Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kempingi które warto polecić ....

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 14.06.2017 22:22

maslinka napisał(a):
TomKinS napisał(a):Waterman Beach Village wygląda bardzo zachęcająco, czyli rozumiem, że tam z namiotem nie ma się co pchać?

Ze strony wynika, że są parcele, na których można ustawić, co się chce ;) - przyczepę, kamper lub namiot. Tylko cen nie ma na stronce, trzeba zapytać mailowo.

Pisałam do nich. Parcela 19 eu, os. 9 eu, taxa turyst. 1 eu/os.
Miejsc jest 30. Parcele zaraz na początku kempingu czyli najdalej od plaży. Pewnie bezpieczniej jest zarezerwować miejsce niż jechać/ płynąć tam w ciemno.
Nie bardzo mi się to uśmiecha, napiszę o dostępność przed samym wyjazdem, jak nie bedzie wolnych miejsc to wybiorę coś na lądzie. Trochę mnie hamuje ta odległość od plaży i sama plaża też chyba nie jest rewelacyjna przy kempie. Z drugiej strony zazwyczaj tak bywa, że na plaży kempingowej jestyśmy zazwyczaj 1-3x max w trakcie pobytu :)

Edit... pytałam o ceny od połowy lipca i takie mi podano. Może we wcześniejszym terminie jest taniej. Tego nie wiem.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14779
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 14.06.2017 22:29

gusia-s napisał(a):Trochę mnie hamuje ta odległość od plaży i sama plaża też chyba nie jest rewelacyjna przy kempie. Z drugiej strony zazwyczaj tak bywa, że na plaży kempingowej jestyśmy zazwyczaj 1-3x max w trakcie pobytu :)

Plaża byłaby ok, gdyby nie ostre kamienie. Ale od 2012 mogły już stracić trochę tej ostrości ;)

To fakt, na plaży kempingowej nie siedzi się zbyt wiele 8)
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 14.06.2017 23:21

Dzięki za odpowiedzi. Planuję mój 6 wyjazd do Cro, i tym razem padło na Brać, nie ukrywam, że dzięki relacjom Maslinki :) Pytam o Supetar bo to pierwszy etap, docelowo to kamp. Aloa Bol. Strona kampingu niby aktualna, ale ceny z 2016. Napisałem do nich e-maila, ale nie dostałem odpowiedzi. Jednak mając namiot i wielką miłość do tej krainy i tego narodu to wakacje muszą się udać.
Tomasz.
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.06.2017 10:52

No dokładnie! My na ALOA sie nie zmiescimy z przyczepa, zbyt duże nachylenia tam są. Patrzę jeszcze na kemp. No1 zaraz za Złotym Rogiem. Tam chyba byśmy dali rade zjechać. Teren jest w miarę równy, najbliżej morza po tej stronie wyspy. Ale chyba warunki typowo polowe. Ktoś widział ten kemp.?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.06.2017 00:42

Polecam Šimuni Camping Village, który jest na wyspie Pag przy miejscowości Šimuni byłem tam w 2015, cena za 6 dób ok.1300zl (1 auto, 4 dorosłych, dwa namioty) w cenie oczywiście działeczka 80m2 z bezpośrednim dostępem do elektryczności i wody. Parcela położona okolo 200m od plazy, toalety od kazdej działki w promieniu 200-300 m bardzo zadbane i często sprzątane. Na kempingu jest 3 rozne restauracje ( najlepsza PESCARIA TAVERN :] ) oczywiście jest kilka barów, market, fish market, dużo małych sklepików i nawet salon spa i masażu :) na miejscu można wypożyczyć(rolki,rower,skuter,auto smart,sprzet kempingowy i nie jestem pewny ale chyba skuter wodny i motorówkę) sam pozyczalem rower i skuter za 8 godz wypożyczenia rower ok.40zl skuter 110zl.
DUŻYM MINUSEM wydaje mi się to, że plaża w niektórych miejscach jest bardzo wąska i szybko robi się głeboko można się zdziwić-wchodzi się i na początku woda do kolan a metr dalej w niektórych miejscach zakrywa cie mam 179cm wzrost. Taka opcja z małym dzieckiem jest słaba ale jak ktoś jeździ bez potomstwa to super :)

dodam, że na wyspę można dostać sie na dwa sposoby od strony Rijeki jak ktos nie jedzie autostrada prom Trajektna luka Prizna(120zl placiłem w 2015r za 4os i auto) od strony Zadaru jest most bezplatny zjazd z autostrady Posedarje po przejechaniu przez punkt poboru oplat w lewo droga 106 okolo 50min i na miejscu jestescie :)
CroMoto
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroMoto » 17.06.2017 20:06

Witam a może ktoś ma adres e-mail do właściciela campingu "Delfin" w Duce.
Kiedyś byłem na tym campie w ciemno i niestety nie mam e-maila do Mateo, a chciałbym w tym roku wrócić i zarezerwować sobie miejsce.
Z góry dziękuję.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.06.2017 20:15

CroMoto napisał(a):Witam a może ktoś ma adres e-mail do właściciela campingu "Delfin" w Duce.
Kiedyś byłem na tym campie w ciemno i niestety nie mam e-maila do Mateo, a chciałbym w tym roku wrócić i zarezerwować sobie miejsce.
Z góry dziękuję.

https://www.dalmatia.hr/pl/kempingi/dugi-rat-delfin
Nie wiem czy adres aktualny.
CroMoto
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 22.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroMoto » 17.06.2017 21:00

Dzięki Januszu spróbuję na ten adres, potwierdzę jak dostanę odpowiedź.
Oczywiście jak ktoś jest pewny że to prawidłowy adres, proszę o potwierdzenie.
r2ur
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 08.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) r2ur » 18.06.2017 01:24

camp Paklina w Ivan Dolac jest świetny - bardzo familijny nastrój, właściciel Ivo jest bardzo pomocny, generalnie dba o wszystko: rano złowi ryby, które po południu wspaniale przyrządzi a do tego poleje świetne wino (jego plavac jest naprawdę boski...).
W czerwcu i na początki lipca zwykle jest tam stała ekipa ze Słowenii (takie przynajmniej odniosłem wrażenie). Byliśmy tam w zeszłym roku i cały pobyt wspominam bardzo dobrze. Polecam wcześniejszą rezerwację email.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3659
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 19.06.2017 09:55

Polecam kamping ale tylko dla tych, którzy nie boją się wysokości :?

https://punkufer.dnevnik.hr/clanak/jeste-li-spremni-za-kampiranje-u-oblacima---448619.html
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 20.06.2017 21:57

Mirko to jest super kamping, takiego jeszcze nie widziałem. Mógłbyś napisać, gdzie dokładnie to jest, bo z artykułu to nie bardzo się orientuję.
To mogły by być wakacje życia, ale jak iść siku w nocy, nie mówiąc o imprezce na kampie :P
Pozdrawiam. Tomasz.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107658
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 20.06.2017 22:00

TomKinS napisał(a):Mirko to jest super kamping, takiego jeszcze nie widziałem. Mógłbyś napisać, gdzie dokładnie to jest, bo z artykułu to nie bardzo się orientuję.
To mogły by być wakacje życia, ale jak iść siku w nocy, nie mówiąc o imprezce na kampie :P
Pozdrawiam. Tomasz.

...postavili svoje šatore na planini Laojun, koja se nalazi u kineskoj provinciji Henan.

Tłumaczenie Wujek Google :wink:

...ustawili swoje namioty na górze Laojun, która znajduje się w chińskiej prowincji Henan.
msg
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 26.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) msg » 21.06.2017 19:47

gusia-s napisał(a):No dokładnie! My na ALOA sie nie zmiescimy z przyczepa, zbyt duże nachylenia tam są. Patrzę jeszcze na kemp. No1 zaraz za Złotym Rogiem. Tam chyba byśmy dali rade zjechać. Teren jest w miarę równy, najbliżej morza po tej stronie wyspy. Ale chyba warunki typowo polowe. Ktoś widział ten kemp.?


Byłem w na początku czerwca na campingu obok 3 nocki. Nie przyglądałem się jakoś bardzo campingowi No1, ale rzeczywiście warunki trochę polowe się wydawały. Na plus camping jest zacieniony i z wielu miejsc jest szansa na ładny widok na morze.
My byliśmy na obok no1 na -Kamp Zlatni Rat- też bez rewelacji przyczepę postawisz bez problemu bo jest równo. Trochę kiepski toalety + 3 prysznice na camp, miła obsługa. My na początku czerwca 2017 za auto, duży namiot, 2 os. dorosłe i małe dziecko płaciliśmy 20 euro.
Samo miasteczko Bol świetne, klimatyczne, pytanie tylko czy w szczycie sezonu nie będzie zapchane przez turystów.
Pozdrawiam
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 21.06.2017 23:51

msg napisał(a):
gusia-s napisał(a):No dokładnie! My na ALOA sie nie zmiescimy z przyczepa, zbyt duże nachylenia tam są. Patrzę jeszcze na kemp. No1 zaraz za Złotym Rogiem. Tam chyba byśmy dali rade zjechać. Teren jest w miarę równy, najbliżej morza po tej stronie wyspy. Ale chyba warunki typowo polowe. Ktoś widział ten kemp.?

Byłem w na początku czerwca na campingu obok 3 nocki. Nie przyglądałem się jakoś bardzo campingowi No1, ale rzeczywiście warunki trochę polowe się wydawały. Na plus camping jest zacieniony i z wielu miejsc jest szansa na ładny widok na morze.
My byliśmy na obok no1 na -Kamp Zlatni Rat ...
Dzięki za info :)
Kamp Zlatni Rat jest po drugiej stronie uliczki czyli dalej od morza :( Wjazd na niego jest gdzieś tu? Street View jest z 2011 r. więc trochę ciężko stwierdzić.
rogaliki
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 28.06.2017
duże campingi między Zadarem a Splitem

Nieprzeczytany postnapisał(a) rogaliki » 02.07.2017 14:55

Jesteśmy na Słowenii w Ptuj i jutro ruszamy na Chorwację. Jedziemy bez rezerwacji.
Szukamy dużego kempingu z atrakcjami sportowymi dla dwójki młodszych nastolatków ;)
Na załączonym zdjęciu kempingi, które bierzemy pod uwagę. Czy na tej trasie są jeszcze jakieś duże kempingi z atrakcjami?
Jak wg Was z miejscami? Jakie macie opinie o tych zaznaczonych?
Będziemy wdzięczni za podpowiedzi.
Załączniki:
Zrzut ekranu 2017-07-02 14.47.38.png
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Kempingi które warto polecić .... - strona 52
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone