Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

kempingi Molunat, Dubrownik, Trpanj, Krvavica, KAstela....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011
kempingi Molunat, Dubrownik, Trpanj, Krvavica, KAstela....

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 17.08.2011 16:21

Tak jak w temacie szukam dobrych kempingów na trasie z południa na północ w/w miastach (okolicach). Dobre kempingi to takie z dobrym zapleczem i najlepiej własnymi plażami itd jednocześnie z cenami przystępnymi :)
miasta: Molunat, okolice Dubrownika, Trpanj, Krvavica, KAstela (między Trogirem a Spltem), Vodice, okolice Zadaru. Z Zadaru już prosta droga do kempingu Fussina we Włoszech i tam Venezia.

tylko błagam nie piszcie bym szukał po postach, bo naprawdę z ręką na sercu szukałem i po przeczytaniu 5 stron z 20 odpadłem bo niczego się treściwego nie dowiedziałem co mnie interesuje. :)

z góry dzięki za cierpliwość!
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009
Re: kempingi Molunat, Dubrownik, Trpanj, Krvavica, KAstela..

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 17.08.2011 18:34

rocker napisał(a):tylko błagam nie piszcie bym szukał po postach, bo naprawdę z ręką na sercu szukałem i po przeczytaniu 5 stron z 20 odpadłem bo niczego się treściwego nie dowiedziałem co mnie interesuje. :)


.....a Jacek odpierdzielił taki kawał roboty i spisał praktycznie wszystkie campy opisane na Cropli i nie tylko ...... Tutaj
alula
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alula » 17.08.2011 22:10

właśnie wróciłam z Chorwacji i na podanej trasie spałam w Krvavicy, Splicie - Stobrec i w Pakostane - Kozarica, dwa ostatnie kempingi są szeroko opisywane, mi ten w Splicie średnio się podobał, za to Kozarica godna polecenia
co do Krvavicy to spaliśmy na kempingu jest przy porcie, na samym dole miasteczka, przyjemny i kameralny na ok 20 namiotów i ok tyle samo kamperów, toalety i prysznice małe, ale co chwilę sprzątane i nie widziałam by był do nich korek, udostępniony grill i butla gazowa, jest zrobione specjalne miejsce do spożywania posiłków, był to najtańszy kemping, za dwie osoby + namiot + auto (facet nie policzył nam prądu) płaciliśmy ok 110 kun, kemping nie jest przy plaży, ale leży przy publicznej plaży, wystarczy przejść przez parking, plaża ma bardzo dużo cienia
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 18.08.2011 08:36

Maniust - przyznaję Ci rację Jacek odwalił kawał dobrej i pomocnej roboty, ale po pierwsze niejest to w dziale kempingów więc tamnie szuakałem, po drugie nie matam wszystkich opisanych.
A mi nie chodzi, oto żeby wklejać zdjęcia i się rozpisywać tylko hasłami rzucać polecane kempingi np Vodice - Camp imperial, i to już na forum będę szukał lub na necie.
Alula dzięki za info, rozumiem że te 110 kun to za jedną noc w sezonie?

jeszcze 9 dni :)
alula
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 21.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) alula » 18.08.2011 09:09

110 kun za dzień, tu strona http://www.autocamp-krvavica.com/
Krakus37
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krakus37 » 29.08.2011 13:15

TRPANJ - camping VRILA.
Odkryłem go w 2003r i teraz (VIII.2011) byłem po raz 7 i sądzę OSTATNI.
Dlaczego?
Pierwotnie, gdy żył właściciel J.Begović - widać było rękę gospodarza. Na campingu mieściło się maksymalnie 20-30 przyczep i kilkanaście namiotów.
Obecnie -na poszerzonym - mieści się 70-80 przyczep i kamperów oraz kilkadziesiąt namiotów. Infrastruktura pozostała na poziomie 2003r.
Na taką ilość osób (ponad 250) 3 kabiny prysznicowe dla kobiet i taka sama ilość dla mężczyzn to stanowczo za mało. Przedtem (do 2007r) ciepła woda była osiągalna w każdej porze - obecnie do godz. 14 . Przedtem łazienki były sprzątane 3-4x dziennie - obecnie 1x po godz.21. Mówiąc językiem młodzieżowym syf na syfie.
Pierwotnie - składowisko odpadów komunalnych miasteczka TRPANJ znajdowało się ok. 6-7km od campingu - obecnie - przybliżyło się i jest w odległości 1000m a wszystkie ścieki mimo skalnego podłoża "lecą" do zatoki w której się kąpiemy.
Przedtem, gdy na campingu administrowała p.Michaela - widać było troskę o wypoczywających - obecna obsługa -oprócz zbierania opłat -nic nie robi. Droga dojazdowa do samego campingu- jak była kamienista taka nadal jest i przejazdy dziennie min.3 śmieciarek do składowiska i kilkunastu samochodów wzbija potworne ilości pyłu.
Przedtem, gdy camping był nieznany dla polaków - było O.K. - Obecnie (wstyd mi to przyznać) z każdego kampera, przyczepy i namiotu słyszy się tak miłe dla ucha słowa jak "pierdolę" "kurwa" "chuj" itp. Znam biegle język niemiecki i angielski i za jednym wypadkiem gdzie kłócili się młodzi ludzie nie słyszałem podobnie mile brzmiących acz dosadnych słów.
Jedno tylko mogę powiedzieć - nie widziałem pijanych rodaków.
Piszę te kilka przykrych słów, aby uświadomić wybierającym się na camping VRILA, że na nim nie jest tak sielsko i różowo.
Chętnie podyskutuję na temat tego campingu.
Pozdrawiam.
mimik
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 164
Dołączył(a): 14.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mimik » 06.01.2012 18:41

Krakus37 napisał(a):TRPANJ - camping VRILA.
Odkryłem go w 2003r i teraz (VIII.2011) byłem po raz 7 i sądzę OSTATNI.
Dlaczego?
Pierwotnie, gdy żył właściciel J.Begović - widać było rękę gospodarza. Na campingu mieściło się maksymalnie 20-30 przyczep i kilkanaście namiotów.
Obecnie -na poszerzonym - mieści się 70-80 przyczep i kamperów oraz kilkadziesiąt namiotów. Infrastruktura pozostała na poziomie 2003r.
Na taką ilość osób (ponad 250) 3 kabiny prysznicowe dla kobiet i taka sama ilość dla mężczyzn to stanowczo za mało. Przedtem (do 2007r) ciepła woda była osiągalna w każdej porze - obecnie do godz. 14 . Przedtem łazienki były sprzątane 3-4x dziennie - obecnie 1x po godz.21. Mówiąc językiem młodzieżowym syf na syfie.
Pierwotnie - składowisko odpadów komunalnych miasteczka TRPANJ znajdowało się ok. 6-7km od campingu - obecnie - przybliżyło się i jest w odległości 1000m a wszystkie ścieki mimo skalnego podłoża "lecą" do zatoki w której się kąpiemy.
Przedtem, gdy na campingu administrowała p.Michaela - widać było troskę o wypoczywających - obecna obsługa -oprócz zbierania opłat -nic nie robi. Droga dojazdowa do samego campingu- jak była kamienista taka nadal jest i przejazdy dziennie min.3 śmieciarek do składowiska i kilkunastu samochodów wzbija potworne ilości pyłu.
Przedtem, gdy camping był nieznany dla polaków - było O.K. - Obecnie (wstyd mi to przyznać) z każdego kampera, przyczepy i namiotu słyszy się tak miłe dla ucha słowa jak "pierdolę" "kurwa" "chuj" itp. Znam biegle język niemiecki i angielski i za jednym wypadkiem gdzie kłócili się młodzi ludzie nie słyszałem podobnie mile brzmiących acz dosadnych słów.
Jedno tylko mogę powiedzieć - nie widziałem pijanych rodaków.
Piszę te kilka przykrych słów, aby uświadomić wybierającym się na camping VRILA, że na nim nie jest tak sielsko i różowo.
Chętnie podyskutuję na temat tego campingu.
Pozdrawiam.


No to mnie kolega zasmucił. Byłem na tym campie ostatnio w 2007 i miałem stamtąd bardzo fajne wspomnienia. Miałem nawet nadzieję, że camp zmieni się jeszcze na lepsze ale widać jednak nie.
Szkoda, bo to na prawdę urokliwe miejsce było.
Pozdrawiam
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 06.01.2012 18:55

W Molunacie są dwa kampingi. Jeden na zjeździe na początku wsi, drugi na lewo na końcu zatoki; nie za duży.
Ten pierwszy wydawał się ciekawszy.
Sam Molunat, prócz ciepłej wody w zatoce, raczej można sobie darować...
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 07.01.2012 11:03

Tu masz Molunat. Jak chcesz to poczytaj i ogladaj. Na pytania spróbuję odpowiedzieć.
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=34542&start=60

Powrót do Kempingi



cron
kempingi Molunat, Dubrownik, Trpanj, Krvavica, KAstela....
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone