Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
rychu1619
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rychu1619 » 07.05.2018 09:40

Witajcie kochani :). W tym roku pierwszy raz w ciemno, pierwszy raz camping (namiot, domek, pokój).
Jedziemy w połowie czerwca, jedziemy z owczarkiem (jak zawsze), rejon nie ma znaczenia, chcemy poznać wypoczynek na campie, więc fajnie gdyby to był na prawdę dobry camp. Wiem, że Pan Janusz jest znawcą tematu, ale może ktoś jeszcze coś podpowie...
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.05.2018 10:47

rychu1619 napisał(a):Witajcie kochani :). W tym roku pierwszy raz w ciemno, pierwszy raz camping (namiot, domek, pokój).


Sprecyzuj.

rychu1619 napisał(a):Jedziemy w połowie czerwca, jedziemy z owczarkiem (jak zawsze), rejon nie ma znaczenia, chcemy poznać wypoczynek na campie, więc fajnie gdyby to był na prawdę dobry camp. Wiem, że Pan Janusz jest znawcą tematu, ale może ktoś jeszcze coś podpowie...


Lanternacamp.

Kemping na wysokim poziomie z fajnymi plażami, również dla piesków. W pobliżu tejże plaży, czyli na końcu kempingu, znajdują się moim zdaniem najlepiej zlokalizowane parcele.

Tu masz moją krótką recenzję:
istria-pomoc-w-wyborze-campingu-t37551-45.html
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.05.2018 11:20

rychu1619 napisał(a):Witajcie kochani :). W tym roku pierwszy raz w ciemno, pierwszy raz camping (namiot, domek, pokój).
Jedziemy w połowie czerwca, jedziemy z owczarkiem (jak zawsze), rejon nie ma znaczenia, chcemy poznać wypoczynek na campie, więc fajnie gdyby to był na prawdę dobry camp. Wiem, że Pan Janusz jest znawcą tematu, ale może ktoś jeszcze coś podpowie...

Ostatni raz na kempingu w Chorwacji byłem w 2008 roku.
Od tego czasu pewnie wiele się zmieniło.
Ja swoje poszukiwania kempingów rozpoczynałem od ich stron internetowych.
Wybierałem te większe i lepsze, wprawdzie droższe, ale o lepszym wyposażeniu.
Polecam stronkę avtokamp.si - są opisy, cenniki, zdjęcia, filmiki - wybierz region Chorwacji i szukaj kempingów, które umożliwiają pobyt z psem.
W połowie czerwca ceny na kempingach (nawet tych dobrych) są w "dobrej cenie". :wink: :idea:
agbed
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agbed » 11.05.2018 11:35

Witam w tamtym roku byłam na campingu Basko Polje, camping bardzo fajny,zalesiony,obsługa bardzo w porządku, do plazy daleko ale trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi. Pieski były mile widziane na plaży. Plaza fajna,góry ,lasy cos wspaniałego.
Czy może ktoś mi polecic jeszcze jakiś camping bardzo podobny do Bask Polje ,najwazniejsze zeby był zalesiony, Dziękuje z góryza podpowiedzi :papa:
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.05.2018 12:14

Zerknij na Prapratno na półwyspie Peljesac. W tym roku tam się wybieram licząc na spokojne miejsce w cieniu.
Załączniki:
Prapratno.jpg
agbed
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 13.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) agbed » 11.05.2018 12:18

No pięknie tam jest,dzięki wielkie :)
Marta@
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 15.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marta@ » 15.05.2018 11:34

O raju wkleił mi się prawie pusty post więc się przywitam na początek ;)

Rety jakaś oferma ze mnie, usunęłam nie ten, co trzeba.. więc od nowa: Czy ktoś był na którymś z poniżej wymienionych kampingów i może o nich cokolwiek powiedzieć? Mam je już porezerwowane, głównym kryterium była kameralność

Cam Marta na wyspie Krk
Val Vidal w Rovijn
Camping Filip w Sveti Filip i Jakov
Ostatnio edytowano 15.05.2018 11:43 przez Marta@, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.05.2018 12:18

Marta@ napisał(a): ... Czy ktoś był na którymś z poniżej wymienionych kampingów i może o nich cokolwiek powiedzieć? Mam je już porezerwowane, głównym kryterium była kameralność

Cam Marta na wyspie Krk ...
8O Ten kemping nie jest położony nad morzem i w zasięgu spaceru nie ma żadnej przyzwoitej plaży. W linii prostej jest 2 km do morza a do najbliższej przyzwoitej plaży dużo więcej. Kemping leży tuż przy drodze przelotowej prowadzącej do/z przystani promowej.
Marta@
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 15.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marta@ » 15.05.2018 12:45

gusia-s wiem i świadomie tak wybrałam ;) A byłaś tam? jaka atmosfera, właściciele itp? My chcemy przede wszystkim odpocząć :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.05.2018 13:41

Marta@ napisał(a):gusia-s wiem i świadomie tak wybrałam ;) A byłaś tam? jaka atmosfera, właściciele itp? My chcemy przede wszystkim odpocząć :)
Nie byłam, gdyż taka odległość od morza dyskwalifikuje u mnie kemping.
Macie zamiar siedzieć na kempingu? i w ten sposób odpoczywać?

Na Krk mieszkałam na kempingu Skrila, który mogę polecić. Nad samym morzem, z bardzo przyjemną plażą pod nosem a jednocześnie na końcu świata otoczonym górami. Jest relacja na forum więc możesz przejrzeć.
Marta@
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 15.05.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marta@ » 15.05.2018 14:10

Za duży dla nas ten Skrila... I nie, nie będziemy siedzieć na kampingu, ale nie musimy mieszkać przy plaży, bo też szczególnie wylegujący się nie jesteśmy
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.05.2018 14:34

Marta@ napisał(a):Za duży dla nas ten Skrila...
Wbrew pozorom, mimo że nie jest malutki ale też nie nazwałabym go dużym, jest bardzo spokojny i pięknie położony.
Ten Marta fajnie wygląda tylko niestety jest po prostu w nieatrakcyjnej okolicy, ani przy wodzie, ani w górach, ani w fajnym miasteczku za to tuż przy drodze wiodącej do przystani promowej gdzie ruch samochodowy jest wzmożony jednak.
Ja zazwyczaj nie przesiaduję na kempingu i raczej dość aktywnie spędzam czas zwiedzając okolicę ale jednak wolę mieć ten komfort bliskości wody, widoczku na morze bo głównie po to tam jedziemy :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.05.2018 14:40

Marta@ napisał(a):Za duży dla nas ten Skrila... I nie, nie będziemy siedzieć na kampingu, ale nie musimy mieszkać przy plaży, bo też szczególnie wylegujący się nie jesteśmy

Mimo, że Marta jest tania :wink:
Nie przebywał bym ani jednego na nim....
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 15.05.2018 14:45

gusia-s napisał(a):
Marta@ napisał(a):Za duży dla nas ten Skrila...
Wbrew pozorom, mimo że nie jest malutki ale też nie nazwałabym go dużym, jest bardzo spokojny i pięknie położony.

Pełna zgoda z Gusią :) i daleko mu do bycia dużym.
rychu1619
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 18.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rychu1619 » 15.05.2018 22:00

Ostatni raz na kempingu w Chorwacji byłem w 2008 roku.
Od tego czasu pewnie wiele się zmieniło.
Ja swoje poszukiwania kempingów rozpoczynałem od ich stron internetowych.
Wybierałem te większe i lepsze, wprawdzie droższe, ale o lepszym wyposażeniu.
Polecam stronkę avtokamp.si - są opisy, cenniki, zdjęcia, filmiki - wybierz region Chorwacji i szukaj kempingów, które umożliwiają pobyt z psem.
W połowie czerwca ceny na kempingach (nawet tych dobrych) są w "dobrej cenie". :wink: :idea:[/quote]

Niby robiłem tak samo, ale np. strony avtokam.si nie znałem. Czyli warto bardziej doświadczonych zapytać:)
Korciło, żeby jechać w ciemno w tym roku, bo szukałem na ostatnią chwilę i nic nie było ciekawego ale jednak jest rezerwacja w Okrug Gornji...4 tygodnie i moczymy 4 litery.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 63
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone