Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kilka fotograficznych wycieczek po Bałkanach

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.09.2011 13:08

Serdecznie witam wszystkich oglądaczy, bo czytać to raczej nie będzie co, za to zdjęcia będę się starał dozować ;) i tak oto:

1. Neum w ogóle
Obrazek

2. I w szczególe.
Obrazek

3. Szczegóły na plaży
Obrazek

Ostatecznie na tej plaży spędziliśmy kilka godzin, a że była jaka była, to znaczy miała zaledwie kilkaset m2, bo po obu jej stronach rozpościerały się plaże hotelowe, to i widoki nie były za ciekawe ;)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 01.09.2011 13:28

Witam i ja się przysiądę do oglądania jeśli mogę. Tegoroczne wakacje miały być właśnie w Czarnogórze niestety nie wypaliły :cry:, a, że temacik nie poszedł w zapomnienie plan został przełożony na przyszłe wakacje. :D
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 01.09.2011 15:54

Czekam na resztę zdjęć. Ja widziałem Czarnogóry tylko kawałek i mam troszkę mieszane uczucia ale chętnie poznam inny punkt widzenia. :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 01.09.2011 16:42

Witaj Leszku , dosiadam się do grona oglądaczy Twojej fotorelacji 8)

Już za dwa tygodnie mam zamiar odwiedzić ten kraj przy okazji naszej objazdówki , dlatego wszelkie wskazówki są mile widziane :D


Pozdrawiam
Piotr
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.09.2011 19:06

A zapraszam do oglądania zapraszam :) Hehe te granice Nieznanego to nie tak do końca nieznane ;) Wszak i po chorwacku i po bośniacku i po czarnogórsku Maslina to nic innego jak oliwka :D pivo to piwo, rakija to rakija... tylko w euro się płaci za wszystko.

Robert, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia ;) IMHO Crna Gora to prawie Chorwacja tyle że nie obecnie a jakieś 10 lat wstecz... Nie zapominajcie, że niepodległość w referenum odzyskała większością 53% głosów w 2006 roku, a więc pięć lat temu.

Cholibcia a już mają euro za walutę :D obrotny naród :lol:

A Czarnogórę warto zobaczyć, mam nadzieję, że uda mi się pokazać jako tako ten piękny kraj :D

4a. Boka Kotorska
Obrazek

4b. Boka Kotorska
Obrazek

4c. Boka Kotorska
Obrazek

4d. Nasz dzielny wehikuł ze spalonym sprzęgłem :twisted:
Obrazek
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.09.2011 19:16

Mimo wszystko, wole poczekać na euro, niż zamienić się na historię ...
5 lat mówisz ... Cieniutki podręcznik ;)



Żona namawia mnie na Czarnogórę, ale jak widzę, kolejny z etapów który wirtualnie zaliczę, żeby sobie opinii nie popsuć.

Już tu mówiłem jednemu, ze reklamacje będą, jak tak ładnie będziecie ten kraj pokazywać :)


Pozdrawiam :D
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.09.2011 19:28

Przepraszam :oops: walnąlem się z ilością procentów :oops:
Czarnogóra proklamowała niepodległość

Opis: Zwolennicy niepodległości Czarnogóry świętują w Podgoricy, 21 maja 2006. Za wyjściem Czarnogóry ze związku z Serbią opowiedziało się w referendum 55,5 proc. głosujących. Tym samym spełniono wymogi stawiane przez Unię Europejską, konieczne dla uznania pełnej niepodległości państwa. 3 czerwca 2006 parlament Czarnogóry proklamował niepodległość.
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 01.09.2011 19:34

Leszek Skupin napisał(a):Przepraszam :oops: walnąlem się z ilością procentów :oops:
Czarnogóra proklamowała niepodległość

Zobaczysz, skończysz w piekle za to ...


Chyba, że poprawisz to czterdziestoma prockami ;)


:D
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 01.09.2011 20:00

Leszek ale moje mieszane uczucia dotyczą czegoś innego. Sveti Stefan - zamknięty. Plaże w okolicahc Budvy zastwione parasolami tak gęsto, że szpilkę trudno wsadzić. I tak się zastanawiam czy oni te parasole i leżaki ustawiali od linijki czy jak? :lol: Te przejawy komercji jak na 5 lat państwa to jak dla mnie zbyt duzo. :?
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 01.09.2011 20:10

Fakt. Czarnogóra to kraj straszliwych kontrastów. Podejrzewam, że nocka na Sv Stefan kosztuje ok 500e od łba ;) takie luksusowe jachty tam podpływały, że masakra. Nawet w pewnym momenie zacząłem się rozglądać za Billem Gatesem bo podpłynął jakiś jacht na amerykańskiej banderze :lol: a kilka km dalej campingi z kiblami na narciarza, znaczy się dziurą w ziemi i prysznicami z podartymi zasłonkami na zewnątrz budynków.... może to zniesmaczyć fakt, ale widoki, które zobaczyliśmy wynagrodziły nam wszystko a Bille Gatesy mogą sobie to wszystko co najwyżej w NG Channel pooglądać :twisted: :lol:

P.S. To ja Wam tu jeszcze pokażę plażę z parasolem koło parasola i ciągnikiem w pobliżu w gratisie :devil:
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 01.09.2011 20:22

Na niektórych stateczkach to nawet helikoptery były i to nie te małe 2-osobowe tylko pełnowymierowe. 8O :lol: No dobrze pomarudziliśmy ale moze byś cos wkleił. :D
myszkin
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1081
Dołączył(a): 15.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) myszkin » 01.09.2011 20:50

Montenegro czy tam Czarnogóra jeden pies

dawaj Leszku więcej zdjęć :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.09.2011 20:55

Jestem i ja choć jeszcze nie przeczytałem ale już się biorę za lekturę.
piter83pl
Cromaniak
Posty: 651
Dołączył(a): 16.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piter83pl » 01.09.2011 21:00

Mi się Czarnogóra bardzo podobała, ale nie wybrzeże... ale właśnie to co za tymi nadmorskimi górami się kryje :)
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 01.09.2011 21:06

Miałem plana na ten rok do Czarnogóry, ale jak zwykle życie zweryfikowało plany. Może i dobrze bo przez tą złamaną nogę to bym zaliczkę stracił za zerwaną rezerwację.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Kilka fotograficznych wycieczek po Bałkanach - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone