Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pbskarpy
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pbskarpy » 04.09.2017 09:46

Witam.

Nie wiem czy to dobry dział, ale chcę się podzielić swoimi wrażeniami po pobycie na Camp Oliva w Rabacu.

Byłem tam z żoną i dwuletnią córką. Mieliśmy swój namiot i samochód. Pobyt 20.08.2017 - 25.08.2017. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to podłączenie do elektryczności. Jest ono przy każdej parceli, ale trzeba mieć jakieś przejściówki na normalne wtyczki. Niestety nikt mnie o tym nie poinformował i tak zostałem praktycznie bez prądu. Czyli nie ładowałem telefonów i nie robiłem sobie ciepłych napojów. Teren campingu płaski i zróżnicowany jeśli chodzi o nasłonecznienie. Są parcele z dużymi drzewami i są takie z niskimi i z niewielką ilością drzew. Pomimo, że praktycznie 80% campingu było zajęte to nie odczułem tłoku w alejkach i w toaletach. Na plaży też. Plaża kamienista z płaskim zejściem do wody.

Grunt był kamienisty, ale moje śledzie wchodziły bardzo dobrze. Przy parcelach jest woda. Na terenie campingu jest kiosk. Zaraz obok cmpingu, w hotelu jest market. Jest drogi. Dla przykładu: 1,5l wody około 5 zł. W Lidlu 3 km od Rabacu - ok. 1,5/2 zł.

Byłem w Chorwacji na kempingach już 4 razy. Zawsze ładowałem sprzęt w toaletach. Tym razem ładowałem power bank w toalecie i po ok. trzech godzinach ktoś mi go ukradł. Niestety. Telefonów w ten sposób ładowanych nikt nie ukradł.

Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.09.2017 10:07

pbskarpy napisał(a):Witam.Nie wiem czy to dobry dział, ale chcę się podzielić swoimi wrażeniami po pobycie na Camp Oliva w Rabacu.

Byłem tam z żoną i dwuletnią córką. Mieliśmy swój namiot i samochód. Pobyt 20.08.2017 - 25.08.2017. Pierwsze co mnie zaskoczyło, to podłączenie do elektryczności. Jest ono przy każdej parceli, ale trzeba mieć jakieś przejściówki na normalne wtyczki. Niestety nikt mnie o tym nie poinformował i tak zostałem praktycznie bez prądu.

Byłeś w tym wątku >>> campingowe-patenty-i-caravaning-t14321-2235.html#p1893793

Na następnej stronie była wzmianka o przejściówce.
Na innych stronach też.
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 14.09.2017 11:50

pbskarpy napisał(a):Witam.
Niestety nikt mnie o tym nie poinformował i tak zostałem praktycznie bez prądu. Czyli nie ładowałem telefonów i nie robiłem sobie ciepłych napojów.
Pozdrawiam.


niestety, nie przygotowałeś się do wyjazdu. To tylko Twoja wina. Przejściówkę lub jej elementy do wykonania samemu można kupić zarówno w Pl lub w Cro w marketach lub wypożyczyć na niektórych campingach. Zakup sobie przejściówkę albo i dwie, bo to standard na całą Europę.
zielak3
Odkrywca
Posty: 67
Dołączył(a): 11.06.2014
Camp lisicina zmiana

Nieprzeczytany postnapisał(a) zielak3 » 16.04.2018 21:07

Witam
Dla tych co w tym roku wybierają się do tego campu.
Właściciel napisał do mnie iż od tego roku kuchnia będzie niedostępna (gaz).
Pozdrawiam
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 17.04.2018 17:42

Orientujecie się czy jest jakiś kamping w miejscowości Jadrija? Może ktoś był i coś więcej napisze. Szukam prostego rozwiązania: namiot, 2 osoby i auto.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2018 20:00

babiszado napisał(a):Orientujecie się czy jest jakiś kamping w miejscowości Jadrija? Może ktoś był i coś więcej napisze. Szukam prostego rozwiązania: namiot, 2 osoby i auto.

Dlaczego chcesz prostego rozwiązania w Jadrija. :?:
Kempingów w Chorwacji na proste rozwiązanie jest bardzo dużo.
http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=24
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 18.04.2018 05:50

Dziękuję Janusz, z powodu takiego, że znajomy chce się dokoptować do mojego wyjazdu, a mamy już rezerwację właśnie tam. Oczywiście w naszym apartamencie nie ma już opcji, a miejsca, które znalazł kosztowały milion pieniędzy.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.04.2018 08:25

babiszado napisał(a):Orientujecie się czy jest jakiś kamping w miejscowości Jadrija? Może ktoś był i coś więcej napisze. Szukam prostego rozwiązania: namiot, 2 osoby i auto.
Chyba własnie się tworzy http://www.resort-sibenik.com/
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107647
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 18.04.2018 09:03

babiszado napisał(a):Dziękuję Janusz, z powodu takiego, że znajomy chce się dokoptować do mojego wyjazdu, a mamy już rezerwację właśnie tam. Oczywiście w naszym apartamencie nie ma już opcji, a miejsca, które znalazł kosztowały milion pieniędzy.

Niestety w Jadriji nie ma kempingu, chyba że jakiś przydomowy bez strony internetowej.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 18.04.2018 09:32

gusia-s napisał(a):
babiszado napisał(a):Orientujecie się czy jest jakiś kamping w miejscowości Jadrija? Może ktoś był i coś więcej napisze. Szukam prostego rozwiązania: namiot, 2 osoby i auto.
Chyba własnie się tworzy http://www.resort-sibenik.com/


Jeżeli ośrodek tworzy Gebetsroither (co za melodia w nazwie), to raczej będzie to kemping z ich mobildomkami i przyczepami no chyba, że będą chcieli podnajmować parcele.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 18.04.2018 11:28

SingSing74 napisał(a):
gusia-s napisał(a):
babiszado napisał(a):Orientujecie się czy jest jakiś kamping w miejscowości Jadrija? Może ktoś był i coś więcej napisze. Szukam prostego rozwiązania: namiot, 2 osoby i auto.
Chyba własnie się tworzy http://www.resort-sibenik.com/

Jeżeli ośrodek tworzy Gebetsroither (co za melodia w nazwie), to raczej będzie to kemping z ich mobildomkami i przyczepami no chyba, że będą chcieli podnajmować parcele.
Póki co strona w trakcie budowy ale pewnie masz rację. Znalazłam info, że luksusowy, 5*, z basenem itd ... start w 2018, zakwaterowanie jak piszesz.
Jest kontakt na stronie, kto zainteresowany może pisać do nich i pytać o szczegóły, może kilka działek będą mieli :)

Nasz ostatni kemp na Brać w Supetar też w zasadzie głównie przeszedł na domki mobilne ale kawałek pola namiotowego i 9 parceli pod kampery/przyczepy mają. Ceny i dostępność podają dopiero po kontakcie tel/mail.
babiszado
Odkrywca
Posty: 82
Dołączył(a): 02.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) babiszado » 20.04.2018 17:38

Dziękuję za pomoc, skontaktuję się dzisiaj z Niemcami, jeżeli ustalę coś konkretnego napiszę co to za projekt.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.04.2018 18:00

babiszado napisał(a):Dziękuję za pomoc, skontaktuję się dzisiaj z Niemcami, jeżeli ustalę coś konkretnego napiszę co to za projekt.
Przyda się sprawdzone info :)
Pawel_M.
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 21.04.2017
Gdzie na camping na południe od Splitu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel_M. » 24.04.2018 13:21

Drodzy Cromaniacy,
przejrzałem już chyba całe forum i dalej nie wiem...
Jedziemy z narzeczoną do Chorwacji 28 czerwca - 15 lipca. Na początku mamy rezerwację na campingu Waterman w Supetarze. Uciekamy stamtąd 4 lipca rano i jedziemy zwiedzać Split...
I nie wiemy co dalej. Doradźcie proszę jakiś przyjemny camping na południe od Splitu. Im dalej na południe tym lepiej.
Jedziemy samochodem w dwie osoby z dużym namiotem.

Nasze wymagania to:
- cena za komplet (2 osoby, duży namiot, samochód, prąd) max 30 EUR dziennie
- czyste sanitariaty
- blisko plaży
- ładna plaża, może być kamienista, ale nie beton
- czysta woda
- no i żeby to nie była jakaś totalna wiocha, tylko żeby dało się dojść na piechotę do jakiegoś miasteczka gdzie są knajpy, lodziarnie, i trochę ludzi :)

Odpada:
- Orebić, bo już byliśmy (btw. Camping nevio to standard jakiego szukamy)
- Hvar, jakoś nas nie urzekł, no może poza Jelsą, ale też nie chcemy jechać drugi raz w to samo miejsce

Zastanawia mnie:
- camp Divna
- camp Vrila
- camp Zuljana
- camp Podaca
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Gdzie na camping na południe od Splitu?

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 08.05.2018 15:49

Pawel_M. napisał(a):Drodzy Cromaniacy,
przejrzałem już chyba całe forum i dalej nie wiem...
Jedziemy z narzeczoną do Chorwacji 28 czerwca - 15 lipca. Na początku mamy rezerwację na campingu Waterman w Supetarze. Uciekamy stamtąd 4 lipca rano i jedziemy zwiedzać Split...
I nie wiemy co dalej...
Rezerwacja na Waterman w Supetarze pod namiot zupełnie zbędna bo pole namiotowe jest niemal cały czas puste no chyba, że chcecie namiotem rozbić się na parceli pod kampery i przyczepy ale wtedy trzeba się liczyć z tym, że drożej (w zeszłym roku parcela 19 eu +po 10 eu/os. już z taksą klim. więc raczej 40 eu niż 30 ;) ) poza tym sporo dalej do plaży.
5 dni na Brać to bardzo mało i ja bym z niego nie uciekała po tak krótkim czasie. Może warto jeszcze na kilka dni przeskoczyć na drugą stronę wyspy i pobytować na kamp No1 w Bolu w pobliżu Złotego Rogu (na pewno w tym czasie nie potrzeba rezerwacji), pobuszować po Bolu i murvickich/za murvickich plażach a następnie przez Sumartin przedostać się do Makarskiej i dalej ... Split zrobić przed Bracem albo w drodze powrotnej.

Pawel_M. napisał(a):...
- no i żeby to nie była jakaś totalna wiocha, tylko żeby dało się dojść na piechotę do jakiegoś miasteczka gdzie są knajpy, lodziarnie, i trochę ludzi :)
...

Zastanawia mnie:
- camp Divna ...
to jest właśnie zadupie, na piechtę to co najwyżej do Duby a tam wrony zawracają :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 24
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone