Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi na Istrii

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.08.2008 22:16

Witaj Janusz - mam nadzieję, że tytuł MISTER Kempingu przypadł Tobie :lol: :wink: :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2008 22:35

Piotrku - nie startowałem - dałem szanse młodym :wink: :lol:
Zgłosiło się 9 dziewcząt i 11 chłopaków różnej narodowości.
Ja miałem ochotę "załapać się" do międzynarodowego jury, ale ono było już wcześniej ustalone :evil:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.08.2008 08:32

kopaj napisał(a):piotrulex!
w nawiązaniu do posta:

kopaj napisał(a):
W tym roku chyba wreszcie Ulika - na twoją piotrulex odpowiedzialność. (po 25 lipca)
Jesli się zawiodę, to przyjadę do ciebie i się policzymy
pozdrawiam


czekam na sprawozdanie


Masz u mnie piwo! Bardzo dziękuję za polecenie tego miejsca.

Wyjazd udany, wszystkim Ulika bardzo się podobała, a zwłaszcza mojej żonie. Warunki na camp bardzo dobre - zgodnie z twoimi opisami -nic dodać nic ująć. Mozna zapomnieć o świecie i wszystkich problemach. Pełny relaks, odpoczynek. Ludzie na kempingu bardzo przyjaźni. Atmosfera wspaniała, cisza i kultura. Czasami młodzież była trochę głośniejsza, ale wszystko w ramach przyjętych zasad i norm. Obsługa zapewniała codzienne animacje- zabawy dla dzieci, aerobiki w basenie i na boisku, potańcówki... Trafiliśmy na Swięto Uliki - rzeźby z piasku, sport, konkursy, zabawy cały dzień, a wieczorem impreza z cudami na kiju i wyborami Miss Uliki

Jeszcze raz dziekuję i do zabaczenia w przyszłum roku tez w Ulice (chyba nigdzie w innym imiejscu)


Bardzo sie ciesze, ze nasz ulubiony camp fkk rowniez i Wam sie spodobal

Za rok tez mamy w planie tam byc wiec moze bedzie okazja do tego piwka - Karlovacko spokojnie wystarczy :D
kopaj
Croentuzjasta
Posty: 127
Dołączył(a): 28.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kopaj » 18.08.2008 09:16

Przecież plany trzeba realizować, czyli jak się spotkamy masz jak w banku. Karlowaćko z pianą czy raczej bez? W Poreću, czy na kempingu w restauracji, wieczorem przy gwiazdach na plaży, czy w zaciszu przynamiotowym? Możesz wybierać :lol: :D
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.08.2008 09:23

kopaj napisał(a):Przecież plany trzeba realizować, czyli jak się spotkamy masz jak w banku. Karlowaćko z pianą czy raczej bez? W Poreću, czy na kempingu w restauracji, wieczorem przy gwiazdach na plaży, czy w zaciszu przynamiotowym? Możesz wybierać :lol: :D


- bez pianki
- na kempingu
- w zaciszu przynamiotowym

juz wybralem

kiedy bedziemy jechac to zalezy od tego kiedy zlobek naszej corki bedzie mial przerwe wakacyjna - w tym roku to caly sierpien

szczerze powiem to juz nas korcilo aby w tym roku poijechac mimo maksymalnego braku czasu, nianajmlodszego ale wiernego autka i nowo wybudowanego domu ktory wymaga wieeeeeele pracy :D

wyslalem Ci maila :D
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 15.10.2008 18:25

A może zna ktoś compingi na Istri, przy morzu ale nie takie wielkie molochy tylko jakieś nieduże i zaciszne?
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 15.10.2008 19:08

Polecam Stupice Premantura
joajer
Cromaniak
Posty: 638
Dołączył(a): 15.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) joajer » 16.10.2008 14:41

mirko napisał(a):Polecam Stupice Premantura

Może i fajny ale na ponad 1100miejsc, a może coś mniejszego ? Od Poreća na południe?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.10.2008 16:24

Na Istrii trudno znaleźć mały kemping - przeważają duże i średnie.

Może TU coś znajdziesz
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 17.10.2008 07:09

Ja kiedyś mieszkałem tu
http://www.chorwacja.pl/Medveja/Autocamp_Medveja.xml

POCZYTAJ

W zeszłym roku też na chwilkę-czysto, cień, SAM, 2 knajpki, szkółka nurkowania, sprzęt wodny, blisko wszędzie, troszkę gór, itd...
Temcza
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 410
Dołączył(a): 27.09.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Temcza » 21.10.2008 20:54

Ja polecam kamp Mareda /Novigrad .Fajny ,wprawdzie bez atrakcji typu baseny ale kameralny.http://www.laguna-novigrad.hr/en/mareda/index.php Pozdrawiam
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 23.10.2008 19:09

Janusz Bajcer napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Pamiętam jedną z atrakcji z poprzednich pobytów - wybory Miss Valkanela.
Ciekawe czy te wybory są nadal organizowane :?: :lol:


Wróciłem dzisiaj - 14.08.2008 r. na kempingu Valkanela odbyły się coroczne wybory MISS i MISTERA kempingu :lol:


Januszu :) co ze zdjeciami z wyborów MISS
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 24.10.2008 12:43

:oops: :oops: Relacja się "zacięła" , bo tyle innych ciekawych do czytania w tym roku na forum, że brak czasu na pisanie swojej.
Ale obiecuję dokończyć :idea:
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 25.10.2008 20:41

Janusz Bajcer napisał(a)::oops: :oops: Relacja się "zacięła" , bo tyle innych ciekawych do czytania w tym roku na forum, że brak czasu na pisanie swojej.
Ale obiecuję dokończyć :idea:


:D cierpliwie czekam
...i szacunek dla Ciebie :wink:
ptasznik5
Croentuzjasta
Posty: 129
Dołączył(a): 03.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ptasznik5 » 01.11.2008 11:49

Najlepszy w okolicy Puli to camp Pomer. Nie za duży, swojski klimat, bez "przemysłu turystycznego", który w tej okolicy rozwinął się niemal do "przetwórstwa turystycznego". Na kempingu jest sklep, kiosk z owocami i warzywami, kiosk z pieczywem (oba czynne w sezonie do 21), wypożyczalnia sprzętu pływającego, bar przy plaży, plac zabaw (nie za specjalny, ale jest), konoba rybna. Tuż przy bramie jest większa restauracja, z wyśmienitym jedzeniem i bardzo miłą obsługą, w której prowadzone były codziennie różne imprezy. Dla mieszkańców kempingu było 10% zniżki. Obok jest marina, kolejna restauracja, w miejscowości Pomer również są konoby, w bardzo różnym stylu.
Na kempingu można płacić kunami lub euro, wypożyczają lodówki, wszystko można załatwić, nawet przy minimalnej znajomości języka angielskiego, czy nienieckiego. Zaplecze sanitarne dość dobre, czysto (podczas weekendu, gdy pojawili się Włosi trochę gorzej, bo oni nie za bardzo dbają o porządek, ale brudu nie było).
Dla mnie i mojej rodzinki najważniejsze było to, że wszyscy przestrzegali ciszy nocnej. Owszem, nikt o 22 nie szedł spać, ale mieszkańcy zachowywali się bardzo kulturalnie, w restauracji i barze przy plaży ściszali muzykę (w przeciwieństwie do np. kempingu Medulin oddalonego od Pomera parę kilometrów, skąd często do 4 nad ranem dochodziły odgłosy bardzo głośnej muzyki albo imprez), no jak dla nas
SUPER!!!
Pierwszy raz byłam w tej okolicy i gdyby nie to, że chciałam jak najwięcej pozwiedzać, to nie musiałabym się stamtąd nigdzie ruszać przez dwa tygodnia pobytu!
Polecam wszystkim, którzy cenią sobie piękno przyrody, wygodę i niezależność, ale przede wszystkim chcą odpocząć w spokoju.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi na Istrii - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone