Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pbskarpy
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pbskarpy » 04.09.2017 08:46

Witam.

Nie wiem czy to dobry dział, ale chcę się podzielić swoimi wrażeniami po pobycie na Camp Oliva w Rabacu.

Byłem tam z żoną i dwuletnią córką. Mieliśmy swój namiot i samochód. Pobyt 20.08.2017 - 25.08.2017. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to podłączenie do elektryczności. Jest ono przy każdej parceli, ale trzeba mieć jakieś przejściówki na normalne wtyczki. Niestety nikt mnie o tym nie poinformował i tak zostałem praktycznie bez prądu. Czyli nie ładowałem telefonów i nie robiłem sobie ciepłych napojów. Teren campingu płaski i zróżnicowany jeśli chodzi o nasłonecznienie. Są parcele z dużymi drzewami i są takie z niskimi i z niewielką ilością drzew. Pomimo, że praktycznie 80% campingu było zajęte to nie odczułem tłoku w alejkach i w toaletach. Na plaży też. Plaża kamienista z płaskim zejściem do wody.

Grunt był kamienisty, ale moje śledzie wchodziły bardzo dobrze. Przy parcelach jest woda. Na terenie campingu jest kiosk. Zaraz obok cmpingu, w hotelu jest market. Jest drogi. Dla przykładu: 1,5l wody około 5 zł. W Lidlu 3 km od Rabacu - ok. 1,5/2 zł.

Byłem w Chorwacji na kempingach już 4 razy. Zawsze ładowałem sprzęt w toaletach. Tym razem ładowałem power bank w toalecie i po ok. trzech godzinach ktoś mi go ukradł. Niestety. Telefonów w ten sposób ładowanych nikt nie ukradł.

Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2017 09:07

pbskarpy napisał(a):Witam.Nie wiem czy to dobry dział, ale chcę się podzielić swoimi wrażeniami po pobycie na Camp Oliva w Rabacu.

Byłem tam z żoną i dwuletnią córką. Mieliśmy swój namiot i samochód. Pobyt 20.08.2017 - 25.08.2017. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to podłączenie do elektryczności. Jest ono przy każdej parceli, ale trzeba mieć jakieś przejściówki na normalne wtyczki. Niestety nikt mnie o tym nie poinformował i tak zostałem praktycznie bez prądu.

Byłeś w tym wątku >>> campingowe-patenty-i-caravaning-t14321-2235.html#p1893793

Na następnej stronie była wzmianka o przejściówce.
Na innych stronach też.
maarec
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 14.09.2017 10:50

pbskarpy napisał(a):Witam.
Niestety nikt mnie o tym nie poinformował i tak zostałem praktycznie bez prądu. Czyli nie ładowałem telefonów i nie robiłem sobie ciepłych napojów.
Pozdrawiam.

niestety, nie przygotowałeś się do wyjazdu. To tylko Twoja wina. Przejściówkę lub jej elementy do wykonania samemu można kupić zarówno w Pl lub w Cro w marketach lub wypożyczyć na niektórych campingach. Zakup sobie przejściówkę albo i dwie, bo to standard na całą Europę.
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi