Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gmarcin1978
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gmarcin1978 » 21.08.2017 15:15

gusia-s

Dojazd do NAVIS jest duuuużo lepszy niz do Kanić'a i Drazica. Z głównej drogi jadąc od Novalji jest oznaczony skręt w lewo. Też jest wąsko ale tylko w początkowej fazie ale po chwili jest wylana świeżutka droga - widać że specjalnie pod kamp. Przed samym kampem a i na samym kampie miejsca jest tyle, że spokojnie samolot zawróci - serio. Na kamp wjeżdzały naprawdę pokaźne kampery i spore zestawy.

Plaża: puściuteńka - z namiotu widziałem swoje dzieci pod tymi parasolkami (mam nadzieję że zdjęcia się załadowały)
Pole: nie jest sie rozbitym jeden na drugim, trochę drzewek jest ale my wybraliśmy wiatę - strzał w dziesiątkę.
Upał: a jakże ale wiatr od morza pieknie nas chłodził
Sanitariaty: jak pisałem wcześniej czyściuteńskie

Braki: brakuje jakiejś kafejki czy sklepu ale to za rok już ma być. U właściciela można zostawić listę zakupów i rano będzie do odbioru to co się chce - pozytywni ludzie

czy wrócę tam? Bez dwóch zdań tak jeśli wrócę na PAG.

Jutro dorzucę jeszcze parę zdjęć.
Załączniki:
20170812_140329.jpg
20170812_140024.jpg
20170812_140017.jpg
FB_IMG_1503320758077.jpg
FB_IMG_1503320753396.jpg
Ostatnio edytowano 22.08.2017 07:54 przez gmarcin1978, łącznie edytowano 1 raz
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.08.2017 23:20

gmarcin1978 dzięki za odpowiedź :)
Mam sentyment do Pagu i chętnie bym wróciła. Poznaliśmy na nim kemp. Drazica, Sv. Duch i Mali Dubrovnik. Na dwa pierwsze jest ciężki dojazd z dużą przyczepą więc Navis wydaje się być fajnym rozwiązaniem.
Strasko i Simuni mnie nie interesują - nie mój klimat.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2017 23:26

Polecany wyżej kemping ma stronkę >>> http://www.navisnovalja.com/
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.08.2017 23:43

Janusz Bajcer napisał(a):Polecany wyżej kemping ma stronkę >>> http://www.navisnovalja.com/

Tak wiem, już na niej byłam zanim zadałam pytania. Widziałam budki na zdjęciach z kempingu to i tak mi się wydawało, że dojazd powinien być dobry. Zawsze warto jednak podpytać kogoś kto już tam był, żeby się nie okazało jak na Sv. Duchu, że większe przyczepy zjechały aby pozostać już tam na zawsze :mrgreen:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.08.2017 23:57

gusia-s napisał(a):Widziałam budki na zdjęciach z kempingu to i tak mi się wydawało, że dojazd powinien być dobry. Zawsze warto jednak podpytać kogoś kto już tam był, żeby się nie okazało jak na Sv. Duchu, że większe przyczepy zjechały aby pozostać już tam na zawsze :mrgreen:

Może specjalnie tam zjechały, aby pozostać na zawsze ... :wink:
gmarcin1978
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gmarcin1978 » 22.08.2017 07:59

Dodałem jeszcze kilka fotek. Linku do strony nie mogłem wkleić z racji bycia świeżynką na forum:) ale widzę już mnie uzupełniliście - dziękuję. Na ich stronie nie widać zalet campingu dlatego chętnie odpowiem na wszelkie pytania a i zdjęcia mam nadzieję, że dały jakiś pogląd.

Na pewno nie jest to strasko i simuni i nigdy takim campem nie bedzie co mi akurat baaaardzo pasuje.
linux
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 29.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) linux » 29.08.2017 19:07

Dzień dobry.
Rok temu w lipcu pierwszy raz byłem w Chorwacji z namiotem. W tym roku wyjazd chciałbym zrealizować w podobnym klimacie. Z racji na to, że planuję jechać dopiero w połowie września, chciałbym dotrzeć gdzieś poniżej Splitu, Makarskiej, a może nawet i niżej (ze względu na pewniejszą pogodę bardziej na południu). Wyjazd w ciemno, ale chciałbym mieć w zanadrzu kilka adresów.
Szukam od kilku dni jakiegoś malutkiego (najlepiej max 10 miejsc), oddalonego trochę od centrum i betonowych pełnych ludzi nabrzeży kempingu. Przeszukałem wszystko na mapach Googla oraz sporo stron na forum i jakoś nie mogę nic znaleźć.
Czy ktoś mógłby polecić jakieś miejsce na obcinku Split-granica z Czarnogórą? Wyspy ze względu na kosztowne przeprawy promem raczej odpadają.
W sumie najważniejsze, żeby był to mały kemping z kilkoma miejscami, blisko morza, oraz mało zurbanizowaną okolicą.
Mam wrażenie, że moje wymagania spełniają tylko miejsca stanowczo powyżej Splitu... :?
Pozdrawiam !
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 30.08.2017 15:31

linux napisał(a):Dzień dobry.
Rok temu w lipcu pierwszy raz byłem w Chorwacji z namiotem. W tym roku wyjazd chciałbym zrealizować w podobnym klimacie. Z racji na to, że planuję jechać dopiero w połowie września, chciałbym dotrzeć gdzieś poniżej Splitu, Makarskiej, a może nawet i niżej (ze względu na pewniejszą pogodę bardziej na południu). Wyjazd w ciemno, ale chciałbym mieć w zanadrzu kilka adresów.
Szukam od kilku dni jakiegoś malutkiego (najlepiej max 10 miejsc), oddalonego trochę od centrum i betonowych pełnych ludzi nabrzeży kempingu. Przeszukałem wszystko na mapach Googla oraz sporo stron na forum i jakoś nie mogę nic znaleźć.
Czy ktoś mógłby polecić jakieś miejsce na obcinku Split-granica z Czarnogórą? Wyspy ze względu na kosztowne przeprawy promem raczej odpadają.
W sumie najważniejsze, żeby był to mały kemping z kilkoma miejscami, blisko morza, oraz mało zurbanizowaną okolicą.
Mam wrażenie, że moje wymagania spełniają tylko miejsca stanowczo powyżej Splitu... :?
Pozdrawiam !


Cześć.

Jeśli ma to być tylko mały camp to dużo takich przydomowych jest w Grebasticy.
Nie wiem jakiego standardu oczekujesz. Bo z tym jest już różnie.
W tym roku zaliczyłem tam camp Punto.
Szału nie ma ale miejsce bardzo spokojne.

Pozdrav
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Rezerwacja parceli na Kempingu

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 04.02.2018 23:06

Mam pytanie odnośnie rezerwacji parceli , otóż zależy mi na rezerwacji konkretnej parceli w konkretnym terminie na Lanternie , czy ktoś wie -robił to i może coś na ten temat napisać ?
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 20.02.2018 19:08

Posiada ktoś aktualny telefon na camp Boban?
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.02.2018 19:15

fiechu napisał(a):Posiada ktoś aktualny telefon na camp Boban?

Masz ten +385 (0) 98 192 12 52 :?:
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 20.02.2018 19:30

gusia-s napisał(a):
fiechu napisał(a):Posiada ktoś aktualny telefon na camp Boban?

Masz ten +385 (0) 98 192 12 52 :?:


Tak ale nikt nie odbiera.
Walt
Odkrywca
Posty: 102
Dołączył(a): 04.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Walt » 20.02.2018 19:30

Na kontakt można liczyć raczej koniec maja / początek czerwca. Przynajmniej mailowy.
fiechu
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 901
Dołączył(a): 15.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) fiechu » 20.02.2018 19:34

Walt napisał(a):Na kontakt można liczyć raczej koniec maja / początek czerwca. Przynajmniej mailowy.


Na odpowiedź na maila czekam już 2 miesiące :D
Na Fb też pisałem.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 20.02.2018 20:45

fiechu napisał(a):
Walt napisał(a):Na kontakt można liczyć raczej koniec maja / początek czerwca. Przynajmniej mailowy.


Na odpowiedź na maila czekam już 2 miesiące :D
Na Fb też pisałem.
Koleżanka dostała odpowiedź z kempingu o braku wolnych miejsc, podczas gdy już na nim mieszkała :mrgreen:
Odp. im że wie o tym, ponieważ jedną z parcel sama zajmuje :mrgreen:

Teraz martwy sezon, także trzeba poczekać.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 60
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone