Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 18.07.2017 13:47

Tak. Np. Marina di Venezia czy Union Lido w pobliskim Cavallino.
mirtomir
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 07.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirtomir » 18.07.2017 20:56

Zamówiony cennik
Załączniki:
2017-07-18 21.41.21.jpg
Ostatnio edytowano 25.07.2017 06:51 przez mirtomir, łącznie edytowano 1 raz
mirtomir
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 07.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirtomir » 18.07.2017 21:03

andeo napisał(a):Ja za błotkiem nie ryłam,znalazłam w pudle takim i się wypaćkałam

Wiaderko namierzone. Jutro zgarniemy trochę tego cudu i się wypaćkamy. Samo zdrowie, choć pachnie jak nasz poczciwy mazurski muł ;)
Ostatnio edytowano 18.07.2017 21:54 przez mirtomir, łącznie edytowano 1 raz
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 18.07.2017 21:27

:mrgreen: to prawda ,krzemem jakby ...paćkajcie się i fotki poproszę :)
Andrzej40
Odkrywca
Posty: 113
Dołączył(a): 16.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Andrzej40 » 18.07.2017 21:35

kol. mirtomir..dzięki za cennik.Na 3 osoby wychodzi już prawie tyle co połowa kwatery..a targamy cały ,, bajzel " ze sobą przez pół europy :).Ale jeśli sie to lubi...
mirtomir
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 07.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirtomir » 20.07.2017 21:06

andeo napisał(a)::mrgreen: to prawda ,krzemem jakby ...paćkajcie się i fotki poproszę :)

I odpuściłem... Nie smarowałem ani siebie, ani rodziny.
Zabrakło chyba wsparcia i wiary w działanie tego mułu.
Ake mam ciekawostkę. Te kojoty, to tak na prawdę Szakale złociste. Dawni mieszkańcy tych terenów.
Tyle na dzisiaj .
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.07.2017 18:16

mirtomir napisał(a):Te kojoty, to tak na prawdę Szakale złociste. Dawni mieszkańcy tych terenów.
Tyle na dzisiaj .


Mówisz? Być może :)
Szkoda że zabrakło wiary i nie będzie paćkanych fotek :mrgreen:
mirtomir
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 07.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirtomir » 22.07.2017 21:51

Andeo- Nawet pani Ulli wywiesiła notkę o " Gold schakalen" które " singen" i że nie są szkodliwe :).
Błotka nie było, ale były Divna i Duba.
Plaże pewnie znane bywalcom. Ciekawy jestem, czy inni też zauważyli wręcz inwazję os na plaży Divna. Niby nic nie robią, tylko ich wszędzie pełno i trzeba mocno uważać. Duba już dużo spokojniej jesli o osy chodzi. Nie biorąc os pod uwagę obie plaże są pełne uroku mimo dość dużej ilości ludzi na nich :)
Dzisiaj rano sensacja!!! 5min. padał deszcz. Potem duchota przechodząca w normalny upał.
Na wtorek zapowiadają burze z dużymi opadami, czyli test nowego namiotu i ... terenu na którym stoi..
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 22.07.2017 22:04

Na Divnej byliśmy ,wiało dość mocno, ale os nie było ,tylko ze to było trzy lata temu, Duby nie odwiedziliśmy .
Zazdroszczę Wam trochę tych koncertów szakali ,błotka,palemek na plaży.Fajnie ,bawcie się dobrze i obyście suchą nogą wyszli po tych deszczach zapowiadanych :)
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 23.07.2017 10:33

Wracając do kupna świeżych ryb na "Vrili" to można je kupić naprawdę za peredziesiąt kun od "gościa" na skuterku który tam zajeżdża. Tak my kupiliśmy dwa lata temu.
Ps. Vrila super kamp :D napewno jeszcze wrocimy.My w tym roku Hvar i kamp Paklina, też może być :wink:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 23.07.2017 12:17

Darek a można trochę aktualnych informacji nt Kampu i fotek prosić? wiesz, plaża,sanitariaty,parcele?
darek1974
Odkrywca
Posty: 73
Dołączył(a): 19.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1974 » 23.07.2017 21:03

Jeśli chodzi o camp Paklina. Sam camp w miarą dobrze zacieniony. Parcele z widokiem na morze pod małymi drzewkami oliwnymi i przy toaletach i prysznicach , dużo ludzi się kręci i trochę mało cienia bo drzewka jeszcze małe :D. My jesteśmy jakby po drugiej stronie na końcu campu pod wielkim drzewem. Od 9 godz. do 13 może w słońcu ale później całe zaciemnienie. Reszta campu w cieniu cały dzień. U Ivo można kupić zimne piwko, wino i zamówić rybę którą zrobi na grilu i poda z winem i sałatką (13€ od porcji). W Ivan Dolac jest jedna konoba(dobre jedzenie) i jeden Studenac ale jak narazie nie możemy narzekać :D . Toalety czyste, męskie dwie i dwie damskie. Jeszcze w kolejce nie stałem rano :) . Prysznice trochę "kicha"jak mówi moja żona bo dwa i tylko za kotarą od strony morza 8O ale jak ktoś sie nie wstydzi? (wiaterek wieje :D ). Dla mnie jest ok. Plaże są trzy i jedna FKK małe, ale można pochodzić wzdłuż wybrzeża i znaleźć swoją zatoczke. Jutro mogę jakieś zdjęcia wstawić. :papa:
andeo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2113
Dołączył(a): 31.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) andeo » 24.07.2017 16:53

Super,dzięki za informacje ,zdjęcia chętnie zobaczę .
mirtomir
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 07.01.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirtomir » 25.07.2017 06:50

darek1974 - Dzięki za opis. A dałbyś radę wkleić tu fotkę cennika? Myślę że to byłoby dobre uzupełnienie.
Pozdrowienia z Camp Vrila ( wczoraj wiało i wiało, potem ciach i przestało. Wieczorem solidna burza z deszczem. Teraz 07:45, znowu pada... na razie bez grzmotów.)

NAMIOT PRZETRWAŁ :)) - to był jego chrzest bojowy.
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 591
Dołączył(a): 20.03.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 25.07.2017 07:50

mirtomir napisał(a):darek1974 - Dzięki za opis. A dałbyś radę wkleić tu fotkę cennika? Myślę że to byłoby dobre uzupełnienie.
Pozdrowienia z Camp Vrila ( wczoraj wiało i wiało, potem ciach i przestało. Wieczorem solidna burza z deszczem. Teraz 07:45, znowu pada... na razie bez grzmotów.)

NAMIOT PRZETRWAŁ :)) - to był jego chrzest bojowy.

Możesz się podzielić info , jaki to namiot ? przetrwał dzielnie nawałnicę.... :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 55
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone