podobało... powiedzieli, że będą tego słuchać wspominając wypad na Bałkany, bo jechali stopem przez Słowienię, Chorwację, Czarnogórę, Albanię aż do Grecji na Korfu 8O, a stamtąd spowrotem samolotem do domu...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 07.11.2011 12:00

anakin napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):Och dużo by opowiadać, a co interesuje Cię najbardziej :?:
To, że podwoziliśmy Francuzów i jakie mieli problemy językowe :?:


Francuzi i problemy..................językowe??? 8O
Coś tu mi ściemniasz.... :?

:wink:

Kurna ale CKM ze mnie :mrgreen:

No powiedzmy, że nie znam ich problemów językowych a lingwisyczne :oczko_usmiech: :mrgreen:
zygmunt
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 01.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zygmunt » 07.11.2011 17:03

:D . Leszek , masz mało postów bo większość tak jak ja , czytam wszystko albo prawie wszystko a piszę niechętnie. :oops:

A co do paliwa to też pozatykały mi się filtry na ichniejszym dizlu.
A tankowałem tam tylko raz na trasie z Budvy do Kotoru. :)

P.S. Nie cytuję bo jeszcze takowej umieiętności nie posiadlem :oops: :papa:
.. pozdr...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.11.2011 11:47

Filtry jak filtry... filtr ci kwasu nie wyłapie a w opałowym masz go w ........ :devil: więc złuszczyło mi pompę do końca a opiłki zapchały wtryski, które również od tego kwasu zardzewiały i komplet wtrysków do regeneracji ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.12.2011 20:30

Leszku,
ostatnio nie śledziłem wątku, roboty tyle, że szok, więc nie widziałem Twojego wezwania do odebrania nagrody za co przepraszam:) trudny wybór...ale coś trzeba wybrać:) bardzo podobają mi się zdjęcia o numerach : 7a,12a,12c,13a(jakby Primośten), 15d, 16c, 21b, 24c,27,28a,30c(jakby Hvar niedaleko Sucuraju)32, 33a,,,,,i to PK też bardzo ładne. na pudło wchodzą 12c,21b i 33a, a wygrywa 12c. I to zdjęcie poproszę :D

pozdrawiam
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 13.12.2011 14:57

Przesyłka na poczcie czeka :D w pełnym rozmiarze 10-ciu megapikseli :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.12.2011 17:02

bardzo ładne zdjęcie zrobiłeś Ty i Twoja D80tka :)
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 08.01.2012 09:39

Z opóźnieniem ale melduje sie kolejny czytelnik, oglądacz, fajna wyprawa i fotoleracja, dziękuje. Od pewnego czasu myslę o Czarnogórze ale lubię kempingi, możesz cos fajnego polecić w MNE. Pozdrawiam
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 16.01.2012 09:14

Przepraszam, że dopiero teraz ale nie zauważyłem, że ktoś tu jeszcze zagląda 8O :D

Kilka fajnych campingów na pewno znajdziesz, czy polecić... :?: Z czystym sumieniem mogę polecić ten na którym byliśmy my. Co prawda w pewnej odległości od morza, ale za to po płaskim - nie w pionie. Miejscowość Buljarica - camping Maslina. Bardzo miły właściciel. W tym sezonie miał zamiar zamontować antenę, żeby na terenie całego campingu był osiągalny WiFi :D Ale miał również uruchomić serwis www a chyba jeszcze tego nie zrobił :(

http://www.campingmaslina.me/

No i nie działa jak mówiłem :(

Ale może tu coś wypatrzysz :?: :D
janusz07
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 260
Dołączył(a): 20.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) janusz07 » 22.01.2012 20:09

Dziękuję za informację.
Sandi
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 08.10.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sandi » 12.04.2012 22:09

piękne zdjęcia i widoki...mam chęć na wakacje w tym roku właśnie w Czarnogórze :) pozdrawiam
morawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 29.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) morawa » 18.01.2013 15:53

Witaj

W zeszłym roku też odwiedziliśmy Czarnogóre. Mieliśmy kwaterę w Buliarice - świetna lokalizacja do zwiedzania - wszędzie blisko.

ps.

technicznie, jakiego aparatu używasz i z jakim obiektywem - no powiem Ci - zdjęcia - żyleta

Marcin

ps.1

robię przymiarkę na Grecję i tak jakoś trafiam na Twoje relacje :-)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.01.2013 11:17

Hej cześć morawa :D

stary Nikoś D80 ;) Obiektywy NIKKOR 28-85 pełnoklatkowy do analoga za 350 zł kupiony na allegro używany, TOKINA 12-14 z jakimiś symbolami, ale co to za jeden :?: używkę kupiłem z cf za 1250 zł generalnie do tego kilka filtrów CPL, UV i system Cokin z szarym połówkowym... więcej grzechów nie pamiętam :mrgreen:

Czyżbyś na naszą Grecję z 2007 roku trafił :?: strrrrrrasznie dawno temu to było :D

Pozdrav
Leszek
morawa
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 29.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) morawa » 23.01.2013 11:28

Witaj

Rozpocząłem przygotowania do tegorocznych wakacji (czas na Grecje) i jakoś tak trafiłem przez przypadek na dawno nieodwiedzane forum cro.pl :-) i pewnie tez przez przypadek Wasza relacja była jednym z pierwszych linkow.

Od 2008 roku staram się mojej "młodzieży" pokazać piękno bałkanów i powiem że z wielkim sukcesem.
Nawet moja żona daje radę z trudami podrózy.

Kilka lat temu kupiłem D5000 z obiektywem 28-105 (chyba kitowy) i moje zdjęcia choć generalnie nie ma zastrzeżeń to mi w nich brakuje tego takiego ciężko to opisać, ale takiego życia, świeżości, soczystości, jakoś tak.
Planuję w tym roku zakupić do Nikona jakiś ciekawszy obiektyw, przy pomocy którego można by osiągać pełne zadowolenie..... też myślałem o zakupie czegoś używanego i chyba to jest dobry pomysł, jak widzę :-)

pozdrawiam
Marcin
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 23.01.2013 12:20

Marcin... bo do tego dochodzi jeszcze obrobka :P nie wrzucam surówki :P no coś ty... tu suwaczek przesunę, tu kontrast zwiększę, tu nasycenie, tu ostrość podciągnę... ;)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Kilka fotograficznych wycieczek po Bałkanach - strona 17
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone