Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kempingi na Losinj?

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rowa
kempingi na Losinj?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rowa » 20.06.2003 18:56

WItam wszystkich zwolenników włóczęgi po "małym kraju na wielkie wakacje"! WYbieram się z rodzinką na wyspę Losinj, na camping w okolicach Osoru. Czy ktoś tam kiedyś był? Czy ktoś może krótko (i szybciutko) opisać NEGATYWNE strony kempingów na Losinj? Może gdzieś po prostu nie warto zaglądać? A swoją drogą: startuję we wtorek ok. 16.00 z Polski (rodzinka czterdziestolatków z synami 14 i 12 lat). Może ktoś chce jechać w konwoju dla kurażu? Jedziemy pierwszy raz. Pozdrowienia!
Ania i Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 08.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Grześ » 20.06.2003 20:36

Ale czemu negatywne :?: :?: :?:
Dwa lata temu byliśmy na Losinj i na Cresie. Mamy bardzo miłe wspomnienia. Jednak co do wyboru kampu, wydaje mi się, że od Osoru lepsze warunki są na kampingach Poliana i Cikat w Mali Losinj, a także na kampingu w miejscowości Cres (nazwy nie pamiętam)..
W Osor kamp jest położony tuż przy moście łączącym wyspy. Panuje tam spory ruch i hałas.
W Valun jest także pięknie położony kamp, jednak znam go tylko ze zdjęcia, więc nie wiem jakie są na nim warunki.
Pozdrawiamy - Ania i Grześ. :D
Ps. jeśli lubicie naturyzm, to polecamy Punta Kriża :!:
rowa
odpowiedź Ani i Grzesiowi

Nieprzeczytany postnapisał(a) rowa » 20.06.2003 23:03

Dzięki za odpowiedź. Osor jest na razie kandydatem, bo znam ceny (korespondowałem z właścicielem tego kampa) i ogólnie to miejsce spełniało warunki, jakie chciałem. Ale ostrzeżenie o ruchu i hałasie to poważna sprawa! To trzeba będzie zmienić miejsce pobytu - w takim razie Cikat (ale właśnie o tym kampie słyszałem, że jest hałaśliwy) albo co innego, ale koniecznie na Losinj. Szukamy zdecydowanie spokoju i jeszcze raz spokoju - zobaczymy, czy po zeszłorocznej wyprawie na Litwę i tamtejsze pola campingowe znajdziemy trochę wytchnienia w Chorwacji.
Jeszcze raz dziękuję za odpoweidź. A może macie jeszcze jakieś spostrzeżenia? A o negatywy pytałem, bo chcę uniknąć jakichś nieprzyjemnych niespodzianek. Nie wybieracie się tam teraz?
Ania i Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 08.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Grześ » 21.06.2003 11:05

Tym razem jedziemy w okolicę Szybenika a później do Dubrovnika.
Rzeczywiście Cikat znajduje się bardzo blisko Mali Losinj, więc może tam być gwarno. My najdłużej mieszkaliśmy na kampie Poliana ok. 3 km. od tej miejscowości. Jest to jeden z tych kampingów, które z czystym sumieniem mogę polecić : zacieniony, na łagodnych pagórkach, z własną plażą ( częściowo kamyki - raszta skałki), sklep, stragan z warzywami, lodziarnia, restauracja, korty, rowery, plac zabaw, boisko, bilard no i schludne sanitariaty !. A przy tym spokój i porządek.
W 2001 roku za rodzinę (2+2), samochód i namiot płaciliśmy ok. 70 zł. za dobę.
Jeśli chcecie jeszcze coś wiedzieć - w domu będziemy jeszcze trzy dni - potem mamy nadzieję przywieźć wspomnienia z innych miejsc.
:D
Pozdrowienia - Ania i Grześ. :papa:
rowa
a jak tam z lodówkami?

Nieprzeczytany postnapisał(a) rowa » 21.06.2003 21:13

Bardzo dziękuję Wam za odpowiedź. W takim razie zmieniamy plany. Napiszcie jeszcze, czy są tam lodówki do wypożyczenia lub czy można w inny sposób z nich korzystać.
Ania i Grześ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 08.02.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania i Grześ » 22.06.2003 10:30

Chyba nie widziałem tam lodówek do wynajęcia. Na kampie jest prąd, więc można korzystać z własnej. Ania i Grześ.
rowa
dziękuję

Nieprzeczytany postnapisał(a) rowa » 22.06.2003 14:09

No to postanowione: jedziemy na Poliane. Ruszamy pojutrze. Życzymy Wam szerokiej drogi i spotkajmy się zatem po powrocie tutaj albo w poczcie email (nasz adres to: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl). Wymienimy obserwacje i doświadczenia. Zdaje się, że też macie dwójkę dzieci, więc pewnie podstawa tych obserwacji będzie nam wspólna. Po powrocie - pewnie 8-9 lipc - zajrzę tu i do poczty, i o ile planowany remont mi w tym nie przeszkodzi, opiszę wam pobyt. A może łatwiej będzie mailem? Jeżeli zgadzacie się na to przyślijcie na podany adres kontakt e-mail. A tymczasem jeszcze raz miłego pobytu. Gośka i Robert

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
kempingi na Losinj?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone