Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
pbskarpy
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 16.06.2017
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) pbskarpy » 04.08.2017 10:59

Janusz Bajcer napisał(a):Tam gdzie byłeś , to dobra stronka z kempingami na Istrii. :idea:


Czyli jaka stronka?

A co powiecie o kempingu Olivia przy Rabac? Generalnie szukam niewielkich kempingów posiadających prąd i natryski. Znacie takie w tych rejonach?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: Kemping bez rezerwacji? Kemping w okolicach Rabac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2017 12:02

pbskarpy napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Tam gdzie byłeś , to dobra stronka z kempingami na Istrii. :idea:


Czyli jaka stronka?

A taka >>> http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=21
veyron
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 3
Dołączył(a): 31.07.2017
Re: kampingi bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) veyron » 04.08.2017 13:23

Janusz Bajcer napisał(a):Witam.
Na dużych kempingach (50-140 ha) w sierpniu miejsce na kamper powinno być, tylko nie przy wodzie (w pierwsze drugiej, trzeciej linii brzegowej.)
Te duże kempingi na Istrii to np.
Umag 140 ha >>>
Porec 80 ha >>>
Funtana/Vrsar 56 ha

Więcej kampingów (do wyboru, do koloru) >>>


Janusz

wielkie dzięki za pomoc.
Ale nie do końca rozumiem jednego. W jednych postach ludzie pisza , że Istria i okolice są zapchane przez Włochów i Niemców w sieprniu , a w drugich większość poleca właśnie tamte okolice.

Jeszcze z innej strony koledzy Havena i SingSing74 piszą o Dubrovniku i innych lokalizacjach wysuniętych mocno na południe.


Czyli - im dalej na południe , tym mniej Niemców/Włochów ?

A może jednak na półwyspach , czy gdzieś na środku znajdzie się coś , co jest mało znane wśród wyżej wymienionych ?

A może (i to jest najgorsza opcja) - nie ma sensu jechać na Chorwację w ciemno w sierpniu , bo tylko się człowiek najeździ i wszędzie odbije się od bramy ?

:roll:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: kampingi bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.08.2017 13:34

veyron napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Witam.
Na dużych kempingach (50-140 ha) w sierpniu miejsce na kamper powinno być, tylko nie przy wodzie (w pierwsze drugiej, trzeciej linii brzegowej.)
Te duże kempingi na Istrii to np.
Umag 140 ha >>>
Porec 80 ha >>>
Funtana/Vrsar 56 ha

Więcej kampingów (do wyboru, do koloru) >>>


Janusz

wielkie dzięki za pomoc.
Ale nie do końca rozumiem jednego. W jednych postach ludzie pisza , że Istria i okolice są zapchane przez Włochów i Niemców w sieprniu , a w drugich większość poleca właśnie tamte okolice.


Jak widzisz z linku - na Istrii jest najwięcej kempingów i sporo dużych. Jest wybór. :idea:
Dawno już na kempingach nie byłem, ale wg mnie miejsce znajdziesz - tylko nie w pierwszej linii brzegowej.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010
Re: kampingi bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 04.08.2017 14:03

veyron napisał(a):
A może jednak na półwyspach , czy gdzieś na środku znajdzie się coś , co jest mało znane wśród wyżej wymienionych ?



Przeglądając opinie o kempingach natknąłem się na zupełnie nowy w Orebic - Autocamp Lavanda. Z tego co czytałem oddany w czerwcu tego roku. Niemalże same pozytywne wpisy. Możesz zostać pionierem i skrobnąć jakąś relację lub recenzję tego pola.

Prawdopodobnie tam może być miejsce, bo jeszcze nie było szans na wcześniejszą rezerwację.

http://www.lavanda-camping.com/pl/index.html
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014
Re: kampingi bez rezerwacji

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 04.08.2017 22:41

SingSing74 napisał(a):
veyron napisał(a):
A może jednak na półwyspach , czy gdzieś na środku znajdzie się coś , co jest mało znane wśród wyżej wymienionych ?



Przeglądając opinie o kempingach natknąłem się na zupełnie nowy w Orebic - Autocamp Lavanda. Z tego co czytałem oddany w czerwcu tego roku. Niemalże same pozytywne wpisy. Możesz zostać pionierem i skrobnąć jakąś relację lub recenzję tego pola.

Prawdopodobnie tam może być miejsce, bo jeszcze nie było szans na wcześniejszą rezerwację.

http://www.lavanda-camping.com/pl/index.html


Wygląda ciekawie, ceny raczej standardowe. Minusem jest to że jest jeszcze mało zacieniony.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 05.08.2017 11:00

Doczytałem, że najwięcej cienia można uświadczyć w części nieparcelowanej w dodatku z widokiem na morze.
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 07.08.2017 20:40

Czołem Cromaniaczki i Cromaniacy! Pilnie potrzebuję namiaru na niedrogi camping na Istrii - najlepiej w północnej części. W planach mieliśmy w tym roku jedynie odwiedzić na kilka dni rodzinę w Stuttgarcie, skąd pociągiem chcieliśmy wyskoczyć na weekend do Paryża. W ostatnim momencie, pod wpływem smutnych nastrojów rodziny zdecydowałem jednak, że ponownie, po trzyletniej przerwie odwiedzimy ukochaną Chorwację. Z uwagi na ograniczony mocno w tym sezonie budżet wpadłem na pomysł wakacji pod namiotem. Miałem już wybrany camping na południu Istrii, jednak dodatkowe atrakcje stolicy Francji spowodowały, że po raz kolejny muszę zweryfikować plany. Dzięki paryskim złodziejom pozbyłem się dokumentów i znacznej części wakacyjnej gotówki. Tym samym niskobudżetowy wypad do Paryża okazał się wyjątkowo drogą i kłopotliwą wycieczką. W chwili obecnej wracam już do Niemiec, gdzie będę czekał na wysłany już z domu paszport, który pozwoli mi na dalszą podróż do Cro. Tak jak napisałem na wstępie, szukam niedrogiego pola namiotowego najlepiej na wysokości Novigradu, w miarę blisko wody, bez specjalnych atrakcji, ale w miarę czysty, najlepiej z możliwością negocjacji cen. Mam ograniczone możliwości szperania po Internecie, dlatego piszę do Was. Nie mogę pozwolić, żeby jakiś drań z Paryskiego metra zepsuł mojej rodzinie długo wyczekiwane wakacje! Z góry dziękuję za pomoc i czekam niecierpliwie na sugestie.

Pozdrawiam.
P. S.
Uważajcie na złodziei w Paryskim metrze - są bardziej przebiegli, niż Wam się wydaje!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.08.2017 21:03

mickanovi napisał(a):Czołem Cromaniaczki i Cromaniacy! Pilnie potrzebuję namiaru na niedrogi camping na Istrii - najlepiej w północnej części.


http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=21

Może ten

http://www.nazor.hr/default.aspx?id=295
mickanovi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 154
Dołączył(a): 11.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) mickanovi » 08.08.2017 00:06

Dziękuję legendzie naszego forum za błyskawiczną odpowiedź ☺️. Jutro z samego rana dzwonię na Kamp Veli Joze, żeby upewnić się, czy mają miejsce.
Pozdrawiam.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.08.2017 07:52

Bycie legendą zobowiązuje. :oczko_usmiech:
eraser
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.08.2017
Male Ciste, Boban, Zivogosce ...

Nieprzeczytany postnapisał(a) eraser » 08.08.2017 21:01

Świeża relacja. Po przeczytaniu prawie całego forum pojechaliśmy w rejon Zivogosce bez rezerwacji. Pierwszy i główny cel był Boban. Uwaga - na forum CRO.PL opinie bardzo pozytywne, na czeskich forach już bardziej podzielone, nawet odniosłem wrażenie, że na forum wypowiada sie pod fałszywym nickiem któryś z czeskich operatorów turystycznych oferujących usługi na Bobanie.

Pierwsza próba - [b]camping w Podgore[/b] - brak miejsc, chociaż podobno mamy poczekać i do 1-2 godz. powinno być - nie dla nas, drogo i tłumy.

Dalej po drodze - [b]BOBAN[/b] - brak miejsc, podobno wszystkie miejsca zarezerwowane. Kiedy na 2 tygodnie przed wyjazdem pisałem e-maila z zapytaniem o możliwość rezerwacji otrzymałem odpowiedz, że w sezonie nie ma możliwości ?!?!

Dalsza próba - [b]camp Dole[/b] - nieciekawie. Drogo i ...

Następnie [b]Male Čiste[/b] - mamy tylko jedno miejsce, gdzie jest rodzina, która wyjeżdża jutro (miejsce duże a rodzina tylko z namiotem na samochodzie).

Kolejna próba - Čiste (zaraz obok) - ewidentnie nastawione na campery, namioty bokiem, brak cienia.

Przyznam, że trochę pod presją wybraliśmy Male Čiste. Jednak decyzja była super.
[b]OCENA:[/b]
- cichy camping z ograniczoną liczbą gości - właściciel nie idze na kasę, i jak miejsca nie ma, to nie ma.
- [b]sanitariaty "Duże Čiste"[/b] - sprzątane na bieżąco, ciepła woda non-stop z kotła na gaz.
- plaża pod nosem, cicha i naprawdę bez tłoku. Jak pod własnym domkiem wczasowym.
- 95% miejsc zacienionych. Tam gdzie przez część dnia brak cienia - właściciel zwraca uwagę.
- cena za 3 osoby dorosłe + dziecko 10lat + duży namiot + samochód + prąd = 45€. Trochę więcej niż planowaliśmy, jednak w końcu naprawdę warto było.
dabik
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabik » 11.08.2017 08:33

Hej,
Polecicie jakis kamping dla 2 + 2 :) w okolicach Dubrownika? Milo by bylo jakby mialy baseny... :)
dzieki
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107673
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 11.08.2017 08:57

dabik napisał(a):Hej,
Polecicie jakis kamping dla 2 + 2 :) w okolicach Dubrownika? Milo by bylo jakby mialy baseny... :)
dzieki

Hej.
https://www.camping-adriatic.com/hr/sol ... laza-bazen
dabik
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 11.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dabik » 11.08.2017 09:03

dzieki za szybkie info ale niestety tam juz: Not available for selected dates. :(
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 58
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone