Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grubyandreas
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 17.07.2011
przyczepka lekka

Nieprzeczytany postnapisał(a) grubyandreas » 05.07.2015 16:54

Mam pytanie, jeśli zdecyduje się zabrać przyczepka lekką z plandeka to czy na polu będzie opcja by stała obok namiotu wraz z samochodem? Wybieram się 15.07 do Pakostane lub Drage.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: przyczepka lekka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2015 18:11

grubyandreas napisał(a):Mam pytanie, jeśli zdecyduje się zabrać przyczepka lekką z plandeka to czy na polu będzie opcja by stała obok namiotu wraz z samochodem? Wybieram się 15.07 do Pakostane lub Drage.

Przyczepka może stać przy namiocie razem z samochodem.
Nie ma dla nich odrębnych parkingów :wink:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: przyczepka lekka

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 05.07.2015 21:13

Janusz Bajcer napisał(a):
grubyandreas napisał(a):Mam pytanie, jeśli zdecyduje się zabrać przyczepka lekką z plandeka to czy na polu będzie opcja by stała obok namiotu wraz z samochodem? Wybieram się 15.07 do Pakostane lub Drage.

Przyczepka może stać przy namiocie razem z samochodem.
Nie ma dla nich odrębnych parkingów :wink:


Pod warunkiem, że jest tyle miejsca i można stanąć autem przy namiocie. :oczko_usmiech: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 05.07.2015 22:57

Nigdy nie zatrzymałbym się na kempingu, na którym przyczepka i samochód nie może stać przy namiocie. :idea:

Na tych kempingach o które pytał pytający - auto i przyczepka może stać na parceli przy namiocie :oczko_usmiech: :papa:
amciaa
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) amciaa » 07.07.2015 08:46

Jako blondynka muszę się upewnić. Czyli wjazd na kemping to jednorazowa opłata za parcele i opłata za ilość przespanych nocy za każdą osobę i psa? Bo nie wiem co płacę raz, a co wypada jako krotność?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 08:57

parcela
osoba/osoby
taksa klimatyczna
pies
- płatność za każdą dobę pobytu.
(jeśli w cenniku kempingu jest oddzielnie namiot, auto, prąd - to też za każdą dobę pobytu)
Jednokrotna jest tylko opłata za rejestrację/meldunek - 1 euro od osoby.
wiewióra
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 15.05.2011
Rezerwowanie miejsc na kempingach

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiewióra » 07.07.2015 13:39

Cześć,
czy macie zwyczaj rezerwować miejsca na kempingach? W Chorwacji nigdy tego nie robiłam i jakoś nie było problemu.
Ale - mam w planie ok. tydzień (od 3 sierpnia, poniedziałek) na Rabie - na San Marino lub Padova 3. Na San Marino nie ma już miejsc do rezerwacji (wszystko zarezerwowane), na Padova 3 są.
Czy wszystkie miejsca na kempingu podlegają rezerwacji? Czy jest opcja, że na tym San Marino będzie miejsce?
Podzielcie się doświadczeniem.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Rezerwowanie miejsc na kempingach

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.07.2015 14:29

Parcele zazwyczaj (ale to nie reguła) są rezerwowane a już te z widokiem na Jadran w szczególności, więc jeśli nie chcą przyjąć rezerwacji tzn., że zarezerwowane wszystkie. Jak kemping dysponuje również miejscami nieparcelowanymi to raczej nie podlegają one rezerwacji.
Najlepiej zapytaj na konkretnym kempingu jak to jest u nich, bo tu nie ma jednolitości.
My nie rezerwujemy - na naście odwiedzonych kempingów na 1 zdarzyło się, że nie było miejsc pod przyczepę - z namiotem nie było by problemu. Po prostu kemp. położony był na półkach kaskadowych i nie wszędzie dało się dotrzeć z przyczepą.
Pojechaliśmy na inny.
Jak masz jeden konkretny upatrzony, na którym z jakichś powodów Ci bardzo zależy to lepiej mieć rezerwację, nam nie zależy aż tak bardzo czy to będzie ten czy inny nie dobieramy wg **** bo i tak codziennie krążymy w okolicy, miejsce noclegu wybieramy wg tego co w okolicy można robić i co zwiedzać, gdzie są jakieś ładne plażyczki - widoki itd ...
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008
Re: Rezerwowanie miejsc na kempingach

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 07.07.2015 14:33

wiewióra napisał(a):Cześć,
czy macie zwyczaj rezerwować miejsca na kempingach? W Chorwacji nigdy tego nie robiłam i jakoś nie było problemu.
Ale - mam w planie ok. tydzień (od 3 sierpnia, poniedziałek) na Rabie - na San Marino lub Padova 3. Na San Marino nie ma już miejsc do rezerwacji (wszystko zarezerwowane), na Padova 3 są.
Czy wszystkie miejsca na kempingu podlegają rezerwacji? Czy jest opcja, że na tym San Marino będzie miejsce?
Podzielcie się doświadczeniem.


Padova to mały kemping z małą plażą .... blisko do Rabu, co jest plusem.
Ja za pierwszym razem pojechałam na San Marino w ciemno w środku sezonu.
Daleko od wody - zaraz przy wjeździe - było dość dużo wolnego placu, ale wszędzie daleko.
Na kempie pojedyncze miejsca na zasadzie zapchania dziury.
W końcu wylądowałam w pasie dla kamperów przy samej plaży.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013
Re: Rezerwowanie miejsc na kempingach

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 07.07.2015 23:03

wiewióra napisał(a):... mam w planie ok. tydzień (od 3 sierpnia, poniedziałek) na Rabie - na San Marino lub Padova 3. Na San Marino nie ma już miejsc do rezerwacji (wszystko zarezerwowane), na Padova 3 są....

Dopiero skojarzyłam , że na tym Padova jest teraz znajomy kamperem. Zajęli miejsce nieparcelowane wg niego lepsze, bez rezerwacji ale oni już tam trochę siedzą. Rzuć okiem na jego opis klik
Kilka postów dalej jest trochę fotek. Z miejscówek przy morzu ponoć śmierdzi 8O
kasiakejt
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 17.07.2015
kempingi z kuchnią/możliwością gotowania

Nieprzeczytany postnapisał(a) kasiakejt » 21.07.2015 16:54

Witam, wybieramy się w najbliższym czasie na kemping. Plan jest na Mljet i kemping w Ropa, bo byliśmy i się nam podoba. Jest tam też dostępna kuchnia, co nam bardzo odpowiada, bo mamy małe auto i nie zmieścimy pełnego wyposażenia kuchennego. Jedziemy we 2 + 2 dzieci.

Bierzemy też pod uwagę wschodnią Istrię, ew. Cres, jeśli dzieciakom będzie ciężko jechać - by było bliżej. Tam trudno z takimi małymi kempami, przejrzałam już wszystkie i są raczej duże, no ale trudno. Czy na kempingach w Rabac albo w Osor lub Cikat - jest dostepna jakas ogólna kuchnia? Lodówki? Czy jest jakieś miejscu jakieś takie miejsce?
Będę wdzięczna za info.

Lubimy małe, niskobudżetowe kempy, z w miarę dobrym sanitariatem (bez kolejek), poza tym mamy małe wymagania, nawet wolimy bez basenów, marketów i innych "atrakcji", tylko blisko natury i zacisznych zatok.
Użytkownik usunięty
Prośba do admina: proszę usunąć ten post. Dzięki.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 21.07.2015 17:59

Prośba do admina: proszę usunąć ten post. Dzięki.
Ostatnio edytowano 31.07.2015 05:23 przez Użytkownik usunięty, łącznie edytowano 1 raz
arezi
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 84
Dołączył(a): 09.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) arezi » 22.07.2015 18:45

Czy ktoś może był na kempingu Tramontana w Savudriji. Wiem, że jest malutki i skromniutki, ale ma posłużyć jako baza wypadowa podczas zwiedzania Włoch i Słowenii. Wklejam linka: http://www.avtokampi.si/kamp/3/391/Tramontana/
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003
Re: kempingi z kuchnią/możliwością gotowania

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 22.07.2015 19:02

kasiakejt napisał(a):Witam, wybieramy się w najbliższym czasie na kemping. Plan jest na Mljet i kemping w Ropa, bo byliśmy i się nam podoba. Jest tam też dostępna kuchnia, co nam bardzo odpowiada, bo mamy małe auto i nie zmieścimy pełnego wyposażenia kuchennego. Jedziemy we 2 + 2 dzieci.

Bierzemy też pod uwagę wschodnią Istrię, ew. Cres, jeśli dzieciakom będzie ciężko jechać - by było bliżej. Tam trudno z takimi małymi kempami, przejrzałam już wszystkie i są raczej duże, no ale trudno. Czy na kempingach w Rabac albo w Osor lub Cikat - jest dostepna jakas ogólna kuchnia? Lodówki? Czy jest jakieś miejscu jakieś takie miejsce?
Będę wdzięczna za info.

Lubimy małe, niskobudżetowe kempy, z w miarę dobrym sanitariatem (bez kolejek), poza tym mamy małe wymagania, nawet wolimy bez basenów, marketów i innych "atrakcji", tylko blisko natury i zacisznych zatok.


W Osorze na campie Bijar kuchni nie ma, a przynajmniej nie było jeszcze nie tak dawno. Sam camp bardzo polecam, spokojny bez dodatkowych "atrakcji".
Kuchnia jest ma pewno na campie Ravno w Prizbie na Korculi, ale to równie daleko jak Mljet... W ogóle kuchnia nie jest często spotykana na campch, tam wynika z moich wieloletnich crocampingowych doświadczeń :roll:

Możesz napisać coś więcej o campie w Ropie? Wspomniałaś, że byliście...szczególnie interesuje mnie: cień, miejsce na duży namiot, sanitariaty z naciskiem na ciepłą wodę i czystość oraz możliwość spacerowania (lody w pobliżu bardzo wskazane;) no i plaża (podobno strome zejście...?)
artooro7
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.07.2015
Pole Namiotowe okolice Pula lub Zadar

Nieprzeczytany postnapisał(a) artooro7 » 26.07.2015 20:22

Witam! Jesli mozecie to podzielcie sie ze mna i wszystkimi zainteresowanymi ciekawymi miejscami gdzie mozna rozbic namiot w okolicy Pula luz Zadar. Wybieram sie z rodzinka na wakacje i szukam czegos fajnego w rozsadnej cenie . Jesli ktos cos wie o prosze o info ;) :hut:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 20
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone