Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi w Chorwacji

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
AniaJ.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 784
Dołączył(a): 24.07.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) AniaJ. » 24.05.2015 22:02

My wybieramy się na camp Kargita w sierpniu. Pod koniec stycznia opłaciłam rezerwację parceli. Nam zależało na zacienionej w pasie nadmorskim, wówczas nie było już w czym wybierać w tym terminie.
Na campie w tym roku rusza mały sklepik. Na zdjęciach miejsce wygląda zachęcająco :)
Ewka13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 24.06.2015
Poszukuję kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewka13 » 24.06.2015 13:41

Witam wszystkich Cromaniaków :)
Podróżuję sporo, ale Chorwacja jest mi na razie całkiem obca i w sierpniu zamierzam to zmienić.
Buszując po internecie w poszukiwaniu polecanego i sprawdzonego osobiście kempingu trafiłam do Was. Zależy mi na jakimś fajnym kempingu blisko morza od Rijeki do wysokości wyspy Rab, na lądzie (obawiam się opłat za prom, mam spory zestaw auto + przyczepa). Jeśli ktoś coś może polecić, będę wdzięczna :)

Wyjaśnię subiektywne pojęcie "fajny kemping":
- czyste sanitariaty
- możliwość postawienia przyczepy w cieniu
- raczej spokojny, rodzinny niż "imprezownia"
- blisko morza (plaży, gdzie można popływać)
- mile widziany, lecz niekonieczny, basen
- rozsądna cena
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Poszukuję kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 24.06.2015 18:41

Ewka13 napisał(a):Witam wszystkich Cromaniaków :)
Podróżuję sporo, ale Chorwacja jest mi na razie całkiem obca i w sierpniu zamierzam to zmienić.
Buszując po internecie w poszukiwaniu polecanego i sprawdzonego osobiście kempingu trafiłam do Was. Zależy mi na jakimś fajnym kempingu blisko morza od Rijeki do wysokości wyspy Rab, na lądzie (obawiam się opłat za prom, mam spory zestaw auto + przyczepa). Jeśli ktoś coś może polecić, będę wdzięczna :)

Wyjaśnię subiektywne pojęcie "fajny kemping":
- czyste sanitariaty
- możliwość postawienia przyczepy w cieniu
- raczej spokojny, rodzinny niż "imprezownia"
- blisko morza (plaży, gdzie można popływać)
- mile widziany, lecz niekonieczny, basen
- rozsądna cena


Kiedyś byłem tu :arrow: http://www.camping.hr/campsites/medveja
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Poszukuję kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.06.2015 19:00

Ewka13 napisał(a):Witam wszystkich Cromaniaków :)
Podróżuję sporo, ale Chorwacja jest mi na razie całkiem obca i w sierpniu zamierzam to zmienić.
Buszując po internecie w poszukiwaniu polecanego i sprawdzonego osobiście kempingu trafiłam do Was. Zależy mi na jakimś fajnym kempingu blisko morza od Rijeki do wysokości wyspy Rab, na lądzie (obawiam się opłat za prom, mam spory zestaw auto + przyczepa). Jeśli ktoś coś może polecić, będę wdzięczna :)

Czyli celujesz w Kvarner - jest ich tam kilka >>> http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=20
Ewka13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewka13 » 25.06.2015 08:46

Vjetar, dzięki.
Wygląda fajnie, choć chciałam po drugiej stronie Rijeki :wink:
Janusz, dziękuję.
Znam tego linka, sporo grzebałam po necie, bardziej chodzi mi o to, żeby ktoś napisał: "byłem tu, było fajnie, czysto, jest cień, fajna plaża, polecam" :D Dużo łatwiej znaleźć coś ciekawego na wyspach, a ja szukam na lądzie i to na konkretnym odcinku.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.06.2015 08:51

Ewka13 napisał(a):Vjetar, dzięki.
Wygląda fajnie, choć chciałam po drugiej stronie Rijeki :wink:

Wiem, ale to naprawdę blisko. :)

Pzdr
Ewka13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewka13 » 25.06.2015 09:28

Faktycznie daleko nie jest i kemping wygląda fajnie :)
Jak to jest z tymi cenami? Mam rozumieć, że płacę za parcelę (wg cennika 21-23 Euro) i tyle?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 25.06.2015 09:57

Ewka13 napisał(a):Faktycznie daleko nie jest i kemping wygląda fajnie :)
Jak to jest z tymi cenami? Mam rozumieć, że płacę za parcelę (wg cennika 21-23 Euro) i tyle?


O nie nie nieeee, nie ma tak dobrze ... trzeba doliczyć osoby (7,79/os.)+taxa klimatyczna jak niżej+opłata rejestracyjna 1eu/os

"Cena za parcelo vključuje vozilo (avto + šotor, avto + počitniško prikolico, avtodom), elektriko oz. dodatno še vodo na posameznih parcelah. Na neparceliranem delu kampa je potrebno posebej plačati vozilo + šotor ali prikolico.
Dodatno se plača tudi turistična taksa od 0,70 do 0,90 eur po osebi na dan."


Możliwy rabat po 10% od osoby z kartą CCI dostępną w naszym PZM
Plażę od kempingu dzieli jezdnia - nawet ładna ta plaża ale widzę na niej rzędy leżaków .... bleee
Ewka13
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 24.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewka13 » 25.06.2015 10:07

No właśnie tak myślałam, że to coś za tanio, ale nie mogłam znaleźć tego cennika ile za osobę. Dzięki.
Nie za bardzo podoba mi się ta ulica... Ale to pierwszy kemping, który ktoś podrzucił, może coś do wyboru się znajdzie? Jak pisałam wcześniej blisko morza od Rijeki do wysokości wyspy Rab, na lądzie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2015 10:23

Ewka13 napisał(a):
Janusz, dziękuję.
Znam tego linka, sporo grzebałam po necie, bardziej chodzi mi o to, żeby ktoś napisał: "byłem tu, było fajnie, czysto, jest cień, fajna plaża, polecam" :D

Byłem dość dawno na jednym z kempingów w Senj 3 noce (chyba w 1998 r.) w celu wypadu do Plitvic, bo znad morza tylko ok. 100 km.
Wtedy ten kemping był bardzo mizerny jeśli chodzi o warunki (nie pamiętam nazwy) w porównaniu z kempingami na Istrii.
Na forum chwalony jest kemping Ujca w Senj, ale jest mały i w sezonie "pęka w szwach".

Pobyt na kempingu ma ten plus, że jeśli niezarezerwowany, to można przed zatrzymaniem się na nim sprawdzić warunki - jak nie pasują - jechać na inny.
Kvarner (ląd) nie jet długi :wink: można zrobić na miejscu rekonesans i wybrać na pobyt kemping który najbardziej się spodoba.

Opinie ludzi są różne - mnie np. polecany kemping przez Jacka wcale nie odpowiada na pobyt.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2015 10:27

Ewka13 napisał(a):No właśnie tak myślałam, że to coś za tanio, ale nie mogłam znaleźć tego cennika ile za osobę. Dzięki.

Cenniki kempingów (i nie tylko) masz linku w moim poście wyżej.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.06.2015 11:29

Janusz Bajcer napisał(a):Byłem dość dawno na jednym z kempingów ...


Selce. :)
http://www.camping.hr/campsites/selce
Ten już rejonowo by pasował. :wink:
Ostatnio edytowano 25.06.2015 11:32 przez Vjetar, łącznie edytowano 1 raz
fasi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 837
Dołączył(a): 22.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) fasi » 25.06.2015 11:32

Vjetar napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Byłem dość dawno na jednym z kempingów ...


Selce. :)


Byłem, jakoś niespecjalnie mi się podobało a w szczególności sanitariaty :(
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107665
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 25.06.2015 11:41

Nie w Selce - na pewno kemping był w Senj :idea:
Albo Bunica I lub Bunica V
http://www.tz-senj.hr/ponuda/kampovi/

Jeśli Bunica V - to w 1998 roku było tam całkiem inaczej ...
A rano był mniej więcej taki widok

Obrazek
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 25.06.2015 11:44

Janusz Bajcer napisał(a):Nie w Selce - na pewno kemping był w Senj :idea:

Januszku, ja się z Tobą nie kłócę.
Wykorzystałem tylko część Twojego wpisu :arrow: Byłem dość dawno na jednym z kempingów i dopisałem gdzie byłem kiedyś. :D
Pzdr
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi

cron
Kempingi w Chorwacji - strona 18
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone